اخبار > انعقاد 55 قرارداد سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خوزستان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

انعقاد 55 قرارداد سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 55 فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، اخلاق محمدیان گفت: از ابتدای سال تا کنون 55 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با مساحت 16 هکتار در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد و به سرمایه گذاران بخش تولید واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه قراردادهای منعقده بیشتر در زمینه فلزی و شیمیایی می باشند اظهار داشت: پیش بینی می شود با بهره برداری از این واحدهای صنعتی برای 525 نفر اشتغال جدید ایجاد گردد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود: واگذاری زمین در 51 شهرک و ناحیه صنعتی استان انجام می‌شود و شهرک‌های صنعتی اهواز 2 ، اهواز 4 و اهواز 3 بیشترین واگذاری‌ها را به خود اختصاص داده اند.

محمدیان ادامه داد: از بین ۱۰هزار و ۳۰۸هکتار زمینی که در اختیار این شرکت است یک هزار و ۹۳9هکتار زمین در قالب سه هزار و 142فقره قرارداد واگذار شده است.

وی گفت: تا کنون یک هزار و ۶۰3واحد صنعتی در این زمین ها به بهره برداری رسیده است که بر اساس جوازهای تاسیس و پروانه های صادره، منجر به اشتغال ۲۵ هزارو305نفر شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان تصریح کرد: به منظور استقرار واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و جذب سرمایه گذار در استان 73 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که بسترهای لازم از جمله تامین زمین مورد نیاز و انجام خدمات عمومی شامل آب، برق، گاز و زیرساخت های دیگر در آنها مهیا و زمینه برای فعالیت، اشتغال و تولید صنایع در استان فراهم شده است.

تاريخ: 1398/06/30  | ساعت: ١١:٢٩ | شناسه: ٧٦٥٢ | تعداد نمايش: 75

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج