اخبار > 18 درصد صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی خوزستان صنایع غذایی می باشند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

18 درصد صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی خوزستان صنایع غذایی می باشند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 18درصد واحدهای تولیدی به بهره برداری رسیده مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان صنایع غذایی می باشند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 18درصد واحدهای تولیدی به بهره برداری رسیده مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان صنایع غذایی می باشند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان؛ "اخلاق محمدیان"گفت: صنایع غذایی با  6421 میلیارد ریال سرمایه گذاری و 5327 نفر اشتغال،  18 درصد صنایع به بهره برداری رسیده مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان را به خود اختصاص داده اند..

وی با بیان اینکه يك سوم از آب هاي جاري كشور در اين استان جريان دارد اظهار داشت: از اين امتياز مي توان در جهت سرمايه گذاري در امر كشاورزي و صنایع غذایی استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با بیان اینکه خوزستان مي تواند قطب توليد شكر، گندم، ذرت ، روغن ، خرما ، مركبات، گل و گياه ، شير،  گوشت ،  ماهي و ميگوي كشور باشد ادامه داد: از این رو بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در بخش صنایع غذایی در استان فراهم است.

محمدیان افزود: یکی از ویژگی های مهم و بارز صنعت غذایی سرمایه گذاری کم و اشتغال بالای آن است.

وی خاطر نشان کرد: در سطح استان ظرفیت های خالی تولیدی همراه با بازار فروش مناسب وجود دارند که صنعت غذایی یکی از آن موارد است و باید روی این بخش بیش از گذشته کار و سرمایه‌گذاری شود.

محمدیان گفت: در شهرکها و نواحی صنعتی استان بستر و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در بخش صنایع غذایی مهیاست.

تاريخ: 1398/09/17  | ساعت: ٠٩:٥٤ | شناسه: ٨٥٥٠ | تعداد نمايش: 84

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج