اخبار > اتمام عملیات اجرایی 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان/ 30 پروژه در مرحله برگزاری مناقصه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد:

اتمام عملیات اجرایی 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان/ 30 پروژه در مرحله برگزاری مناقصه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: در سال گذشته 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار 530 میلیارد ریال به اتمام رسیده و تحویل موقت شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " با اشاره به ثبت 30 پروژه در سال جاری در سامانه سداد بیان کرد: در سال جاری تاکنون 7 پروژه عمرانی به مرحله آغاز عملیات اجرایی رسیده اند و 30 پروژه دیگر با برآورد اولیه مبلغ 660 میلیارد ریال در مرحله برگزاری مناقصه برای مشخص شدن پیمانکار مربوطه در راستای شروع عملیات اجرایی هستند.

محمدیان در رابطه با پروژه های عمرانی فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بیان کرد: 191 پروژه فعال با اعتبار 1200 میلیارد ریال از سال گذشته تاکنون در حال طی کردن مراحل اجرایی خود هستند که 120 پروژه با اعتبار 530 میلیارد ریال به اتمام رسیده و تحویل موقت شده است.

وی با اشاره به پروژه های عمرانی شاخص اجرا شده در سال گذشته عنوان کرد: گاز رسانی به 2 شهرک صنعتی، آبرسانی به 2 شهرک صنعتی، تجهیز 2 شهرک صنعتی به مخابرات و 4 شهرک دیگر به فیبر نوری، احداث 2 تصفیه خانه و خرید 2 خودروی آتش نشانی از جمله پروژه های شاخص اجرا شده در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سال گذشته است.

 

تاريخ: 1398/04/02  | ساعت: ٠٨:٥٦ | شناسه: ٦٤٤٢ | تعداد نمايش: 65

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: