اخبار > مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: تحول در شهرکها و نواحی صنعتی بااجرای پروژه های عمرانی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: تحول در شهرکها و نواحی صنعتی بااجرای پروژه های عمرانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اتمام عملیات اجرایی احداث پروژه های عمرانی تکمیل سردرب و خیابان سازی شهرک صنعتی رامشیر خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اتمام عملیات اجرایی احداث پروژه های عمرانی تکمیل سردرب و خیابان سازی شهرک صنعتی رامشیر خبر داد. 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، اخلاق محمدیان امروز ۷ شهریور در حاشیه بازدید از شهرک‌های صنعتی رامهرمز ، رامشیر ،  ماهشهر و هندیجان اظهار کرد: پروژه های عمرانی محوطه سازی تصفیه خانه، جدولکاری و خیابان سازی شهرک صنعتی رامهرمز و خیابان سازی و پیاده رو‌ سازی و جدول کشی فاز یک شهرک صنعتی ماهشهر که با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال اجرا هستند و به زودی به اتمام  می رسند. 
 
وی ضمن اعلام اتمام  عملیات اجرایی پروژه های خیابان سازی و سردرب ناحیه صنعتی رامشیر افزود:  عملیات خیابان سازی  و جدول کشی و پیاده رو‌سازی  در  شهرکها و نواحی صنعتی تداوم داشته و با اتمام‌ این پروژه ها شاهد تحول اساسی در چهره شهرکها و نواحی صنعتی استان خواهیم بود. 
 
وی ضمن اعلام فعال بودن بیش از ۷۰ پروژه عمرانی در سطح شهرکها  و نواحی صنعتی استان افزود با اجرای این پروژه ها تحول اساسی در شهرکها را شاهد خواهیم بود که به  رغبت بیشتر سرمایه گذاری خواهد انجامید .
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان رشد سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی را در پنج ماهه اول سال مطلوب ارزیابی نمود و گفت: پیش بینی می شود در سال جاری روند سرمایه گذاری درشهرک‌ها و نواحی صنعتی همچون چند سال اخیر رشد صعودی داشته باشد.

تاريخ: 1399/06/07  | ساعت: ٢٠:٣٤ | شناسه: ١١٦٠٣ | تعداد نمايش: 76

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج