اخبار > برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده‌های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده‌های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ "اخلاق محمدیان"ضمن گرامیداشت هفته کارآفرینی با اشاره به اینکه وظیفه ذاتی این شرکت ایجاد زیرساخت در شهرکها و نواحی صنعتی استان می باشد گفت: هم اکنون 2 هزار متر مربع زمین صنعتی دارای بسترهای کامل زیر ساختی برای واگذاری به سرمایه گذاران آماده سازی شده است.

وی افزود: یکی دیگر از وظایف شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان حمایت از واحدهای تولیدی است که می توان به برگزاری تورهای صنعتی، حضور در نمایشگاه ها، ایجادکنسریوم های صادراتی و راه اندازی کلینیک کسب و کار (برای بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی) اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با بیان اینکه این شرکت اولین برگزار کننده استارتاپ ها در حوزه صنعت در استان می باشد و تا کنون 5 استارتاپ برگزار کرده است بیان داشت: استارت آپ به پروژه‌هایی گفته می‌شود که در جریان آن، یک ایده خام، به کمک تلاش و کوشش یک گروه به تولید یک محصول می‌انجامد و زمینه برای فروش آن محصول فراهم می‌شود.

محمدیان خاطر نشان کرد: در دومین رویداد تخصصی ایده های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت 44 ایده جمع آوری شد که پس از داوری اولیه 16 ایده مرتبط از میان آنها انتخاب و ارائه گردید.

وی گفت: ایده های برتر استارتاپ ها از حمایتهای مالی و معنوی این شرکت بهره مند می شوند.

گفتنی است در ادامه به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی از 6 صنعتگر پیشکسوت استان تجلیل به عمل آمد.

بر اساس این گزارش دومین رویداد تخصصی ایده های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز و با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

 

تاريخ: 1398/09/05  | ساعت: ١٢:٥٩ | شناسه: ٨٣٨٠ | تعداد نمايش: 64

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج