اخبار > آغاز عملیات اجرایی وافتتاح " ۳طرح صنعتی" در شهرک صنعتی مسجدسلیمان با حضور استاندار خوزستان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

آغاز عملیات اجرایی وافتتاح " ۳طرح صنعتی" در شهرک صنعتی مسجدسلیمان با حضور استاندار خوزستان

عملیات کلنگ زنی ۳ طرح صنعتی در شهرک صنعتی مسجدسلیمان آغاز شد.

عملیات اجرایی کلنگ زنی ۳ طرح صنعتی در شهرک صنعتی مسجدسلیمان آغاز شد. 
 
به گزارش "روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان" ؛ اخلاق محمدیان ، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان امروز ، سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ در حاشیه آیین کلنگ‌زنی ۲ طرح‌ صنعتی در شهرک صنعتی مسجدسلیمان اظهار کرد: عملیات اجرایی ۲ طرح تولید خوراک دام و طیور با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۵۵ نفر امروز آغاز شد و پیش بینی می شود مدت زمان اتمام این طرح‌ها در مدت زمان دو سال بطول بیانجامد و به تولید برسند .
 
وی افزود: همچنین استاندار خوزستان واحد تولید منسوجات چوبی نارون را با سرمایه گذاری ۸۰۰۰ میلیون ریال و با اشتغال زایی ۱۱ نفر را افتتاح کردند .
 
وی با بیان اینکه شهرک صنعتی مسجدسلیمان ۴۰ هکتار مساحت دارد و از زیرساخت‌های آب ، برق ، گاز و تلفن ثابت برخوردار است، گفت: ۶۸ قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با متقاضیان سرمایه‌گذاری در این شهرک منعقد شده و تاکنون ۳۴ واحد صنعتی در این شهرک به بهره‌برداری رسیده است. 
 
اخلاق محمدیان با اشاره  به آماده بودن زیرساخت ها و زمینه سرمایه گذاری در سطح شهرک مذکور تاکید کرد:  ضمن دعوت از فعالین اقتصادی و صنعتگران بمنظور استقرار و استفاده از این ظرفیتها، آمادگی داریم در سریعترین زمان نسبت به اختصاص زمین و زیرساخت مناسب با رعایت کامل ضوابط و شرایط همکاری و همراهی لازم رابه انجام رساند.

تاريخ: 1399/06/04  | ساعت: ١٢:٢٣ | شناسه: ١١٥٣١ | تعداد نمايش: 96

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج