اخبار > پیام مهندس اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام مهندس اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک

بيست و يكم مرداد فرصتی است بسیار در خور توجه برای تبیین و معرفی نقش و جایگاه تلاش‌های مستمر همه‌ی دست‌اندرکاران و تاثیرگذاران چرخه‌ی پر برکت و امید بخش در صنايع كوچك و متوسط کشورمان و استان عزیز و غیرت‌مدارخوزستان و زمانی است برای به تصویر کشیدن زحمات بارور شده و اراده‌هایی که همچنان در کار کاشت بذر زندگی، اشتغال، رفاه و یافتن حلقه‌های مفقوده صنایع کشورند. 
 
روز یادآوری نقش و جایگاه رفیع آنان و نشان دادن توانمندی‌های شگرفشان و تاکید بر این نکته که در صورت حمایت لازم از جامعه تولیدکنندگان صنایع کشور، از هر دانه‌ی بذر همت آنان صدها محصول رونق و استقلال می‌روید. قبل از همه ضروری است تا این وظیفه را به خود و همکارانم  یادآور شوم که ارج نهادن به ارزش‌های این حوزه و تلاشگرانش آنچنان تاثیر دارد که ناگفته لازم است تا برای ارتقاء و احيای صنايع كوچك و متوسط متحد شده و گامی بلندتر و بهتر از روزها و سالهای گذشته براي بهبود وضعيت اين صنايع برداریم.
 
‎ما اعتقاد داریم که حمايت از صنعتگران و كارآفرينان شاغل در صنایع کوچک، حمايت از ايجاد و توسعه اشتغال صنعتی پايدار و بسط عدالت اجتماعی در كليه مناطق بويژه مناطق محروم و كمتر توسعه يافته است و اگر اقتصاد كشور به سمت اين گونه صنايع سوق داده شود شاهد پویایی هر چه بیشتر و تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخگویی درست به تقاضای فزاینده بازار خواهيم بود.
 
فرا رسیدن روز ملی حمایت از صنایع کوچک و تقارن این روز با عید سعید قربان، عید بندگی و طاعت خداوند متعال را به مردم شریف خوزستان بویژه  مولدان اشتغال پایدار و عاملان ارزشمند افزایش تولید ناخالص ملی، درآمد سرانه و تلاشگران این حوزه گسترده تبریک عرض می نمایم.

تاريخ: 1398/05/20  | ساعت: ٢١:٣٦ | شناسه: ٧١٤٤ | تعداد نمايش: 32

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج