اخبار استانی
 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان: جذب سرمایه گذار خارجی با 18 میلیون و 500 هزار دلار در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 2 سرمایه گذار خارجی با 18 میلیون و 500 هزار دلار سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی بندر امام خمینی (ره) و اندیمشک جذب و با واحدهای صنعتی مشارکت کرده اند.


افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک در صنایع کوچک و متوسط با استفاده از بسته های حمایتی بیمه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست مشترک با مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران به منظور حمایت از صنایع کوچک و متوسط خبر داد.


13 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه گذاری در نواحی صنعتی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: برای سرمایه گذاری در نواحی صنعتی به مدت 13 سال معافیت مالیاتی اعمال می شود.


سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن با 156 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.


آغاز واگذاری فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور

در راستای اجراي تفاهم نامه تفویض اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور واگذار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه‌اي صادر كرد.


صادرات هر کالای ایرانی فرصتی برای اشتغالزایی جدید است/ شرایط تولیدی و صادراتی واحدهای صنعتی به‌طور مستمر باید رصد شود

رضا رحمانی در گردهمایی رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها افزود: برخی موضوعات و مشکلات مشترک است و اگر جایی تفویض اختیار لازم است، باید بدون محدودیت و در چارچوب قانون انجام شود.


افتتاح فاز اول پست برق آنزان در شهرک صنعتی ایذه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از افتتاح فاز اول پست برق 33/132 کیلو ولت آنزان در شهرک صنعتی ایذه خبر داد.


شناسايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض بحران‌هاي طبيعي و تهيه نقشه واحدهاي صنعتي پرخطر

محسن صالحي‌نيا با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي براي مديريت بحران در جنبه‌هاي پيشگيري، آمادگي، مقابله و بازسازي اظهار داشت: تاريخچه مديريت بحران‌ها در كشور از منظر حادثه در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفته و زلزله و سيل به‌عنوان عوامل طبيعي و واحدهاي صنعتي پرخطر به‌عنوان عوامل انسان ساخت، مهمترين منشاء امكان وقوع بحران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شناسايي شده‌اند.


در راستای برنامه های توانمندسازی سازندگان تجهیزات نفت و گاز برگزار شد؛ سمینار فرآیند اخذ گواهینامه کیفیت محصول از انجمن نفت ایران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری سمینار فرآیند اخذ گواهینامه کیفیت محصول از انجمن نفت ایران در راستای برنامه های توانمندسازی سازندگان تجهیزات نفت و گاز خبرداد.


برگزاری دوره های آموزشی اطفاء حریق در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق در شهرکهای صنعتی خرمشهر و اندیمشک خبر داد.


همایش آشنایی با قوانین شرکتهای دانش بنیان، الزامات و حمایت ها

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: همایش آشنایی با قوانین شرکتهای دانش بنیان، الزامات و حمایت ها با هدف آشنایی با آخرین قوانین و الزامات شرکتهای دانش بنیان برگزار شد.


حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در مرکز سامد استانداری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با حضور در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مردم بود.


150 دوره آموزشی در شهرکهای صنعتی خوزستان برگزار شد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری 150 دوره آموزشی در سال جاری برای 3 هزار و 100 نفر از صنعتگران شاغل در واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان خبرداد.


گردهمايي تخصصي مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي و مديران سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ايران در اصفهان برگزار شد

در اين گردهمايي كه به ميزباني شركت شهرك‌هاي صنعتي اصفهان به مدت دو روز در مجتمع فولاد مباركه برگزار شد، مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي سراسر كشور به بيان ديدگاه‌ها، مسائل و مشكلات حوزه فعاليت خود پرداختند و مديران سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ايران نيز با تشريح اقدامات و برنامه‌هاي تحولي و پاسخگويي به مباحث مطروحه، انتظارات خود را از شركت‌هاي استاني تابعه بيان كردند.


برگزاری نشست راهبردی ارتباط صنعت و دانشگاه با رویکرد فراهم کردن بسترهای مناسب برای صنعتگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست راهبردی ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور مدیران دانشگاه آزاد اسلامی کشور با رویکرد فراهم کردن بسترهای مناسب و همسو شدن اساتید دانشگاهی با صنعتگران خبر داد.


نامگذاری شهرک صنعتی شماره 4 اهواز به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از تغییر نام شهرک صنعتی شماره 4 اهواز به سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: این اقدام در راستای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره بزرگمردی است که حضور وی در سال های دفاع مقدس و تمامی برهه های سخت بر تارک این استان و سراسر کشور نقش بسته است.


کسب امتیاز 100 شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در ارزیابی های حقوق شهروندی و عفاف و حجاب

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط استانداری خوزستان این شرکت موفق به کسب امتیاز 100 در ارزیابی های حقوق شهروندی و عفاف و حجاب شده است.


کسب رتبه اول شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در امر آموزش نیروی انسانی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بر اساس ارزیابی مرکز آموزش و پژوهش های توسعه آینده نگری سازمان مدیریت برنامه ریزی استان این شرکت موفق به دریافت رتبه اول در امر آموزش کارکنان شده است.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه پيامي صادر كرد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پروژه های عمرانی شهرکهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پروژه های عمرانی در حال اجرا در شهرکهای صنعتی شماره 3 و 5 اهواز بازدید کرد.


نشست مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با صنعتگران مستقر در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نشست با صنعتگران مستقر در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر گفت: هم اکنون 21 پروژه عمرانی با اعتبار بیش از 212 میلیارد ریال در این شهرکها در دست انجام است.


بازگشت مجدد مجتمع فرآورده های فسفات کارون واقع در شهرک صنعتی شماره یک آبادان به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از شرکت مجتمع فرآورده های فسفات کارون واقع در شهرک صنعتی شماره یک آبادان که امسال مجدد به چرخه تولید بازگشته است بازدید کرد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان: قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور یعنی راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی راکد و ایجاد اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نشست با صنعتگران شهرک صنعتی شماره 4 اهواز از قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور خبر داد.


مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان اعلام كرد: اعزام 10 هیئت تجاری به کشورهای خارجی با هدف شناخت بازارهای جدید

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان از اعزام 10 هیئت تجاری به کشورهای خارجی به منظور شناخت بازارهای جدید صادراتی خبر داد.


رئيس جمهور قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور" پيش از اين طي طرح دو فوریتی در نشست ۲۰ آذر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفته بود و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت، به تصویب رسید.


اعزام تور صنعتی اعضای انجمن پوشاک خوزستان به اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 20 نفر از اعضای انجمن پوشاک استان در قالب تور صنعتی به منظور بازدید از سیزدهمین نمایشگاه صنایع نساجی و پوشاک اصفهان اعزام شدند.


اجرای 30 پروژه عمرانی با اعتبار 150 میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی دزفول

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای 30 پروژه عمرانی با اعتبار 150 میلیارد ریال در 4 شهرک و دو ناحیه صنعتی شهرستان دزفول خبر داد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و دانشگاه صنعت نفت

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری این شرکت با دانشگاه صنعت نفت خبرداد.


دستور رئیس‌ جمهور به بانک‌ها برای بازگشت واحد‌های تولیدی تملک شده به چرخه تولید

بابک دین پرست همچنين از دستور ویژه رئیس جمهور به استانداران برای ارزیابی واحد‌های اولویت‌دار خبر داد و گفت: با توجه به باقی ماندن عمر دو ساله دولت، باید این کار در دستور استانداران باشد. از اين رو از استانداران خواسته شده برنامه توسعه خود را برای دو سال باقی مانده دولت ارائه کنند.


كسب عنوان 3 شرکت شهرک‌های صنعتی برتر در بخش آموزش، پژوهش و فنآوری

در اختتاميه هشتمین جشنواره پژوهش و فنآوری صنعت، معدن و تجارت كه روز دوشنبه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شد، شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي تهران، خوزستان و سيستان و بلوچستان عنوان شرکت شهرک‌های صنعتی برتر را كسب كردند.


در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار شد، پنل تخصصی معرفی نیاز های فناورانه

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: پنل تخصصی معرفی نیاز های فناورانه با همکاری انجمن مشاورین صنایع کوچک و متوسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و پارک علمی و فناوری استان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار شد.


بازدید مدیر مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

همزمان با برگزاري نمايشگاه دستاورد هاي پژوهش و فناوری استان، مدیر مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور در غرفه شركت شهرك هاي صنعتي ضمن آشنايي با دستاوردهاي پژوهشي اين شركت، از فعاليت هاي انجام شده در اين بخش بازدید كرد.


همکاری مشترک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و دانشگاه آزاد اسلامی استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از امضاء تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان و شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد.


برگزاری نمایشگاه معکوس در غرفه‌ی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری نمایشگاه معکوس شناسایی نیازهای فناورانه و پیگیری رفع آن‌ها در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبرداد.


در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان؛ معرفی بیش از 160 نیاز فناورانه در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بیش از 160 نیاز فناورانه در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان معرفی شده اند.


یکهزار و ۴۰۶ محصول ارزآور در کشور شناسایی شد

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: یکهزار و ۴۰۶ محصول با برآورد حدود ۱۰ میلیارد دلار ارز آوری برای کشور شناسایی شده است.


برگزاری اولین رویداد استارتاپ دمو در منطقه آزاد اروند با همت شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: اولین رویداد استارتاپ دمو این شرکت در منطقه آزاد اروند برگزار شد.


شركت شهركهاي صنعتي خوزستان در حوزه پژوهش وزارت صمت برتر شد

شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان موفق به کسب عنوان شرکت شهرکهای صنعتی برتر در جشنواره هفته پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت شد.


حضور فن بازار منطقه ای شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری منطقه آزاد اروند

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از حضور فن بازار منطقه ای شرکت شهرکهای صنعتی استان در نمایشگاه و جشنواره گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری در منطقه آزاد اروند خبر داد.


انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران

این تفاهم‌نامه همكاري مبتنی بر مدیریت بانک اطلاعاتی پیمانکاران، رابطه گری، بهینه کاوی، الگو برداری و توانمند سازی پیمانکاران در راستای تعهدات طرفين تفاهم خواهد بود.


استقرار نخستين شهرک فنآوری نفت، گاز و پالایش جنوب غرب کشور در خوزستان در آينده‌‌اي نزديك

فرصت‎های توسعه ساخت داخل در پروژه‎های صنعت نفت با رویكرد حمایت از صنایع كوچك و كسب و كارهای نوپا و نوآورانه در یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری بررسی شد.


انعقاد 7 تفاهم نامه همکاری در نمایشگاه به هم رسانی صنف و صنعت

مدیرعامل شرکت شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد 7 تفاهم نامه همکاری میان تولیدکنندگان استانی با توزیع کنندگان در نمایشگاه به هم رسانی صنف و صنعت خبرداد.


بهره برداری از شبکه روشنایی شهرکهای صنعتی ماهشهر و بندر امام

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: عملیات احداث شبکه روشنایی شهرک های صنعتی بندر ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) به پایان رسید.


نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بهبود فضای کسب و کار در شهرکهای صنعتی از اولویت های کاری این شرکت است.


18 درصد صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی خوزستان صنایع غذایی می باشند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 18درصد واحدهای تولیدی به بهره برداری رسیده مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان صنایع غذایی می باشند.


آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز خبر داد.


اجرای سامانه تحت وب GIS در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان از اجرای سامانه تحت وب GIS در 51 شهرک و ناحیه صنعتی خبر داد.


تاکید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر فعالیت بیشتر دفاتر ارتباط صنعت و دانشگاه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نشست با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاونان ایشان بر فعالیت بیشتر دفاتر ارتباط صنعت و دانشگاه تاکید کرد.


لزوم توجه جدی به صنایع کوچک در شرایط فعلی

علی کرانی خاطرنشان‌کرد: انجمن‌های سازندگان، بازوهای حمایتی و کمک‌ کننده مجموعه وزارت نفت هستند و اگر از این بازوها استفاده شود، قطعاً شاهد کاهش هزینه‌های وزارت نفت و همچنین رشد و توسعه واحدهای سازنده در استان خوزستان و دیگر استان‌های کشور خواهیم بود.


نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی: حفظ اشتغال موجود واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از اهمیت زیادی برخوردار است

یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: حفظ اشتغال موجود واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از اهمیت زیادی برخوردار است.


برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده‌های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.


بازگشت 5 واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بازگشت 5 واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر به چرخه تولید خبر داد.


بازدید کارآفرینان نسل فردا و شرکت های دانش بنیان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی اهواز

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بازدید کارآفرینان نسل فردا و شرکت های دانش بنیان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی شماره 3 و 4 اهواز خبر داد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز بسیج مستضعفان

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز بسیج مستضعفان بيانيه‌اي صادر كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: انعقاد تفاهم نامه با متقاضی احداث نیروگاه خورشیدی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه با نمایندگان شرکت اروند پرتو انرژی راهبردی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش خبر داد.


حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور

مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور شرکت کردند.


در حاشیه یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش: انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند

در یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور که از 27 لغایت 30 آبان ماه در جزیره کیش برگزار شد شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند تفاهم نامه ای با هدف همکاری های مشترک و جذب سرمایه گذار امضا نمودند.


مصون‌ سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه‌شنبه شب در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولید کنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی كشور، هدف اصلی از اين نشست را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولید کنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.


هرگونه افزایش قیمت در شرایط کنونی سوء استفاده و تخلف است/ برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیریت واردات و کاهش آن است/ تأمین نیازها از طریق داخلی سازی را دنبال می‌کنیم

رضا رحمانی شنبه شب در برنامه 'نگاه یک' شبکه يك سیما اظهار داشت: در شرایط کنونی، افزایش نرخ کالا و خدمات به هیچ عنوان از سوی دستگاه‌های دولتی انجام نخواهد شد و حتی مواردی كه اخیراً طي مصوباتی از ستاد تنظیم بازار کشور برای افزایش قیمت دریافت شد، فعلاً معلق شده است و برای جلوگیری از برخی سوء استفاده‌ها افزایش قیمت غیرقانونی است.


پایان عملیات ترمیم و احداث خیابان در شهرک صنعتی شماره یک آبادان

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پایان عملیات ترمیم و احداث خیابان ST1 شهرک صنعتی شماره یک آبادان خبرداد.


تعیین تکلیف اراضی راکد در شهرکها و نواحی صنعتی استان خوزستان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: تعداد 24 پرونده در جلسه هیات حل اختلاف و داوری شهرکهای صنعتی استان خوزستان بررسی شد .


انعقاد 86 قرارداد واگذاری زمین در شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 86 قرارداد واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی خوزستان منعقد شده است.


در جشنواره ملی خرما استان بوشهر انجام شد؛ تقدیر از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

در جشنواره ملی خرما استان بوشهر از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به منظور تلاش مجدانه در حوزه پژوهش و فناوری در راستای بهبود کیفیت و افزایش ارزش افزوده محصولات خرما تقدیر شد.


برگزاری تور صنعتی بازدید از واحدهای تولیدی خرما در استان بوشهر

معاون صنایع كوچك شركت شهرك‌های صنعتی خوزستان از برگزاری تور صنعتی بازدید از واحدهای تولیدی خرما در استان بوشهر خبر داد.


استفاده از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

محسن صالحي‌نيا در بخشنامه‌اي به مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها متذكر شده است: در راستاي تحقق اهداف عاليه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستاي سياست‌هاي ابلاغي مقام عالي وزارت مبني بر نظارت مستمر بر امور واحدهای توليدي و حل مشکلات آنان، لازم است در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه و در هماهنگي كامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتي به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپي آن، ارتقاء توان تولید ملي در کشور استفاده شود.


حضور کنسرسیوم صادراتی خرما خوزستان در دومین نمایشگاه تخصصی خرما بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از حضور کنسرسیوم صادراتی خرما خوزستان در دومین نمایشگاه تخصصی خرما و صنایع وابسته بوشهر خبر داد.


عملیات آسفالت و بهسازی خیابان های شهرک صنعتی شماره 3 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: عملیات زیرسازی، آسفالت و بهسازی خیابانهای شهرک صنعتی شماره 3 اهواز در حال انجام است.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی و معرفي واحدهای تولیدی مشکل دار سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه 13 آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.


ایجاد 230 هکتار فضای سبز در شهرک های صنعتی استان خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌‌های صنعتی خوزستان گفت: تاکنون 230 هکتار فضای سبز در شهرک‌های صنعتی استان ایجاد شده است.


برگزاری اولین رویداد استارت آپی فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) در سال۱۳۹۸

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: این رویداد با همکاری منطقه آزاد اروند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.


در گردهمایی مدیران عامل شرکتهای خدماتی شهرکهای صنعتی خوزستان مطرح شد؛ اجرای 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال در استان در حال انجام است.


در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان انجام شد؛ رونمایی از سایت مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان از سایت مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز رونمایی شد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: ثبت نام دوره آموزشی GIZ از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: صنعتگران خوزستانی که تمایل به شرکت در دوره آموزشی GIZ را دارند از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران ثبت نام کنند.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: ارائه خدمات کلینیکی از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران

در حاشیه چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان، از خدمات کلینیکی ارائه شده در درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به صنعتگران استان پرده برداری شد.


در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ استان؛ حضور 4 استارتاپ در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 4 استارتاپ منتخب رویدادهای استارتاپی این شرکت در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ استان ایده و خلاقیت های خود را به نمایش گذاشته اند.


همکاری مشترک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و پارک علم و فناوری استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از امضاء تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری استان و شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد.


با حضور استاندار خوزستان و همزمان با چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ ؛ نمایشگاه مجازی تولیدات صنعتی در خوزستان رونمایی شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از رونمایی نمایشگاه مجازی تولیدات صنعتی برای اولین بار در استان با حضور استاندار خوزستان خبرداد.


در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان با حضور استاندار انجام شد؛ رونمایی از سیستم واگذاری الکترونیک زمین در شهرکهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از رونمایی سیستم واگذاری الکترونیک زمین در شهرکهای استان با حضور استاندار خبرداد.


افزایش ظرفیت برق در شهرک صنعتی ماهشهر و بندر امام خمینی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ظرفیت شبکه برق فشار متوسط شهرکهای صنعتی ماهشهر و بندر امام خمینی افزایش یافت.


برگزاری کارگاه آموزشی گسترش عملکرد کیفیت در شهرک صنعتی ماهشهر

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: کارگاه آموزشی گسترش عملکرد کیفیت برای صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی ماهشهر برگزار شد.


برگزاری پیش رویداد تخصصی ایده‌های استارتاپی در حوزه ICT

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیش رویداد تخصصی ایده های استارتاپی در حوزه ICT در آبادان خبر داد.


11 تور صنعتی توسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 11 تور صنعتی برای صنعتگران استان برگزار شده است.


تاکید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر تکمیل زیر ساخت شهرکها

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر تکمیل زیر ساخت شهرکها و نواحی صنعتی استان تاکید کرد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از شهرکهای صنعتی دزفول

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از روند اجرای پروژه های عمرانی در شهرکهای صنعتی دزفول بازدید کرد.


48 میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی انجام شده در ناحیه صنعتی شاوور

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای پروژه های عمرانی در ناحیه صنعتی شاوور با اعتبار 48 میلیارد ریال خبر داد.


احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن هوایی در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از روند احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن هوایی 100 متر مکعبی شهرک صنعتی اهواز 4 بازدید کرد.


بخشنامه معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائیه براي رفع مشكلات و موانع توليد و حمايت از فعالان اقتصادي

محمد باقر الفت با عنايت به تأكيدات رئيس قوه قضائيه، در بخشنامه‌اي به رؤسای دادگستری‌های کل استان‌های سراسر کشور، خودداري از مجموعه اقداماتي كه به تعطيلي واحدهاي توليدي منتج مي‌شود را ابلاغ كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان: فعالیت ۲۶ مشاور در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی اهواز/ هزینه برای مشاوره یک سرمایه گذاری سودآور است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: صنعتگران با عنصر مهمی به نام « بازار » مرتبط هستند که این عنصر بسیار متغیر است،امروزه می توان گفت بازار ایران رقابتی شده است و هر کسب و کاری از دانش، تخصص و تکنولوژی روز غافل بماند میدان را به نفع سایر رقبا ترک خواهد نمود.


حضور 120 واحد صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در سال جاری 120 واحد صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت کردند.


برگزاری 79 دوره آموزشی در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری 79 دوره آموزشی در شش ماهه نخست امسال در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبرداد.


برگزاری تورهای صنعتی گامی موثر در توسعه صنعتی

تور یک روزه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بهبهان برگزار شد.


خیابان سازی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز با اعتبار 80 میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای پروژه عمرانی خیابان سازی فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 اهواز خبرداد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبرداد: انعقاد تفاهم نامه تحویل شبکه های گاز به شرکت گاز خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه با شرکت گاز خوزستان با محوریت تحویل شبکه گاز شهرکها و نواحی صنعتی استان به این شرکت خبرداد.


اجرای 19 پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی آبادان، خرمشهر و شادگان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ضمن بازدید از شهرکهای صنعتی آبادان، خرمشهر و شادگان گفت: 19 پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی آبادان، خرمشهر و شادگان در حال اجراست.


در شش ماه گذشته 33 واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی خوزستان به بهره برداری رسیده اند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان گفت : از ابتدای سال تا کنون 33 واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که برای 418 نفر اشتغالزایی به همراه داشته است .


59 میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی در دست اجرا در شهرکهای صنعتی دزفول

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای چند پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی دزفول با اعتبار 59 میلیارد ریال خبر داد.


انجمن صنایع پلیمری و شیمیایی خوزستان می تواند در حل مشکلات مواد اولیه واحدهای صنعتی موثر باشد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست مشترک با انجمن صنایع پلیمری و شیمیایی استان خبر داد.


بسته بندی در فروش و صادرات خرما تاثیر بسزایی دارد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در نشست مشترک با اعضای کنسرسیوم صادراتی خرما به موضوع نقش بسته بندی در فروش خرما پرداخته شد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از شهرک صنعتی بهبهان

در راستای رسیدگی به وضعیت عمومی شهرکهای صنعتی و مشکلات صنعتگران مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از شهرک صنعتی بهبهان بازدید کرد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبرداد: 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی خوزستان مستقر است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از استقرار 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی استان خبرداد و گفت: هدف از ساخت و احداث این ایستگاه ها، کاهش زمان رسیدن به محل حادثه و ارتقاء ایمنی در شهرکها و نواحی صنعتی می باشد.


افتتاح 2 پروژه های عمرانی در ناحیه صنعتی رامشیر

به مناسبت هفته دفاع مقدس 2 پروژه عمرانی در ناحیه صنعتی رامشیر با اعتبار 25 میلیارد و 700 میلیون ریال افتتاح شد.


انعقاد 55 قرارداد سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 55 فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.


در شش ماهه نخست امسال 38 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی خوزستان به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از بهره‌برداری 38 واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 800 میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.


غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت برتر شد

غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت و دومین نمایشگاه تخصصی کارآفرینی و اشتغال توسط استاندار خوزستان به عنوان غرفه برتر شناخته شد.


نمایش توانمندی های ۵۲ واحد صنعتی کوچک و متوسط در نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۵۲ واحد تولیدی که تاکنون برای ۱۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده اند محصولات خود را در دومین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی خوزستان به نمایش گذاشته اند.


افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی و بهره برداری از ۱۸ واحد تولیدی در هفته دولت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: با توجه به مشکلاتی که در زمینه ورود سرمایه گذاران و تحریم کشور وجود دارد، کمی شرایط برای جذب سرمایه گذار دشوار است ولی جذابیت برای حضور سرمایه گذاران خارجی در استان خوزستان وجود دارد.


برگزاري جلسه توجیهی كنسرسيوم های صادراتي استان خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری جلسه توجیهی به منظور مرتفع شدن ابهامات اعضای کنسرسیوم های صادراتی استان خوزستان خبر داد.


افتتاح 3 واحد تولیدی در شهرک صنعتی ماهشهر

همزمان با هفته دولت 3 واحد تولیدی در شهرک صنعتی ماهشهر افتتاح و عملیات اجرایی یک واحد صنعتی آغاز شد.


افتتاح 3 پروژه های عمرانی در شهرک صنعتی امیدیه

به مناسبت هفته دولت 3 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی امیدیه با اعتبار 30 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.


شرکت شهرک‌های صنعتی استان، برترین دستگاه اجرایی خوزستان شد

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در جشنواره شهید رجایی سال 97 استان به عنوان برترین دستگاه اجرایی خوزستان معرفی شد.


کسب رتبه برتر پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در جشنواره مالک اشتر

پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری در استان معرفی شد.


سهم قابل توجهی از صادرات صنایع بزرگ مرهون صنایع کوچک در زنجیره تأمین است

محسن صالحی‌نیا در همایش گراميداشت روز حمايت از صنایع کوچک در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز در جمع صنعتگران استان خوزستان بیان کرد: بخش زیادی از واحدهای صنعتی بزرگ از خدمات صنایع کوچک استفاده می‌کنند و صنایع بزرگ موفقیت خود را در صادرات مدیون صنایع کوچک و خدمات آن‌ها هستند.


رونمایی از دستاوردهای شرکت دانش بنیان مهندسی کارون ایمن قطعه

با حضور ﻣﻌﺎﻭﻥ ﻭﺯﻳﺮ ﺻﻨﻌﺖ و ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺻﻨﺎﻳﻊ ﻛﻮﭼﻚ و ﺷﻬﺮﻙ ﻫﺎﻱ ﺻﻨﻌﺘﻲ اﻳﺮاﻥ ﻣﺤﺴﻦ صالحی نیا محصول دانش بنیان میل لنگ پمپ گل و غلطک آسیاب لوتوس که توسط شرکت دانش بنیان ایمن قطعه واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز برای نخستین بار در کشور طراحی و تولید شده اند رونمایی شد.


توسط معاون وزیر صمت صورت گرفت: افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهرک صنعتی شماره یک اهواز

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سالن ورزشی چند منظوره زنده یاد علی خسروی واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز را افتتاح کرد.


دستگاه‌های اجرایی باید با نگاه ویژه برای تحقق شعار رونق تولید همت کنند

با حضور محسن صالحی‌نیا، دو طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی اندیمشک افتتاح و کلنگ زنی شد.


افتتاح 5 پروژه شاخص عمرانی و آغاز عملیات اجرایی 6 پروژه در سطح شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ۵ پروژه شاخص عمرانی با اعتبار ۲۳۹ میلیارد ریال را در سطح شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان افتتاح کرد.


پیگیری برای احداث شهرک مرزی مشترک ایران و عراق

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: پیگیر هستیم تا شهرک مرزی مشترک ایران و عراق در منطقه فتح المبین شوش احداث شود.


عملیات اجرایی 3 طرح عمراني در شهرک‌های صنعتی دزفول آغاز و 2 پروژه افتتاح شد

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه از واحد صنعتی "آوان طب" با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی در شهرک صنعتی شماره یک دزفول فعالیت می‌کند بازديد کرد.


چهار طرح عمرانی و یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي شوش افتتاح شدند

محسن صالحی‌نیا در آيين افتتاح طرح‌هاي عمرانی و تولیدی در شهرک صنعتی شوش اظهار داشت: احداث شهرک‌های صنعتی مشترک‌ با کشورهای همسایه در دستور کار دولت است؛ چرا كه این مهم باعث رونق اقتصادی و تقویت تولید و تجارت در کشور می‌شود.


کنسرسیوم های صادراتی و خوشه های صنعتی برنامه های حمایتی شهرک های صنعتی استان

معاون امور صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شرکت شهرک های صنعتی خوزستان کنسرسیوم های صادراتی و‌ خوشه های صنعتی را نیز جزو برنامه های حمایتی خود برای شرکت های صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان دارد.


حضور ۳۵ شرکت صنایع کوچک در نمایشگاه فولاد خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: حدود ۶۵ غرفه در این نمایشگاه تحت عنوان صنایع کوچک یا مراکز تحقیقاتی، واحدهای دانش بیان و فناوری حضور دارند؛ از این بین ۳۵ شرکت صنایع کوچک مستقر در شهرک های صنعتی هستند.


حرکت موفق شهرک های صنعتی خوزستان در حمایت از بخش خصوصی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور حقوقی، مجلس و استان‌ها گفت: شهرک های صنعتی بسترساز حضور بخش خصوصی در صنعت هستند و شهرک های صنعتی حرکت بسیار خوبی را در کشور شروع کرده‌اند.


نخستین نمایشگاه بومی سازی قطعات صنایع فولاد برگزار شد

با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی اولین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان برگزار شد.


توسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان انجام شد: برگزاری تور صنعتی بازدید کارشناسان محیط زیست خوزستان از تصفیه خانه شهرک صنعتی اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری تور صنعتی توسط این شرکت با محوریت بازدید معاونان و کارشناسان سازمان محیط زیست خوزستان از تصفیه خانه شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان خبر داد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان عنوان کرد: لزوم تصمیم گیری بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود تسهیلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به بالا بودن نرخ سود تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی خاطرنشان کرد: بانک ها خود به خود نمی توانند نرخ سود بانکی را پایین بیاورند و در این زمینه بانک مرکزی باید برای کاهش نرخ سود تسهیلات تصمیم گیری کند.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان عنوان کرد: لزوم توجه ویژه به توسعه صنایع کوچک/ خسارت 111 میلیاردی سیل به صنایع خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با بیان اینکه در سیلاب خوزستان مجموعا 111 میلیارد تومان خسارت به واحدهای صنعتی استان که در شهرک ها مستقر بودند وارد شد، گفت: در این زمینه 23 میلیارد تومان به صورت مستقیم و 88 میلیارد تومان به صورت غیر مستقیم به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها خسارت وارد شد.


بازدید مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان خرمشهر از شهرک صنعتی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان خرمشهر از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بازدید کردند.


پیام مهندس اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک

بيست و يكم مرداد فرصتی است بسیار در خور توجه برای تبیین و معرفی نقش و جایگاه تلاش‌های مستمر همه‌ی دست‌اندرکاران و تاثیرگذاران چرخه‌ی پر برکت و امید بخش در صنايع كوچك و متوسط کشورمان و استان عزیز و غیرت‌مدارخوزستان و زمانی است برای به تصویر کشیدن زحمات بارور شده و اراده‌هایی که همچنان در کار کاشت بذر زندگی، اشتغال، رفاه و یافتن حلقه‌های مفقوده صنایع کشورند.


تخصیص ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت های واحدهای صنعتی بر اثر سیل

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای صنعتی سیل زده استان در نظر گرفته شده است که هنوز آیین نامه اجرایی اعطای این تسهیلات ابلاغ نشده است.


حمایت از صنایع کوچک ، حمایت از اشتغال و مبارزه با فقر و بیکاری است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: حمایت از صنایع کوچک، حمایت از تولید کنندگان و تولید داخلی در اصل حمایت از ایجاد اشتغال، رونق تولید و مبارزه با هر ناهنجاری است که منشأ آن فقر و بیکاری باشد.


برگزاری نشست (B2B) در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست (B2B) در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.


بازدید مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان شوش از شهرک صنعتی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امام جمعه و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان شوش از شهرک صنعتی شوش و ناحیه صنعتی شاوور بازدید کردند.


تسهیلات طرح کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع

بهره‌مندی واحدهای صنعتی از تسهیلات طرح کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع


تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شوش آماده بهره برداری است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شوش با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال احداث شده است.


رشد 82 درصدی سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در سال گذشته در حوزه سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان شاهد رشد 82 درصدی در قالب انعقاد 429 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین به مساحت 170 هکتار به متقاضیان سرمایه گذاری در این بخش بوده ایم.


انعقاد88قرارداد با متقاضيان در شهرك صنعتي آباده/ فازنخست بزرگترين كارخانه شهرك صنعتي آباده در آستانه يهره برداري

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از آماده بودن فازهاي 1و2شهرك صنعتي آباده براي جذب سرمايه گذار خبرداد.


حضور کنسرسیوم صادراتی خرمای خوزستان در نخستین نمایشگاه بین المللی خرما وخشکبار استانبول

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اعزام یک هیأت تجاری متشکل از 4 واحد تولید کننده خرما و همچنین کنسرسیوم صادراتی خرمای استان به نخستین نمایشگاه بین المللی خرما و خشکبار استانبول خبر داد.


بازدید 50 واحد تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات از گروه فولاد خوزستان

مدیران 50 واحد صنعتی تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد که در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند از گروه فولاد خوزستان بازدید کردند.


بازدید 50 واحد تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات از گروه فولاد خوزستان

مدیران 50 واحد صنعتی تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد که در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند از گروه فولاد خوزستان بازدید کردند.


نمایشگاه بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: به مناسبت روز ملی صنایع کوچک نمایشگاه بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد استان با محوریت توانمندی های واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعال در این زمینه با مشارکت و همکاری شرکت فولاد خوزستان برگزار می شود.


واحدهای تولیدی در دست ساخت با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد از تسهیلات ویژه بانکی بهره‌مند می‌شوند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنين در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي اروند و جمعي از صنعتگران و توليد كنندگان مستقر در اين منطقه، به گفت‌وگو و تبادل نظر درخصوص راهکارهای تسهیل شرایط تولید، پایداری و رونق فعالیت‌های بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط پرداخت و در پايان نيز از صنعتگران نمونه منطقه آزاد تجاري صنعتي اروند تقدير شد.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


حمایت 2 میلیارد ریالی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پروژه عارضه یابی 20 واحد صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 20 واحد صنعتی برای عارضه یابی و پی بردن به موانع تولید خود در 9 رسته تعیین شده با مشاوران مربوطه قرارداد منعقد نموده اند که این شرکت از هر فقره قرارداد تا سقف 100 میلیون ریال حمایت کرده است.


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


اتمام عملیات اجرایی 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان/ 30 پروژه در مرحله برگزاری مناقصه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: در سال گذشته 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار 530 میلیارد ریال به اتمام رسیده و تحویل موقت شدند


آغاز عملیات اجرایی تکمیل ایستگاه آتش نشانی شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در سال جاری، ایستگاه آتش نشانی مستقر در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر با اعتبار 3 میلیارد و 60 میلیون ریال از محل منابع داخلی تکمیل خواهند شد.


نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان و سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان برگزارشد

طی نشستی که با حضور حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان ، مهندس اخلاق محمدیان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان در فرمانداری مسجدسلیمان با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد ، مسائل و مشکلات شرکت شهرک های صنعتی شهرستان بررسی وبه سوالات خبرنگاران دراین خصوص پاسخ داده شد.


بازدید منتخبان رویدادهای استارتاپی و فعالان حوزه صنعت از نمایشگاه بین المللی اینوتکس

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری یک تور صنعتی با محوریت برگزیدگان رویدادهای استارتاپی برگزار شده توسط این شرکت، شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه اقتصاد دانش محور از نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2019 در تهران خبر داد.


راه اندازی مجدد یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی مسجد سلیمان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: یک واحد تولید کننده محصولات لبنی در شهرک صنعتی مسجد سلیمان که به دلیل جانشینی بانک دچار رکود شده بود در سال جاری توسط بانک به متقاضی جدید واگذار و مجددا به چرخه تولید بازگشت.


بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از شهرک صنعتی شماره دو اهواز

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز و 4 واحد صنعتی مستقر در این شهرک بازدید کرد.


پرداخت 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه امسال برنامه‌های مفصلی برای شرکت‌های دانش‌بنیان داریم، گفت: سال گذشته 20 هزار میلیارد تومان وام به شرکت‌های دانش‌بنیان از طریق بانک‌ها و صندوق توسعه پرداخت شد.


بازدید معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از شهرک صنعتی شماره دو اهواز

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز و 4 واحد صنعتی مستقر در این شهرک بازدید کرد.


اجرای طرح عارضه یابی واحدهای صنعتی توسط کلینیک کسب و کار

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طرح عارضه یابی واحدهای صنعتی توسط کلینیک کسب و کار در سال جاری آغاز شده است و تاکنون برخی از واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی ماهشهر، شماره 2 اهواز، شماره 3 اهواز، آبادان، خرمشهر، ایذه و باغملک مورد بازدید و بررسی قرار گرفته اند.


تقدیر معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از تلاش های مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در راستای فراهم نمودن امنیت و آرامش خاطر صنعتگران و تلاشگران عرصه تولید در جریان سیل فروردین 1398 تقدیر کرد.


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


برگزاری تور صنعتی منتخبان رویدادهای استارتاپی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

منتخبان سه رویداد استارتاپی برگزار شده توسط شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در قالب یک تور صنعتی از 4 واحد صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان بازدید بعمل آوردند.


طرح تاپ زمینه را برای رقابت پذیر شدن واحدهای صنعتی فراهم می کند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: با توجه به اینکه تاپ، طرحی دانش محور است ، واحدهای صنعتی شرکت کننده در این طرح را نیز به مرور به سمت و سوی دانش بنیان شدن هدایت نموده و زمینه را برای رقابت پذیری آنان بیش از پیش فراهم می سازد.


اقتصاد متکی بر منابع، محکوم به شکست است

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت گفت: طرح تاپ ( توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) یک طرح بزرگ ملی است و منحصر به بخش های صنعت، معدن و تجارت هم نیست بلکه کل بخش دانشگاهی و اقتصاد کشور را شامل می شود.


رونمایی از طرح « تاپ» با حضور معاون وزیر صمت در خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار « تاپ» با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در چهارشنبه هفته جاری رونمایی می شود.


تهیه یک بسته حمایتی ویژه از کلیه واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: سیل خوزستان، علاوه بر وارد کردن خسارت مستقیم به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز، باعث خسارت کلیه واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان شده است.


واحدهای صنعتی کوچک و متوسط ایران از ظرفیت صادراتی مطلوبی برخوردارند

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان در دیدار با مدیران واحدهای صنعتی کوچک و متوسط مستقر در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور گفت: زیرساخت‌های مورد نیاز برای تجارت بین دو کشور ایران و عمان در سطح مطلوبی قرار دارد.


اتصال گاز واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

اخلاق محمدیان تأكيد كرد: پیگیری و تلاش برای مرتفع کردن مشکلات به‌وجود آمده ادامه خواهد داشت و به‌زودی شرایط به حالت عادی باز می‌گردد.


آغاز عملیات اجرایی احداث سیل بند در شهرک صنعتی شماره یک آبادان

با سرریز شدن سیلاب در اطراف جاده آبادان ـ اهواز و احتمال آب گرفتگی شهرک صنعتی آبادان، عملیات احداث سیل بند در این شهرک از شامگاه جمعه آغاز شد.


شبکه آب شهرک صنعتی شماره 2 اهواز وصل شد

اخلاق محمديان از اتمام عملیات تعمیر شبکه آب شهرک صنعتی شماره 2 اهواز خبر داد و گفت: در حال حاضر، جریان آب در واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک متصل است.


سرپرست حراست شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان معرفي شد

آيين معارفه سرپرست حراست شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با حضور مدیركل حراست استان خوزستان، نمایندگان حراست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیرعامل و جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار شد.


تعریض خیابان ورودی شهرک صنعتی بهبهان در دستور کار است

اخلاق محمدیان در نشست با اعضای هيأت مديره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بهبهان اظهار داشت: از مهم‌ترین مزایای واگذاری اداره شهرک‌ها به شرکت‌های خدماتی، مدیریت شهرک توسط منتخبان صنعتگران است.


مسیر خروجی شهرک صنعتی شماره 2 اهواز بازگشایی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: مسیر خروجی توسط دو دهانه پل عریض با در کنار هم قرار گرفتن لوله‌های قطور، بازسازی و بازگشایی شده است.


حداقل میزان خسارت سیل اخیر در شهرک‌های صنعتی استان خوزستان

معاون معين وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان اضافه كرد: بازدیدهای میدانی کمک می‌کند برآورد و درک دقیق‌تری از میزان خسارت‌ها و تلاش منسجم‌تری برای بازگرداندن شرایط در سه بخش صنعت، معدن و تجارت به حالت عادی داشته باشيم.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


عملیات احداث مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز به پایان رسید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه احداث مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز پس از 3 شبانه روز به پایان رسید و تردد خودروهای سبک و سنگین از هم اکنون به این شهرک میسر است.


بازدید استاندار خوزستان از پروژه احداث مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

استاندار خوزستان با حضور در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز، از پروژه احداث مسیر دسترسی، فضای عمومی و واحد تولیدی تک نان جنوب مستقر در اين شهرک بازدید كرد.


فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک صنعتي شماره ۲ اهواز متوقف نیست

اخلاق محمدیان در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز اظهار داشت: عملیات احداث مسیر دسترسی به این شهرک از پنج شنبه گذشته آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی اجرا شد و پیش‌بینی می‌شود ظرف 24 ساعت آینده به بهره‌برداری برسد.


شهرک صنعتی شماره 2 اهواز در محاصره سیلاب است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: بیشتر واحد‌های صنعتی این شهرک، از جمله واحد‌های تولید صنایع غذایی همچنان درحال فعالیت هستند و مواد غذایی تولید شده توسط این واحد‌ها توسط بالگرد‌های جمعيت هلال احمر به شهر اهواز منتقل می‌شود.


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


با اعطای ضمانت‌نامه به واحدهای صنعتی، براي یک هزار و 797 نفر شغل جديد ايجاد شد

بر اساس گزارش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک که از بازدید و نظارت میدانی از واحدهای صنعتی به‌دست آمده است، وضعیت فعالیت واحدهای بازدید شده بر اساس سه شاخص سبز (فعال)، زرد (نیمه فعال) و قرمز (غیرفعال) تفکیک شده است.


خسارت بيش از 230 میلیارد تومانی سیل اخیر به واحدهاي توليدي و زیرساخت شهرک‌های صنعتی

فتحعلی محمدزاده گفت: پس از بروز سیلاب در استان‌های گلستان و مازندران، با هماهنگی‌های انجام شده، سیل بند شهرک‌های صنعتی استان‌های دیگر را تقویت و نقاط ضعف و قوت شهرک‌ها را از نظر وقوع سیلاب بررسی کردیم. تا امروز این اقدامات موفق بوده و توانستیم از سرمایه‌هایی که در شهرک‌ها بوده، صیانت کنیم.


بازدید معاون معین وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان از عملیات اجرای خاکریز حفاظتی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

معاون معین وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان در ادامه با حضور در واحد تولیدی "تک نان جنوب" که بخش اعظمی از خط تولید خود را به تهیه نان برای سیل زدگان استان و ارسال به اردوگاه‌های محل اسکان آنان اختصاص داده است، بازدید و از این اقدام خداپسندانه تقدیر كرد.


افزایش تلاش کارکنان در راستای تحقق رونق تولید/ تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان

رضا رحمانی در دیدار نوروزی با کاركنان اين وزارتخانه و فعالان صنعت، معدن و تجارت، ضمن تبریک سال جدید گفت: امیدوارم در سال جدید با افزایش تلاش به رونق تولید که شعار سال 1398 است، دست پیدا کنیم.


ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد/ اتفاق نظر تمامي اركان نظام براي حمايت از توليد در شرايط حساس كنوني

محسن صالحي‌نيا در ديدار نوروزي با معاونان، مديران و كاركنان اين سازمان با اشاره به نامگذاري سال 1398 به عنوان "رونق توليد" از سوي مقام معظم رهبري، گفت: امسال را با هماهنگي و هم‌افزايي مضاعف با ديگر دستگاه‌ها و صرف انرژي بيشتر براي نيل به اهداف مورد نظر براي تحقق شعار وزين سال آغاز مي‌كنيم.


اجرای ۳ محور اصلی برای افزایش کارآیی صنایع کوچک در سال 1398/ ۴۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی به بنگاه‌های کوچک تزریق می‌شود

محسن صالحی‌نیا اظهار داشت: در سال 1398 برای سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران ۳ محور اصلی تهیه و تنظیم شده است تا با توجه به تحریم‌های موجود و با به‌کارگیری حداکثری از ظرفیت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شاهد رشد صنعت و اقتصاد باشیم.


نحوه جبران خسارت واحدهای تولیدی سیل زده در نشست آینده دولت تصمیم‌گیری می‌شود

رضا رحمانی اظهار داشت: برآورد خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی آسیب دیده از سیل انجام شده و تلاش می‌شود تا این واحدها سریعاً وارد مدار تولید شوند.


استان‌های سیل زده در اختصاص منابع اولویت دارند/ نظام بيمه‌اي در كشور بايد تقويت شود

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست شوراي هماهنگي مدیریت بحران كشور با حضور نمایندگان ارشد دستگاه‌ها با موضوع ارائه گزارش که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر هر قول و وعده‌ای که داده می‌شود، باید متناسب با امکانات و منابع دولت باشد. تا کنون هم خیلی قول و وعده داده شده است که البته همه آن‌ها را انجام خواهیم داد. از دوستان می‌خواهم که با هماهنگی این کار را انجام دهند.


شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور به حالت آماده باش درآمدند

بر اساس دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران عامل شرکت‌‌هاي شهرک‌های صنعتی استان‌ها موظف‌اند از تمام امکانات برای جلوگیری از وقوع سیل و آبگرفتگی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استفاده کرده و مانع از آسیب دیدن واحدهای تولیدی شوند.


رعايت موارد ايمني مرتبط با جاري شدن سيل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض آسيب

همايون توفيقي ضمن ابراز همدردي با هموطناني كه در بارندگي‌هاي چشمگير اخير در كشور و جاري شدن سيل در برخي از شهرها و روستاها، متحمل خسارت‌هاي جاني و مالي شده‌اند، از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست موارد ايمني مرتبط با جاري شدن سيل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض آسيب را به دقت رعايت نمايند.


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


تمامی قراردادهای راکد در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان تعیین تکلیف شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: تمامی قراردادهای راکد مربوط به دهه 70 و 80 و سال 1390 در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با برگزاری چندین جلسه داوری و حضور صاحبان قرارداد بررسی و تعیین تکلیف شدند.


کسب رتبه اول شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در شاخص راه اندازی میز خدمت

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان توسط متولی ارزیابی میز خدمت دستگاه های اجرایی استان بعنوان دستگاه برتر با کسب 98 امتیاز شناخته شد.


انتخاب 3 ایده در رویداد استارتاپی کارآفرینی در بنگاه های کوچک و متوسط خوزستان

سومین رویداد ایده پردازی با محوریت کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط توسط شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار و 3 ایده برتر توسط هیأت داوران از میان 13 ایده ارائه شده انتخاب گردید.


رونمایی از ربات حامل قابل کنترل با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

یک تولید کننده مستقر در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز موفق به ساخت ربات حامل قابل کنترل برای عکسبرداری، رادیوگرافی، اطفاء حریق، باربری و سندبلاست ( ماسه پاشی ) بر روی سطوح فلزی شد.


کاشت 1000 اصله نهال و افتتاح 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی باغملک

همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و در روز درختکاری، یک هزار اصله نهال در شهرک صنعتی باغملک توسط دانش آموزان و مسئولان کاشته شد و 2 واحد تولیدی نیز به افتتاح رسید.


راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی در شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: سامانه خدمات الکترونیکی شامل فعالیت هایی است که در میز خدمت و راهنمای سرمایه گذاران ارائه می شود اما با راه اندازی این سامانه دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای مراجعات و پیگیری های حضوری نیست.


۲۴۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان منعقد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به رشد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌گفت: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون در بخش واگذاری زمین و عقد قرارداد بیش از ۲۴۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌منعقد شد.


برگزاری نشست هم اندیشی صنعتگران و تولید کنندگان با مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: همفکری، مشورت و اتحاد بین صنعتگران و تولید کنندگان می تواند بسیاری از موانع را مرتفع سازد.


افتتاح ۶ واحد تولیدی در شهرک‌ صنعتی بهبهان

برات قبادیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ۶ واحد تولیدی در شهرک صنعتی بهبهان را افتتاح کرد.


۲ افتتاح و یک کلنگ زنی در ناحیه صنعتی هفتکل

یک واحد کارگاهی تولید کننده ظروف یک بار مصرف کاغذی با ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر و اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


یک واحد تولیدی همزمان دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی ایذه افتتاح شد.

با حضور استاندار خوزستان یک واحد تولیدی همزمان دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی ایذه افتتاح شد.


با حضور استاندار خوزستان یک واحد تولیدی همزمان دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی ایذه افتتاح شد

استاندار خوزستان واحد تولید کننده کنسانتره خوراک دام و طیور را در شهرک صنعتی ایذه افتتاح کرد.


آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه روشنایی شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول/ در شهرک‌های صنعتی دزفول ۱۰۰ میلیارد ریال پروژه در دست اجرا است

عملیات اجرایی احداث شبکه روشنایی شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال امروز آغاز شد.


آغاز عملیات اجرایی احداث ۸ واحد تولیدی در شهرک صنعتی بهبهان

با حضور برات قبادیان معاون وزیر صنعت عملیات اجرایی احداث ۸ واحد تولیدی همزمان با دهه فجر در شهرک صنعتی بهبهان آغاز شد.


وضعیت شهرک‌ها، بازگردانی صنایع راکد به تولید، پروژه‌های دهه فجر و ...

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان اینکه بانک‌ها در بحث واگذاری طرح‌های تملک‌شده پیشگام هستند، گفت: از سال 93 تا کنون تلاش شده است تا 259 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگردانده شود و در این زمینه از ابتدای امسال نیز 21 واحد مجددا وارد چرخه تولید شده‌اند.


برگزاری دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

همزمان با دهه مبارک فجر دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت در مرکز کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز برگزار شد.


برگزاری دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

همزمان با دهه مبارک فجر دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت در مرکز کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز برگزار شد.


بازدید معاون امور صنایع وزارت صنعت از شهرک‌های صنعتی خوزستان

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مواد اولیه مورد نیاز صنایع یکی از مهم ترین مسائل است و نباید واحدهای صنعتی به دلیل کمبود مواد اولیه دچار رکود یا وقفه در تولید شوند.


آماده افتتاح بودن 38 واحد تولیدی در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، 38 واحد تولیدی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان آماده افتتاح هستند.


افتتاح 43 پروژه عمرانی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از افتتاح 43 پروژه عمرانی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار بیش از 250 میلیارد ریال در ایام دهه فجر خبر داد.


توسعه صنایع کوچک مستلزم ایده های نوین است

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: صنایع کوچک به همان میزان که زودبازده هستند شکننده نیز می باشند و برای حفظ خود در چرخه رقابت نیازمند نوآوری، ابتکار و خلق ایده های جدید هستند.


احراز رتبه شایسته تقدیر ویژه شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان توسط ارزیابی های بعمل آمده توسط ستاد اقامه نماز استان موفق به احراز رتبه شایسته تقدیر ویژه در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز و توجه وافر به این مهم شد.


57 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان دارای برق هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری برای فازهای عملیاتی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان؛ 15 مگاوات برق تأمین شده است.


ایجاد اشتغال برای 756 نفر در سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: برای 756 نفر در 9 ماهه نخست سال جاری در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خوزستان ایجاد اشتغال شده است.


اتصال 22 شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان به شبکه فیبر نوری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 22 شهرک و ناحیه صنعتی در استان خوزستان از طریق فیبر نوری به اینترنت متصل هستند.


اجرای 70 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی شوشتر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه هایی صنعتی مانند احداث شبکه دفع و تصفیه فاضلاب، توسعه گازرسانی، توسعه برق و غیره با اعتباری معادل 70 میلیارد ریال در سطح شهرک‌های صنعتی شماره 1 و شماره 2 شوشتر در حال اجرا هستند.


اجرای بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آبادان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال در شهرک‌ها و ناحیه صنعتی آبادان در حال اجرا هستند.


اجرای بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آبادان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال در شهرک‌ها و ناحیه صنعتی آبادان در حال اجرا هستند.


عملیات اجرایی آسفالت معابر و ساخت ۵ واحد کارگاهی را در ناحیه صنعتی دارخوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از عملیات اجرایی ساخت ۵ واحد کارگاهی را در ناحیه صنعتی دارخوین خبر داد.


موفقیت بانوان در ایجاد فرصت های شغلی و کسب و کار

معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته بانوان نسبت به آقایان در طرح های کسب و کار و ایجاد فرصت شغلی موفق تر عمل کرده اند.


تقدیر استاندار خوزستان از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان

استاندار خوزستان گفت: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرگز دیدگاه تنگ نظرانه نداشته و همواره دغدغه حمایت از تولیدکننده و جذب سرمایه گذار را داشته است.


لزوم اجرای قانون بخشودگی جرائم تولید کنندگان توسط بانک‌های استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از استاندار خوزستان خواستار ملزم نمودن بانک ها نسبت به اجرای بند ( و) تبصره ۱۶ قانون بودجه در راستای بخشودگی جرائم بانکی برای تولید کنندگان استان شد.


بومی سازی تولید مته حفاری گامی مهم در توسعه مخازن نفتی است

معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار خوزستان گفت: یکی از ابزارهای مهم و استراتژیک به منظور توسعه 28 مخزن نفتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مته حفاری است که خط تولید این کالای صنعتی در اهواز بومی سازی شد.


ستاد رفع موانع تولید حمایت کننده است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ستاد رفع موانع تولید مجموعه ای از همه دستگاه های متولی استان است که در راس آن استاندار قرار دارد و تصمیمات این ستاد عمدتا حمایتی و در راستای تسهیل شرایط تولید است.


موانع نمی توانند چرخه تولید را متوقف کنند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: با وجود تمامی موانع واحدهایی هستند که به نحو مطلوب از شرایط استفاده می کنند و تهدیدها را به فرصت تبدیل می نمایند.


خط تولید انبوه مته حفاری در اهواز راه اندازی شد

خط تولید انبوه مته حفاری ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس در شهرک صنعتی شماره سه اهواز افتتاح شد.


راه اندازی مجدد 250 واحد صنعتی راکد خوزستان طی چند سال اخیر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طی چند سال اخیر بیش از ۲۵۰ واحد صنعتی راکد را با جذب مشارکت و واگذاری تسهیلات و یا واگذاری به اهل فن به چرخه تولید برگرداندیم


استقرار 47 درصد از واحدهای به بهره برداری رسیده در زمینه صنایع کوچک در شهرک‌های صنعتی اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 40 درصد قراردادهای واگذاری حق انتفاع زمین به متقاضیان سرمایه گذاری مربوط به شهرک های صنعتی اهواز است و 47 درصد واحدهای به بهره برداری رسیده نیز در شهرک‌های صنعتی اهواز مستقر هستند.


رشد 75 درصدی سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌‎های صنعتی خوزستان گفت: درسال گذشته رشد مطلوبی در زمینه عقد قرارداد داشتیم که نسبت به ۹۵ بالغ بر ۶۸ درصد رشد واگذاری زمین در ۴۱ شهرک و ناحیه صنعتی داشتیم.


تشریح دستاوردهای نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از دستاورد‌های نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی استان خوزستان، امضای 85 تفاهم نامه، 194 مذاکره جدی و 74 همکاری مشترک غیرمالی هستند.


نمایشگاه‌ها ظرفیتی برای کسب بازارهای جدید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان این‌که در هر نمایشگاه قطعا یک دستاورد یا اتفاق جدید رخ می‌دهد، گفت: واحدهای تولیدی می‌توانند با بدست آوردن بازارهای جدید، تولیدات خود را ارتقا دهند و محصولات تولیدی خود را به بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌ها و حتی مردم عرضه کنند.


رشد صنایع کوچک و متوسط در خوزستان مطلوب است

فرمانده قرارگاه کربلا گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصاد و اشتغال توجه ویژه به صنایع کوچک و متوسط است که در سطح کشور و بویژه خوزستان رشد و توسعه بسیار مطلوبی داشته اند


نمایشگاه های صنعتی بستر مناسبی برای یافتن بازارهای جدید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: حضور در نمایشگاه ها نماد بارز اعتقاد و باور شرکت ها نسبت به وزن و عیار خود در چرخه رقابت اقتصادی و ثابت قدمی در مسیر توسعه محوری است که انتخاب کرده اند.


هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان افتتاح شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و استاندار هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی خوزستان آغاز به کار کرد.


نمایشگاه توانمندی های صنعتی خوزستان بیانگر نقش مؤثر شهرک های صنعتی است

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: سطح تولیدات و محصولات ارائه شده در هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی، مهندسی استان بیانگر نقش مؤثر شهرک های صنعتی در توسعه اقتصادی خوزستان است و اثبات کرد این موضوع شعار نیست بلکه واقعیت دارد.


اشتغال 526 نفر در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان خوزستان در سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 526 فرصت شغلی جدید توسط واحدهای صنعتی کوچک و متوسطی که در این بازه زمانی به بهره برداری رسیده اند ایجاد شده است.


واگذاری 56 هکتار زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 56 هکتار زمین به 126 متقاضی سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان واگذار شده است.


خوشه کسب وکارکشاورزی خوزستان درسامانه بین المللی اروپاثبت شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: خوشه کسب و کار ادوات کشاورزی خوزستان به تازگی در سامانه بین المللی خوشه ای اروپا ثبت شد.


٢ طرح تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز افتتاح مي شود

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان گفت: همزمان با سفر معاون اول رییس جمهور و‌ وزیر صمت به استان، دو طرح تولیدی بزرگ در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز در سه شنبه هفته جاری افتتاح می شود.


پیگیری برای راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمشهر به دلیل عدم انجام تعهدات مالی خود نسبت به بانک های عامل توسط این بانک ها تملک شده اند.


بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان و هیأت همراه از شهرکهای صنعتی شوشتر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرعامل بانک توسعه استان خوزستان از شهرک های صنعتی شوشتر و واحد تولیدی پرشین کیمیا کلر با هدف بررسی مشکلات این طرح بازدید نمودند.


شرایط ویژه فعالیت های صادرات محور در شهرک‌های صنعتی مستقر در محدوده منطقه آزاد اروند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرک های صنعتی واقع در محدوده منطقه آزاد اروند ( خرمشهر و آبادان ) از شرایط مطلوبی برای انجام فعالیت های تولیدی با هدف صادرات برخوردار هستند.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از شهرک های صنعتی اندیمشک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: چندین پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 52 میلیارد ریال در شهرک های صنعتی اندیمشک در حال اجرایی شدن هستند.


شرایط سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی شمال استان مطلوب است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرک ها و نواحی صنعتی واقع شده در شمال استان از ظرفیت های بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری برخوردار هستند.


6 پروژه عمرانی در شهرک و ناحیه صنعتی شوش با اعتبار 80 میلیارد ریال در حال اجرا است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در آینده نزدیک شهرک صنعتی شوش نیز دارای تصفیه خانه فاضلاب خواهد شد و این پروژه که در مرحله تکمیل و راه اندازی قرار دارد با اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.


اجرای بیش از 40 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی شوشتر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در بازدید از عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 1 شوشتر گفت: اعتبار این پروژه بیش از 17 میلیارد ریال است و پیش بینی می شود تا اواسط سال آینده به بهره برداری برسد.


در آینده نزدیک شهرک صنعتی رامشیر دارای سند ثبتی می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طبق توافق به عمل آمده با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در آینده نزدیک شهرک صنعتی رامشیر دارای سند ثبتی خواهد شد.


برگزاری رویداد استارت آپی « ایده شو »

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: رویداد استارت آپی « ایده شو » با رویکرد برگزیدن برترین ایده ها در زمینه بسته بندی، انبارش و حمل و نقل در حوزه صنایع کوچک برگزار می شود.


ایجاد اشتغال صنعتی مستلزم حمایت ویژه از صنایع کوچک است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: با توجه به میزان سرمایه گذاری صورت گرفته در حوزه های مختلف صنعت، درصد قابل توجهی از اشتغال صنعتی استان در حوزه صنایع کوچک شکل گرفته است.


انعقاد 86 قرارداد سرمایه گذاری در 6 ماهه نخست امسال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 86 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد و بیش از 46 هکتار زمین به آنان واگذار شده است.


انعقاد 86 قرارداد سرمایه گذاری در 6 ماهه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 86 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد و بیش از 46 هکتار زمین به آنان واگذار شده است.


برگزاری همایش مقابله با رکود اقتصادی

همایش مقابله با رکود اقتصادی با شعار « فروش داغ در بازار سرد » با حضور یکصد تن از صنعتگران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان برگزار شد.


سرمایه گذاری آلمانی ها در شهرک صنعتی خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از احداث نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه گذاران کشور آلمان در شهرک صنعتی خرمشهر خبر داد.


برخورداری 57 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان از انشعاب برق

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 71 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد که از این تعداد 51 شهرک به بهره برداری رسیده و 45 شهرک در حال واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری هستند.


سهم 26 درصدی شهرک های صنعتی خوزستان در ایجاد اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 74 درصد از واحدهای به بهره برداری رسیده در استان در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند.


افتتاح ساختمان اداری شهرک صنعتی شماره 3 اهواز با حضور معاون وزیر صنعت

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ساختمان اداری شهرک صنعتی شماره 3 اهواز به بهره‌برداری رسید.


بهره‌برداری از ناحیه صنعتی درودگران اهواز و 14 طرح صنعتی با حضور معاون وزیر صنعت

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ناحیه صنعتی تخصصی - صنفی غیردولتی درودگران اهواز افتتاح شد.


افتتاح همزمان 36 طرح صنعتی و عمرانی در خوزستان

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار خوزستان 14 طرح صنعتی و 22 پروژه عمرانی به صورت همزمان در سطح شهرک‌های صنعتی استان افتتاح شد.


شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان چهارمین دستگاه اجرایی استان از لحاظ تعداد پروژه های عمرانی آماده افتتاح در هفته دولت

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان چهارمین دستگاه اجرایی از لحاظ تعداد پروژه های عمرانی آماده افتتاح به مناسبت هفته دولت از بین 24 دستگاه اجرائی استان است.


دولت اخیر توجه ویژه ای به صنعت و صنعتگران دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: دولت اخیر توجه ویژه ای نسبت به صنعت و صنعتگران که مولدان اشتغال پایدار و افزایش تولید سرانه هستند دارد.


تقدیر مدیران ارشد استان از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

در جشنواره شهید رجایی سال 1397 از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت احراز جایگاه برتر این شرکت در محور اشتغال و سرمایه گذاری و کسب رتبه 7 در زیر گروه دستگاه های زیر بنایی و تولیدی تقدیر به عمل آمد.


تقدیر مدیران ارشد استان از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

در جشنواره شهید رجایی سال 1397 از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت احراز جایگاه برتر این شرکت در محور اشتغال و سرمایه گذاری و کسب رتبه 7 در زیر گروه دستگاه های زیر بنایی و تولیدی تقدیر بعمل آمد.


تولیدات دانش بنیان نقطه ی عطف تجاری سازی صنایع کوچک است

عرصه‌ دانش بنیان نقطه اتصال و پیوند اساسی دانش و علم، و دانشمندان و عالمان و محققین خوش فکر حوزه تحقیق و نوآوری با تولید و امکانی برای تجاری سازی بهتر صنایع خصوصا صنایع کوچک است


آمادگی بخش خصوصی برای آغاز عملیات اجرایی احداث دو ناحیه صنعتی تخصصی، صنفی غیر دولتی در اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آمادگی بخش خصوصی برای آغاز عملیات اجرایی احداث دو ناحیه صنعتی تخصصی، صنفی غیر دولتی در اهواز همزمان با هفته دولت خبر داد.


ناحیه صنعتی تخصصی، صنفیِِ غیر دولتی درودگران اهواز آماده افتتاح است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ناحیه صنعتی تخصصی، صنفیِ غیر دولتی درودگران در اهواز با سرمایه گذاری 480 میلیارد ریالی بخش خصوصی به مرحله آماده بودن برای افتتاح و بهره برداری رسیده است.


کسب رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در محور اشتغال و سرمایه گذاری

بر اساس ارزیابی های بعمل آمده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ،شرکت شهرک‌های صنعتی استان موفق به احراز جایگاه برتر در میان دستگاه های اجرایی استان در محور اشتغال و سرمایه گذاری در سال 96 شد.


برگزیده شدن مدیران 2 واحد صنعتی خوزستان بعنوان صنعتگران و کارآفرینان نمونه کشوری

همزمان با بیست و یکم مرداد و روز ملی حمایت از صنایع کوچک از مدیران دو واحد صنعتی خوزستان بعنوان کارآفرینان و صنعتگران نمونه کشوری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مجلس شورای اسلامی تقدیر بعمل آمد.


آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک ایران

نخستین و بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با رویکرد نمایش و ارائه برترین دستاوردهای بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط شروع به کار کرد.


بخشودگی تعدیل اقساط معوق تا سقف 80% در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بخشودگی تا سقف 80 درصد تعدیل اقساط معوق واحد های صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.


پيام تبريك مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت 21 مرداد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن 21 مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک پیام تبریکی صادر کرد متن این پیام به شرح ذیل است:


پيام تبريك مدیرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومي و بين الملل، متن پيام تبريك دكتر صادق نجفي، به مناسبت روز 17 مرداد، سالروز شهادت شهيد محمود صارمي و روز خبرنگار، به شرح زير است:


صادرات خرما به 11 کشور توسط خوشه کسب و کار خرما

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: خوشه کسب و کار خرما که با عضویت 73 بنگاه کوچک و متوسط با ایجاد اشتغال برای 40 هزار و 164 نفر تشکیل شده است در حال حاضر به 11 کشور صادرات خرما انجام می دهد.


برگزاری همایش تقابل با قراردادهای بانکی مغایر با قوانین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری همایش تقابل با قراردادهای بانکی مغایر با قوانین در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی اهواز خبر داد.


واگذاری بیش از 35 هکتار زمین در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان به سرمایه گذاران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد 55 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین از ابتدای سال جاری تاکنون با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


تقدیر مدیرسامانه تدارکات الکترونیکی دولت از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از خدمات مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تقدیر کرد.


برخورداری 57 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان از انشعاب برق

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 71 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد که از این تعداد 51 شهرک به بهره برداری رسیده و 45 شهرک در حال واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری هستند.


تببین سیاست های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از سرمایه گذاران

سیاست های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در راستای جذب سرمایه گذاران جدید و حمایت از فعالان عرصه صنایع کوچک و متوسط تببین شد.


سهم 26 درصدی شهرک های صنعتی خوزستان در ایجاد اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 74 درصد از واحدهای به بهره برداری رسیده در استان در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند.


سرمایه گذاری آلمانی ها در شهرک صنعتی خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از احداث نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه گذاران کشور آلمان در شهرک صنعتی خرمشهر خبر داد.


پویایی و جنب و جوش در فضای شهرک های صنعتی منطقه آزاد اروند مشهود است

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: فعالیت در عمده شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد اروند بین 70 تا 100 درصد است که امیدوارکننده است و لازم است از حسن مدیریت این شهرک‌ها به‌صورت ویژه تشکر کنیم.


آغاز عملیات اجرایی بهسازی بخشی از خیابان‌های شهرک صنعتی رامهرمز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه بهسازی بخشی از خیابان ها و جدول کاری در شهرک صنعتی رامهرمز با اعتباری معادل 6 میلیارد و 890 میلیون ریال در دست اجرا است.


واگذاری 6 هکتار زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی باغملک

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک و ناحیه صنعتی باغملک منعقد شده است


عرصه تولید عرصه سود و منفعت صنعتگران نیست

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: عرصه تولید عرصۀ سود و منفعت مستقیم صنعتگران نیست بلکه عرصۀ حل یکی از مهم ترین مشکلات کشور یعنی اشتغال است.


بازدید از شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند

هیأت ارزیابی عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پروژه های عمرانی در دست اجرا و واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند ( آبادان و خرمشهر ) بازدید کردند.


آغاز مطالعات برای احداث یک ناحیه صنعتی در شهرستان کارون

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آغاز مطالعات بمنظور احداث یک ناحیه صنعتی در شهرستان کارون در آینده ی نزدیک خبر داد.


با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.


برگزاري مجمع عمومي طرح تملك داراي سرمايه اي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

9طرح تملك دارايي سرمايه اي در حوزه كمك به تكميل و ايجاد تصفيه خانه هاي فاضلاب شهركهاي صنعتي ، كمك به ايجاد و توسعه خوشه هاي صنعتي، ايجاد هفت شهرك فناوريو مراكز خدمات فناوري و كسب و كار ،كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع، كمكهاي فني و اعتباري به صنايع لبني و همچنين كمك به ايجاد زير ساختهاي شهركهاي صنعتي و توسعه زير ساختهاي جاسك و گواتر بوده كه اقدامات مناسبي در اين راستا انجام شده است.