اخبار > تخصیص ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت های واحدهای صنعتی بر اثر سیل
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تخصیص ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت های واحدهای صنعتی بر اثر سیل

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ۲۶۳میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای صنعتی سیل زده استان در نظر گرفته شده است که هنوز آیین نامه اجرایی اعطای این تسهیلات ابلاغ نشده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ مهندس اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در گفتگوی ویژه خبری شبکه خوزستان گفت: ۲۶۳میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای صنعتی سیل زده استان در نظر گرفته شده است که هنوز آیین نامه اجرایی اعطای این تسهیلات ابلاغ نشده است اما برای برای واحدهای صنعتی روستایی با نرخ سود ۴درصد و برای واحدهای صنعتی مستقر در مناطق شهری با نرخ سود ۵درصد اختصاص خواهد یافت.

وی افزود : علیرغم شرایط نامساعد فضای کسب و کار در خوزستان، روند سرمایه گذاری در صنایع کوچک و متوسط استان مثبت است

محمدیان با اشاره به اینکه خسارات واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی خوزستان بر اثر سیل در مقایسه با خسارات واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی سایر استان های درگیر سیل بسیار کمتر بوده است بیان داشت: حدود ۷۰طرح صنعتی راکد که توسط بانک ها تملک شده بودند شناسایی شدند و ۱۵طرح در سال گذشته به متقاضیان جدید واگذار شدند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان اظهار داشت: ۲۵واحد صنعتی راکد در سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند.

وی گفت: مدیران واحدهای صنعتی کوچک و متوسط نمی توانند تولید خود را رها کرده و به دنبال رفع چالش ها در دستگاه های مختلف باشند بنابراین بخش دولتی باید توجه ویژه ای به حل مشکلات این واحدها داشته باشند.

تاريخ: 1398/05/20  | ساعت: ١٤:١٩ | شناسه: ٧١٤٢ | تعداد نمايش: 37

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج