اخبار > مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبرداد: 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی خوزستان مستقر است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبرداد: 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی خوزستان مستقر است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از استقرار 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی استان خبرداد و گفت: هدف از ساخت و احداث این ایستگاه ها، کاهش زمان رسیدن به محل حادثه و ارتقاء ایمنی در شهرکها و نواحی صنعتی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ اخلاق محمدیان ضمن گرامیداشت 7 مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی اظهار داشت: با توجه به اینکه مواد اولیه مورد استفاده واحدهای تولیدی مواد اشتغال زا می باشد، ایمنی در شهرکهای صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است به همین منظور 12 ایستگاه آتش نشانی با 13 دستگاه خودرو در شهرکهای صنعتی استان آماده امداد رسانی می باشند.

وی نیروهای شاغل در ایستگاه های آتش نشانی مستقر در شهرکهای صنعتی استان را 78 نفر عنوان کرد و افزود: توجه به مسائل ایمنی در واحدهای تولیدی، یکی از اقدامات مهم و ضروری است و رعایت نکردن این مسائل از سوی واحدهای تولیدی منجر به بروز اتفاقات و حوادث تلخ و گاهاً خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در شش ماهه نخست امسال 22 حریق در شهرکهای صنعتی توسط آتش نشانان اطفاء شده است .

محمدیان بیان داشت: برگزاری 11 دوره آموزشی تخصصی برای نیروهای آتش نشانی مستقر در شهرکهای صنعتی و خرید یک دستگاه خودرو آتش نشانی از برنامه های این شرکت در شش ماهه آتی سال 98 می باشد.

گفتنی است در خوزستان 73 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که بسترهای لازم از جمله تامین زمین مورد نیاز و انجام خدمات عمومی شامل آب، برق، گاز و زیرساخت های دیگر در آنها مهیا و زمینه برای فعالیت، اشتغال و تولید صنایع در استان فراهم شده است.

تاريخ: 1398/07/07  | ساعت: ١٢:٤٩ | شناسه: ٧٧٥٢ | تعداد نمايش: 47

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج