اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ پروژه عمرانی جدولکاری، تکمیل خیابان سازی و احداث دیوار شهرک صنعتی امیدیه با اعتبار 45 میلیارد ریال، و احداث ایستگاه پمپاژ و ساماندهی شبکه توزیع آب شهرک صنعتی با ظرفیت 1300 متر مکعب و اعتبار 9 میلیارد ریال در شهرک صنعتی امیدیه مورد بازدید قرار گرفت.

 شرکت در مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی و نشست با صنعتگران و بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی نیز از دیگر برنامه های مورد بازدید در شهرک صنعتی امیدیه بود.

اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در جمع صنعتگران شهرک صنعتی امیدیه گفت: ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن آن برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه‌های اصلی این شرکت بوده تا با تجهیز و تکمیل پروژه‌ها نیاز اساسی صنعتگران را تأمین کنیم.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های عمرانی باید با کمترین هزینه و زمان و بالاترین کیفیت اجرا شوند، ادامه داد: پروژه‌های در دست اجرا در شهرک صنعتی امیدیه تا پایان سال جاری اتمام و به بهره برداری خواهند رسید.

محمدیان افزود: هم اکنون در شهرک صنعتی امیدیه 26 واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری 148 میلیارد ریال و اشتغال زایی 302 نفر فعالیت می‌کنند.

یادآور می شود مساحت شهرک صنعتی امیدیه 50 هکتار است که تاکنون 30 هکتار از اراضی این شهرک به واحدهای صنعتی مستقر در آن واگذار شده است.

تاريخ: 1398/07/15  | ساعت: ١٢:٥٤ | شناسه: ٧٨٤٦ | تعداد نمايش: 64

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج