اخبار استانی
 

پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت عید سعيد فطر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت صنعتگران و همکاران عید سعید فطر را تبریک گفتند.


تجهیز مرکز واکسیناسیون و غربالگری شهرستان دزفول توسط شرکت تعاونی کارتن محمد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ازتجهیز مرکز واکسیناسیون ویروس کرونا توسط شرکت تعاونی کارتن محمد از واحد های تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره یک، در شهرستان دزفول خبر داد.


مدیر کلینیک کسب و کار خوزستان انتخاب شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از انتخاب مدیر جدید کلینیک کسب و کار استان خبر داد.


پیام مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت روز قدس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در پیامی فرا رسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشت. و بر عدالت طلبی و دفاع از حق در روز قدس تاکید کرد.


استفاده از تمام اختيارات و ابزارها برای جلوگيري از تعطیلی بنگاه‌ها و احیاء مجدد واحدهای تولیدی غیرفعال/ همکاری اثربخش قوه قضائیه با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید براي پشتیبانی از اجرای قوانین و مقررات حمایتی بخش تولید

وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان یکی از مخاطبان اصلی فرمایشات معظم له خود را مکلف می‌داند با استفاده از تمام ابزارها و اختیارات خود از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این مسیر گام‌های جدی و مؤثر برداشته و ضمن پیگیری برای رفع موانع تولید و پشتیبانی از این بخش، از تعطیلی بنگاه‌ها جلوگیری کرده و زمینه احیاء مجدد واحدهای تولیدی تملیکی و یا واگذار شده که به هر نحو غیرفعال شده‌اند را فراهم نماید.


به پشتوانه كار و تلاش سرمايه انساني متعهد و اراده پولادین كارگران عزيز واحدهاي توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور، به طلوعی دوباره و بازیابی توسعه و تعالي صنعت ايران اسلامي می‌اندیشيم

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن روز جهاني كار و كارگر اظهار داشت: "١١ اردیبهشت ـ روز جهانی كار و كارگر ـ روز ارج گذاري منزلت كار و تجلیل از خدمات ارزنده كارگران شریفی است كه به‌عنوان یكی از مهمترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خود اتكایی هر جامعه‌ای محسوب می‌شوند."


پيام تبريك مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خوزستان به مناسبت گراميداشت روز كارگر

بدون تردید بخش عظیمی از پیشرفت‌ها و دستاوردهای صنعتی، اقتصادی و خدماتی کشور ، مرهون کوشش و مجاهدت بی وقفه و شبانه روزی کارگران است


اهم برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1400 ابلاغ شد/ برنامه‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران براي توسعه توليد و تعميق ساخت داخل در كشور

علیرضا رزم حسینی با استناد به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه، اولویت‌های اختصاصی و عمومی ابلاغی ریاست جمهوری و سایر اسناد بالادستی و در راستای استقرار نظام برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اهم برنامه‌های اين وزارتخانه در سال 1400 را ابلاغ کرد.


نسشت مشترک رییس سازمان صمت ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز

درنشستی که با حضور رییس سازمان صمت ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار شد، بر لزوم پرداخت به موقع مطالبات واحد‌های تولیدی از بخش‌های دولتی و غیر دولتی و ارائه راهکار جهت رفع موانع و بازگشت آن‌ها به چرخه تولید تایید شد.


تقدیر وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تلاش های مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان که موجبات انتخاب این شرکت بعنوان دستگاه برتر در میان سازمان‌های تابعه استانی وزارت صمت در جشنواره شهید رجایی را فراهم نموده است تقدیر نمود.


پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بمناسبت درگذشت دکتر حسن چراغی معاون فقید صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان


پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان


استاندار خوزستان در نشست با صنعتگران مستقر در شهرک های صنعتی اهواز تأکید کرد : لزوم پیگیری برای رفع موانع تولید در استان

قاسم سلیمانی دشتکی در نشست با مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی اهواز بر رفع موانع تولید در استان تأکید کرد .


رفع 11 نیاز فناورانه واحدهای صنعتی کوچک و متوسط خوزستان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از مرتفع نمودن 11 نیاز فناورانه با همکاری فن بازار منطقه‌ای خوزستان در سال 99 خبر داد.


بازدید رئیس کل دادگستری خوزستان از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز

رئیس کل دادگستری استان خوزستان به منظور پشتیبانی از صنعت تولید و رفع موانع آن بصورت سر زده از برخی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز بازدید کرد.


تشكيل كارگروه "توليد؛ پشتيباني‌ها و مانع زدايي‌ها" در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران/ كاهش مدت زمان ارائه خدمات به سرمايه گذاران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت روز شنبه در نخستين نشست كارگروه "توليد؛ پشتيباني‌ها و مانع زدايي‌ها" در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ضمن تبريك فرارسيدن عيد سعيد نوروز و بهار طبيعت، پشتیبانی و مانع ‌زدایی از تولید را محور تمامي اقدامات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در سال 1400 اعلام كرد.


پشتیبانی و مانع ‌زدایی از تولید محور تمامي اقدامات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد نوروز و آغاز سال 1400 پیام تبريكي صادر كرد.


کاشت نهال مثمر در شهرک صنعتی بندر امام خمینی (ره)به مناسبت هفته منابع طبیعی

مراسمی به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری با حضور مسئولین شهرستان در شهرک صنعتی بندر امام خمینی برگزار شد.


سازوكارهاي بهبود بهره‌وري و صرفه جويي در مصرف آب در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

فتحعلي محمدزاده با توجه به محدوديت‌هاي موجود در زمينه تأمين آب مورد نياز واحدهاي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و ضرورت اعمال مديريت در اين بخش در جهت ارتقاء بهره‌وري، الزامات مربوطه را براي اجرا به شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها ابلاغ كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در دیدار با اعضای شرکت خدماتی شهرک صنعتی ماهشهر: انعقاد ۱۸۶ قرارداد سرمایه گذاری/ لزوم همکاری واحدهای صنعتی با شرکت‌های خدماتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از انعقاد ۱۸۶ قرارداد واگذاری حق انتفاع ۷۶ هکتار زمین با متقاضیان در شهرک صنعتی ماهشهر، خبر داد.


بازديد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از دو واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شوشتر و گتوند

محسن صالحي‌نيا روز پنج شنبه در جريان سفر به استان خوزستان كه با همراهي قائم مقام بانک صنعت و معدن و مدیرکل تأمین مالی و پشتيباني توليد وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شد، با حضور در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شوشتر و گتوند از دو واحد صنعتي تولید مواد شيميايي و فرآوري صنايع غذايي بازديد و از نزديك در جريان توانمندي‌ها و مسائل و مشكلات بخش صنعت اين مناطق قرار گرفت.


برگزاری دومین جلسه شورای راهبری کلینیک کسب و کار خوزستان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: دومین جلسه شورای راهبردی کلینیک کسب و کار با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان و جمعی از مشاوران برگزار شد.


آغاز عملیات اجرایی احداث فاز توسعه شرکت فولاد پارس هفت تپه، آماده بهره برداری بودن ۶۱ واحد تولیدی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان

با حضور استاندار خوزستان عملیات اجرایی فاز توسعه شرکت فولاد پارس هفت تپه در شهرک صنعتی شوش آغاز شد.


حضور کلینیک صنعت در شهرک‌صنعتی دزفول‌ 1

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خوزستان از بازدید کلینیک صنعت برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی دزفول‌1خبر داد


گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)و روز زن با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان

با فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم گرامیداشت مقام مادر و روز زن با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعی از بانوان شرکت برگزارگردید.


بهره‌برداري از بيش از 340 طرح و 400 پروژه عمراني با سرمايه ‌گذاري بالغ بر 286 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، 340 طرح با سرمايه‌ گذاري بالغ بر 278 هزار و 12 ميليارد ريال و ميزان اشتغالزايي 18 هزار و 500 نفر تا پايان سال جهش توليد در 371 شهرك و ناحيه صنعتي كشور آماده افتتاح و بهره ‌برداري است.


صادرات بیش از 38 میلیون دلاری تولیدات شهرک ها و نواحی صنعتی خوزستان در 9 ماه نخست سال جاری

اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از افزایش صادرات تولیدات شهرک ها و نواحی صنعتی خوزستان در 9 ماه نخست سال جاری خبر داد.


آیین افتتاح فاز اول کارخانه پارس کیمیا کلر خوزستان با حضور معاون اول ریا‌ست جمهوری و وزیر صمت

آیین افتتاح کارخانه پارس کیمیا کلر خوزستان با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، دکتر رزم حسینی وزیر صمت، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، سردار گیلانی نماینده شهرستان شوشتر در مجلس شورای اسلامی ،اخلاق محمدیان مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان


حضور کلینیک صنعت در شهرک‌صنعتی رامهرمز و هفتگل

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خوزستان از بازدید کلینیک صنعت برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی رامهرمز و هفتگل خبر داد


پروژه خیابان سازی و تکمیل شبکه دفع آب‌های سطحی شهرک صنعتی اهواز4

بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از پروژه خیابان سازی و تکمیل شبکه دفع آب‌های سطحی شهرک صنعتی اهواز4


تور صنعتی مجازی در واحد صنعتی نان اکسین

تور صنعتی بازدید از واحد صنعتی نان اکسین با حضور جمعی از صنعتگران و مشاورین به صورت مجازی برگزار گردید .


نشست هماهنگی و بررسی تأمین برق شهرکها و نواحی صنعتی استان

در نشست مدیرعامل و معاونین شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و مدیرعامل و مدیران شرکت توزیع برق شهرستان اهواز و استان ، بر مدیریت مصرف انرژی و برق رسانی به شهرکهای صنعتی تأکید شد .


حضور کلینیک صنعت در شهرک‌صنعتی ایذه

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خوزستان از بازدید کلینک صنعت برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی ایذه خبر داد


عملیات اجرایی پروژه خیابان سازی و تکمیل شبکه دفع آب های سطحی در شهرک‌ صنعتی اهواز ۴

اخلاق محمدیان «مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان »از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه خیابان سازی و تکمیل شبکه دفع آب های سطحی در شهرک‌ صنعتی اهواز ۴خبر داد.


تکمیل و توسعه شبکه فیبر نوری در شهرک های صنعتی خوزستان

طرح تکمیل و توسعه شبکه فیبر نوری در شهرک های صنعتی خوزستان با اولویت در حال اجراست .


رعايت اخلاق زيست محيطي، اصلاح الگوي مصرف، كاهش و كنترل آلاينده‌ها در مبداء و استفاده از فنآوري‌هاي سازگار و دوستدار محيط زيست در SMEها

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن 29 دي ـ روز هواي پاك ـ اظهار داشت: "بحران آلودگی هوا یکی از مهمترین تبعات انقلاب صنعتی به‌شمار می‌رود و کاهش این آلودگی یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان و مردم کشورها محسوب می‌شود. توسعه استفاده از سوخت‌هاي فسيلي همزمان با گسترش و تراکم شهرها، مسبب توليد آلاينده‌هاي زيست محيطي شده، به‌نحوي كه توان تحمل طبيعي يا ظرفيت زيستي محيط‌هاي پذيرنده اين آلاينده‌ها نيز با چالش مواجه گشته است."


صادقی نيارکی: دستگاه‌هاي خدمات رسان باید به وظيفه قانوني خود در شهرک‌هاي صنعتي عمل كنند/ زرندي: نهضت ارتقاء كيفي در شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار گیرد/ رسوليان: با رفع معضل بروکراسی‌ زائد، موانع موجود بر سر راه بخش خصوصی را هموار مي‌كنيم/ صالحي‌نيا: اجزاء زنجیره تأمین و مراکز تسهیل گر صنایع کوچک و متوسط با صنایع بزرگ توسعه مي‌يابد/ مصاحب: 300 پروژه زیرساختی در شهرك‌هاي صنعتي تا پايان سال جهش توليد افتتاح می‌شود

در نشستی که روز يكشنبه با حضور معاون امور صنايع، معاون طرح و برنامه و سرپرست معاونت توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنين معاون وزير و رئيس هيأت عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار شد، از خدمات محسن صالحي‌نيا تقدير و علی رسولیان به‌عنوان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران معرفي شد.


معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، علي رسوليان به ‌سمت معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


بازگشت بيش از يك هزار و ۱۰۰ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید/ ضرورت نقش آفريني صنایع کوچک و متوسط در بازار سرمايه

اصغر مصاحب كه درپي دعوت نمايندگان مردم آبادان و خرمشهر در مجلس شوراي اسلامي روز سه‌شنبه به اين دو شهرستان سفر كرده است، از شهرك‌هاي صنعتي شماره يك آبادان و خرمشهر و نواحی صنعتی شهدای آبادان و دارخوين شادگان بازديد كرد و با حضور در تعدادي از واحدهاي توليدي، از نزديك در جريان مسائل و مشكلات صنعتگران و توليد كنندگان اين مناطق قرار گرفت.


ظرفیت مناسب شهرکهای صنعتی ابادان جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال

ظرفیت مناسب شهرکهای صنعتی ابادان جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال


پیگیری حل مشکلات واحدهای تولیدی خوزستان در اولویت برنامه کاری شرکت شهرک های صنعتی است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: پیگیری حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در استان با تمام قدرت در حال انجام است.


تصفیه خانه فاضلاب یکی از زیرساخت های اصلی شهرکهای صنعتی است

بازدید مشترک مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خرمشهر


برگزاری تور صنعتی برای مشاورین مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار اهواز‌

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان نمود: جمعی از مشاورین مستقر در ساختمان مرکز خدمات فناوری و کسب وکار اهواز امروز شنبه در قالب تور صنعتی از شرکت مپنا، از شرکت های بزرگ و فعال در زمینه خدمات فنی مهندسی حفاری بازدید کردند.


انجام 600 طرح پژوهشي كاربردي و 1200 پايان نامه تحصيلات تكميلي براي رفع نيازهاي مطالعاتي و عملياتي صنايع كوچك و متوسط كشور

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن هفته "پژوهش و فنآوري" عنوان كرده است: "پژوهش و فنآوري واژه‌هاي آشناي اين روزها براي نيل به اهداف و طي نمودن مسير توسعه و پيشرفت است. در دنياي امروز، افزايش آگاهي و دانايي هر جامعه‌اي، يكي از محورهاي اصلي پيشرفت و تعالي آن جامعه به‌شمار مي‌رود و منبع اصلي توليد اطلاعات و دانش جديد، فعاليت‌هاي مطالعاتي و پژوهشي است."


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خواستار شد: تامین اعتبار برای احداث واحدهای کارگاهی در ناحیه صنعتی لالی و اندیکا/ تدوین مشوق برای جذب سرمایه گذاران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، خواستار تامین اعتبار برای احداث واحدهای کارگاهی در شهرستان کمتر توسعه یافته لالی و اندیکا شد و گفت: برای جذب سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی واقع در مناطق کمتر توسعه یافته اقتصادی، نیاز به تدوین دستورالعملِ اعطای مشوق در واگذاری حق انتفاع زمین است.


زیرساخت های لازم در شهرک‌صنعتی شوش برای فعالان اقتصادی فراهم است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با اشاره به اینکه شهرک صنعتی شوش از شهرک های موفق و کارآمد استان است گفت: تمامی زیرساخت های لازم در این شهرک برای فعالیت واحدهای صنعتی و سرمایه گذاران فراهم و ایجاد شده است.


اجازه تعلیق محدودیت‌های چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی صادر شد

بانک مرکزی بر اساس مفاد قانون صدور چک با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری‌های سراسر کشور، رفع محدودیت‌های ناشی از چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی را به مدت یک سال اجرایی کرد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان:اجرای 90 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک صنعتی امیدیه/ توان صنعتگران باید معطوف به تولید باشد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طی چند سال اخیر، ۱۹ پروژه عمرانی بمنظور ایجاد و توسعه زیرساخت های عمرانی مورد نیاز برای فعالیت صنعتگران، با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی امیدیه اجرا شده است.


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در بازدید از شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر : واحدهای تولیدی در هر شرایطی حامی اقتصاد کشور هستند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: واحدهای تولیدی همواره در هر شرایطی به تولید خود ادامه دادند و از اقتصاد کشور حمایت کردند.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در بازدید از شهرک‌های صنعتی اهواز: بارندگی، فعالیت بخش خصوصی را متوقف نکرده است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: خوشبختانه در پی بارندگی های وسیع طی دو روز اخیر، مشکلی که موجب توقف فعالیت صنعتگران و تولید کنندگان مستقر در شهرکهای صنعتی شود پیش نیامده است.


اطلاعيه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران درخصوص نحوه فعاليت در شرايط محدوديت‌هاي كرونايي

روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران درخصوص نحوه فعالیت شركت شهرك‌هاي صنعتي و شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها در شرایط محدودیت‌های کرونایی اطلاعیه‌ای صادر کرد.


ارتقاء و توانمند سازي صنايع كوچك و متوسط كشور با ايجاد هم افزايي و استفاده از ظرفيت سازمان بسيج مهندسين صنعتي

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن "هفته بسيج" با اشاره به يكي از فرمايشات حضرت امام خميني(ره) مبني بر اين‌كه "بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" عنوان كرده است...


طرح توسعه شهرک های صنعتی اندیمشک بررسی شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: طرح توسعه شهرک های صنعتی شهرستان اندیمشک طی جلسه ای با فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی این شهرستان بررسی شد.


برگزاری دوره های آموزشی پنجره واحد و خدمات الکترونیک سرمایه گذاری برای مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی خوزستان

دوره های آموزشی پنجره واحد سرمایه گذاری امروز سه شنبه مورخ (1399/08/26) برای مدیران شهرک های صنعتی خوزستان در محل شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد.


تقويت و تسهيل اكوسيستم كارآفريني صنايع كوچك و متوسط/ توسعه خدمات غيرحضوري به كارآفرينان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن "هفته جهاني كارآفريني" پیامي صادر كرد.


رفع محدوديت‌هاي خريد صنايع كوچك از بورس كالا/ فعاليت ۴۰۰ واحد صنایع کوچک خوزستان در خوشه كسب و كار و پیمانکاری فرعی نفت، گاز و پتروشيمي

اصغر مصاحب روز شنبه در حاشیه بازدید وزير صنعت، معدن و تجارت از بندر امام خميني(ره) در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: برای رونق تولید صنایع کوچک، مدل توسعه‌اي نظام مبادلات پیمانکاری فرعی در اين سازمان پيگيري مي‌شود كه دبیرخانه تخصصي نفت، گاز و پتروشیمی آن در استان خوزستان مستقر است.


افتتاح يك واحد صنعتی تولید کننده قطعات حفاری در شهرک صنعتی اهواز/ انجام مطالعات راه اندازی شهرک فنآوری نفت، گاز و پالایش خوزستان

يك واحد صنعتی تولید کننده قطعات حفاری نفت و گاز با حضور عضو هيأت مديره و سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در خوزستان افتتاح شد.


ابلاغ دستورالعمل اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی در سال 1399

بر اساس این دستورالعمل، بنگاه‌های اقتصادی که در زمان درخواست تسهیلات، تعداد کارکنان آن‌ها تا 100 نفر باشد و طرح‌های نیمه‌ تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد و با پیش‌بینی اشتغال تا 100 نفر، مشمول این ابلاغیه می‌شوند.


محاکم قضایی اجازه توقیف و تعطیلی واحدهای تولیدی را ندارند

قائم ‌مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طی نامه‌ای به استانداران سراسر کشور و رؤسای کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید، با یاد‌آوری سخنان رئیس قوه قضائیه تأکید کرد لازم است با دستگاه قضایی در جهت اجتنتاب از صدور احکام منجر به توقف تولید تعامل شود.


پیام تبریک سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت زادروز نبی مکرم اسلام(ص) و فرارسیدن "هفته وحدت" پیامي صادر كرد.


جهت ارائه خدمات بهتر به صنعتگران؛ تحویل دستگاه خودرو آتش نشانی به شهرک صنعتی ماهشهر

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت ها شهرک های صنعتی استان گفت: یک دستگاه خودرو آتش نشانی به شهرک صنعتی ماهشهر برای استفاده صنعتگران تحویل داده شد.


سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به ‌سمت سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از شهرک های صنعتی شوشتر و گتوند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان به همراه رییس سازمان صمت استان از شهرک های صنعتی شوشتر و گتوند بازدید کرد.


برگزاری مجمع عمومی شهرک صنعتی "شماره یک" اندیمشک

برگزاری مجمع عمومی شهرک صنعتی "شماره یک" اندیمشک


رشد چشمگیر سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان با وجود بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی نسبت به سال های گذشته رشد چشم گیری یافته است.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از شهرک های دشت آزادگان

بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از شهرک های دشت آزادگان


تجلیل و تقدیر جمعی از صنعتگران به مناسبت کسب “رتبه اول” شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹

جمعی از صنعتگران امروز سه شنبه مورخ (۱۳۹۹/۰۷/۲۲) از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان به دلیل کسب موفقیت در جشنواره شهید رجایی تجلیل کردند.


معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منطقه‌اي وزارت کشور، قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی "بابک دین پرست" را به‌عنوان قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور منصوب کرد.


کسب مجدد "رتبه برتر "شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان در جشنواره شهید رجایی سال 99

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان از کسب رتبه برتر این شرکت در جشنواره شهید رجایی این استان خبر داد


تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم و استفاده از ظرفیت‌ خالی واحدهاي توليدي در شهرک‌های صنعتی کشور در اولویت است

علیرضا رزم حسینی با بیان این‌که تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم در اولویت است، گفت: امروز شرمنده مردم هستیم، زیرا سفره‌های مردم هر روز خالی‌تر شده است؛ با همکاری بانک مرکزی و سایر دستگاه‌ها در جهت تأمین کالاهای اساسی و ضروری تلاش می‌شود.


رئيس جمهور وزیر صنعت، معدن و تجارت را منصوب كرد/ ابلاغ اولویت‌های ۳۵گانه عليرضا رزم‌ حسینی در وزارت صنعت، معدن و تجارت

روحانی در این پیوست و در تعیین اولویت‌های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آخرین سال فعالیت دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی برای توسعه اشتغال مولد در بخش‌های تولیدی و خدماتی، توانمند سازی بخش خصوصی و ارتقاء فضای رقابتی و امنیت سرمایه‌گذاری در محیط کسب و کار و مقررات ‌زدایی به منظور تسهیل شروع و فعالیت کسب و کارهای خصوصی را به‌عنوان اولویت‌های اصلی این وزارتخانه تعیین کرد.


علیرضا رزم ‌حسینی پنجمين وزير صنعت، معدن و تجارت شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز سه‌شنبه با ۱۷۵ رأی موافق به "علیرضا رزم ‌حسینی" گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.


نشست تخصصی نهضت جهش تولید در صنعت نفت در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز برگزار شد

نشست تخصصی نهضت جهش تولید در صنعت نفت با همت شرکت شهرک های صنعتی استان و با مشارکت سازمان بسیج مهندسین صنعتی و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت هفتم مهر ـ روز آتش نشانی و ایمنی ـ بيانيه‌اي صادر كرد.


علیرضا رزم حسینی به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی شد

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحانی طی نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: بهره برداری از 2 پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی شوشتر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره یک شوشتر و پروژه خیابان سازی و روکش آسفالت بخشی از خیابان های شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.


ممنوعيت خريد و فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي

پيرو مشاهده برخي اقدامات غيرقانوني و انتشار آگهي فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي همچون ديوار، شيپور و ... كه به اختلال در روند سرمايه گذاري حقيقي، منتفع شدن دلالان زمين و سوداگران و تحقق جرائم اقتصادي همچون كلاهبرداري و انتقال مال غير انجاميده است، روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي تنوير افكار عمومي و هشدار به متخلفان، اطلاعيه‌اي صادر نمود.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: تحول در شهرکها و نواحی صنعتی بااجرای پروژه های عمرانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اتمام عملیات اجرایی احداث پروژه های عمرانی تکمیل سردرب و خیابان سازی شهرک صنعتی رامشیر خبر داد.


دو طرح صنعتی در دزفول به بهره‌برداری رسید

۲ طرح صنعتی در زمینه خوراک دام و طیور و آبزیان به بهره برداری رسیدپیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن "هفته دولت" و "روز کارمند" پیامي صادر كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی چوئبده آبادان فراهم است.

همه زیرساخت های مورد نیاز برای حضور سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی آبادان فراهم است.


کسب رتبه برتر شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی

بر اساس اعلام اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در زمینه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی موفق به کسب رتبه برتر شد.


برگزاری آیین تجلیل از ایده های برتر رویداد استارتاپی در حوزه توسعه فناوری و انقلاب صنعتی چهارم در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان

تجلیل ایده های برتر رویداد استارتاپی در حوزه توسعه فناوری و انقلاب صنعتی چهارم در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان برگزار شد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: مشارکت در جمع آوری ۴۰۰ بسته اقلام‌ضروری تحت عنوان کمک های مومنانه به آسیب دیدگان اقتصادی کرونا

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان داشت، بر اساس منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا در سطح کشور و توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه با مشارکت و همدلی صنعتگران و تلاشگران عرصه صنعت این شرکت در امر خداپسندانه جمع آوری ۴۰۰ بسته اقلام ضروری تحت عنوان کمک های مومنانه شرکت کردند . مشارکت در جمع آوری ۴۰۰ بسته اقلام‌ ضروری تحت عنوان کمک های مومنانه به آسیب دیدگان اقتصادی کرونا


لزوم بازنگری در ضوابط تملک واحدهای صنعتی توسط بانک/ ارائه تسهیلات به طرح های صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: برخی طرح های صنعتی از توجیه اقتصادی مطلوبی برخوردار و دارای پیشرفت فیزیکی بالایی نیز هستند اما به دلیل کمبود نقدینگی موفق به بهره برداری رساندن طرح خود نشده اند که ضرورت دارد بانک های عامل با تسهیل و تسریع در روند اعطای تسهیلات، به این طرح های صنعتی توجه ویژه ای داشته باشند.


لزوم توجه و همراهی بیشتر سیستم بانکی با تولید کنندگان

در نشستی با حضور مجتبی یوسفی نماینده مردم شریف اهواز ، باوی ، حمیدیه ، کارون و نائب رئیس فراکسیون حمایت از صنعت و صنعتگران در مجلس شورای اسلامی ایران ، مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و جمعی از صنعتگران خوزستانی مشکلات این بخش بررسی شد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خواستار شد : رفع اختلاف و مشکلات فیمابین شرکتهای خدماتی و پیمانکار نگهداری شبکه داخلی مخابرات شهرکهای صنعتی شماره ۳ و ۴ اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به اهمیت فراوان توسعه زیرساختهای ارتباطی حوزه صنعت اشاره کرد و گفت: جهت ارائه خدمات بهتر به صاحبان صنایع و سرمایه گذاران صنعتی باید مشکلات اختلافات شرکت‌های خدماتی و پیمانکار نگهداری شبکه داخلی مخابرات شهرک صنعتی شماره 3 اهواز هرچه سریعتر برطرف شود .


پیام تبریک عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


تقدیر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از کنسرسیوم صادراتی آبزیان و دبیرخانه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

در مراسم گرامیداشت 21 مردادماه 1399، روز حمایت از صنایع کوچک که به صورت ویدئو کنفرانس با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار گردید، از کنسرسیوم صادراتی آبزیان خوزستان و دبیرخانه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان توسط معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تقدیر بعمل آمد.


انعقاد 7 تفاهم نامه همكاري، رونمايي از 6 سامانه‌ الكترونيكي، آغاز به کار ۸ نمایشگاه دائمی ساخت داخل و افتتاح ۵ پروژه عمرانی و 7 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

روز ملی حمایت از صنایع کوچک در نشستي با حضور جمعي از مديران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گرامي داشته شد.


پیام تبریک به مناسبت گرامیداشت 21 مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک

پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان به مناسبت 21 مرداد ماه "روز ملی حمایت از صنایع کوچک"


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


لزوم تشکیل شرکت های خدماتی در شهرک های صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با تاکید بر لزوم تشکیل شرکت های خدماتی در شهرک های صنعتی استان گفت: شرکت های خدماتی بازوان شرکت شهرکها در امر نگه داری از زیر ساخت های ایجاد شده درشهرکها هستند.


بازدید از پروژه های عمرانی فعال شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از پروژه های عمرانی فعال در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز بازدید کرد.


بازدید از ۴ پروژه عمرانی در شهرک صنعتی شماره یک آبادان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از پروژه های عمرانی فعال در شهرک صنعتی شماره یک آبادان بازدید کرد


برگزاری دوره های آموزشی مجازی در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از آغاز دوره های آموزشی مجازی ویژه مدیران و شاغلین واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خوزستان از 15 تیرماه خبر داد.


دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399 ابلاغ شد

بانک مرکزی "دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399" را با هدف هموارسازی مسیر تولید ملی و حمایت از بنگاه‌هاي اقتصادی در راستای تحقق شعار جهش توليد، هدایت نقدینگی جامعه به سمت بخش‌های مولد و تأمين مالی توليد کنندگان داخلی و تأمين سرمايه در گردش بنگاه‌های اقتصادی به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرد.


تفاهم نامه همکاری بسیج مهندسین صنعتی و شرکت شهرک های صنعتی خوزستان منعقد شد

تفاهم نامه همکاری متقابل و مشترک استفاده از خدمات دوجانبه میان شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و سازمان بسیج مهندسی صنعتی خوزستان منعقد شد.


استاندار خوزستان با اشاره به ارزشیابی بین المللی دستگاه های اجرایی خبر داد: جایگاه برتر "شرکت شهرک های صنعتی خوزستان" در میان دستگاه های اجرایی استان برای فعالیت در پنجره واحد سرمایه گذاری

استاندار خوزستان گفت: از ۳۶ دستگاهی که در پنجره واحد سرمایه گذاری تعریف شده است تنها ۱۷ دستگاه نمره قبولی بالای ۸۱ را دریافت کردند که شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با کسب ۹۷ امتیاز در صدر این جدول در زمینه آمادگی برای فعالیت در این پنجره سرمایه گذاری قرار گرفته است.


سیاست دولت از "شتاب در رشد و توسعه" به "تاب آوری" تغییر کرده است/ بخش صنعت کشور در دوره کرونا درخشید/ در دولت تدبیر و امید ۳.۵ میلیون شغل ایجاد شد

اسحاق جهانگیری با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، غیرانسانی و غیرقانونی آمریکا علیه دولت و ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، صادر کنندگان کالا و کسانی که درپی تأمین کالا‌های مورد نیاز کشور از خارج هستند، در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و باید از کسانی که به‌طور سالم در این فضا فعالیت می‌کنند، دفاع کرد.


امید پشت چرخ دنده‌ها نهفته است

گفت‌وگو با حسین مدرس‌ خیابانی


برای قطع کامل وابستگی راهی جز ساخت داخل وجود ندارد/ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران سهم قابل توجهی در جهش تولید و نهضت ساخت داخل دارد

حسین مدرس خیابانی در نشست هم‌انديشي با اعضای هیأت مدیره، مديرعامل، معاونان و مدیران شركت مادر تخصصي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در هر نقطه‌ای که شهرک صنعتی وجود دارد، یعنی کار و تلاش و تولید در جريان و طبیعتاً زیرساخت‌هاي تولید نیز فراهم و تولید راحت‌تر است.


بهره‌برداری از 6 پروژه عمرانی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان

6 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی شادگان و ناحیه صنعتی دارخوین با اعتباری بالغ بر ۶۱ میلیارد ریال روز پنج‌شنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بهره‌برداری شدند.


نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل در استان خوزستان افتتاح شد

نمایشگاه دائمی محصولات شهرک‌های صنعتی استان خوزستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در محل مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز افتتاح شد.


افتتاح 5 واحد توليدي در شهرك‌هاي صنعتي آبادان و اهواز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

محسن صالحی‌نیا با بیان این‌که حیات تولید به سرمایه در گردش واحدهای تولیدی وابسته است، گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت برای افزایش سرمایه در گردش واحدهای تولیدی در تلاش است.


نشست رییس کل دادگستری خوزستان و اعضای شورای قضایی با فعالان اقتصادی و صنعتی خوزستان

در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، رییس کل دادگستری استان و جمعی از فعالین حوزه صنایع مستقر در شهرک های صنعتی استان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه مشکلات بخش تولید بررسی شد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خواستار شد: صدور مجوز زیست محیطی برای شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خواستار توجه ویژه نسبت به صدور مجوز زیست محیطی شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز شد.


با حضور استاندار خوزستان انجام شد ؛ افتتاح ۲ فاز جدید و کلنگ زنی یک فاز دیگر شرکت پانیا پرتو کهربا در شهرک شماره ی ۲ اندیمشک

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: امروز پنجشنبه آیین افتتاحیه ی دو فاز جدید و کلنگ زنی یک فازدیگر تولید شرکت پانیا پرتو کهربا در شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک با حضور استاندار و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ‌جمعی از مسئولان استان برگزار شد.


‌راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال صنعتی و معدنی در استان‌ها/ توجه به نظرات بخش‌ خصوصی در تمامی مراحل تصمیم‌گیری

به گفته حسین مدرس خیابانی، هریک از شهرک‌های صنعتی باید در ورودی خود دو ویترین "قطعات داخلی سازی شده" و "قطعاتی را که هنوز موفق به ساخت داخلی نشده است" به نمایش بگذارد.


استاندار خوزستان : حضور فعالانه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در مبارزه با ویروس کرونا

استاندار خوزستان امروز دوشنبه (1399/03/19) در حاشیه افتتاح واحد تعاونی دیبای عافیت واحد تولید کننده ماسک و کالاهای بهداشتی واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز در جمع خبرنگاران با تقدیر از عملکرد شایسته این شرکت در امر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: :این مجموعه که با اشتغالزایی برای ۴۰ نفر ، روزانه ۲۰ هزار ماسک جراحی و سه لایه تولید میکند در گذشته این واحد کارگاهی البسه نظامی و صنعتی تولید می‌کرد و اکنون در کنار فعالیت پیشین خود، این کارگاه را نیز راه‌اندازی کرده است .


با حضور استاندار خوزستان: ۵ پروژه عمرانی و یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک اهواز به بهره برداری رسید

استاندار خوزستان یک واحد تولید کننده تجهیزات بهداشتی و حفاظتی با ایجاد اشتغال برای ۳۵ نفر و ۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شماره یک اهواز را افتتاح کرد.


بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي تمديد شد

اصغر مصاحب اظهار داشت: در سال جهش توليد و به منظور تسهيل و رونق فعاليت‌هاي اقتصادي، افزايش ضريب امنيت و كاهش ريسك توليد در صنايع كوچك و متوسط، بسته بيمه خاص صنايع كوچك مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور با كاهش نرخ حق بيمه نسبت به سنوات گذشته و پوشش حداكثري خطرات SMEها تمديد شد.


تسریع در اتمام عملیات احداث جاده دسترسی شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر لزوم تسریع در اتمام عملیات تکمیل جاده دسترسی شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز تاکید کرد .


تامین مالی واحد های کوچک و متوسط از طریق حضور در تابلوی معاملاتی SME فرابورس

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت :واحدهای کوچک و متوسط استان می توانند با بهره مندی از بسته های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی با اخذ شرایط لازم در بازار فرابورس ایران جهت تامین مالی و استفاده از دیگر مزایای بازار سرمایه اقدام نمایند.


نخستین نشست کلینیک کسب و کار در سال 99 در شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان هدف از برگزاری نخستین نشست کلینیک کسب و کار در سال 99 با حضور برخی از صاحبان صنایع را رفع موانع و جهش تولید واحدهای صنعتی عنوان کرد .


اعطای تسهیلات ویژه کرونا به واحد های تولیدی و صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: واحدهای صنعتی متاثر از شیوع کرونا، با ثبت نام در سامانه " کارا " می توانند از تسهیلات حمایتی ویژه کرونا با نرخ سود ۱۲ درصد و دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه برخوردار شوند.


برگزاری نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری نمایشگاه ملی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا از ۲۴ لغایت ۲۶ خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خبر داد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان : تداوم عملیات اجرایی پروژه خیابان سازی و آسفالت معابر شهرک صنعتی رامهرمز / ضرورت تسریع در روند اعطای تسهیلات به واحدهای در آستانه بهره برداری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت : عملیات اجرایی دو پروژه زیرساختی با اعتباری بالغ بر 50 هزار میلیون ريال از محل اعتبارات عمرانی در شهرک صنعتی رامهرمز ادامه دارد و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به اتمام برسد .


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: تامین مالی مواد اولیه مورد نیاز صنایع کوچک و متوسط

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از حمایت این شرکت جهت عضویت واحد های تولیدی کوچک و متوسط در سامانه سککوک ( سامانه کشوری کسب و‌کار به کسب و کار) جهت تامین مالی این واحد ها خبر داد.


نشست مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی شماره ۳ اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در نشست با اعضای هیئت مدیره شرکت خدماتی این شهرک صنعتی، نقش شرکت خدماتی شهرک صنعتی اهواز 3 در راهبری و نگهداری شهرک ها و نواحی صنعتی را مهم و موثر برشمرد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: اجرای بیش از ۱۱۳ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از احداث نیروگاه خورشیدی در شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز خبر داد و گفت: ۵ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۱۳ میلیارد ریال در این شهرک در حال اجرا است.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تشریح کرد: تاثیر محدودیت و نوسانات جهانی و منطقه ای بر صنایع کوچک/ لزوم توجه ویژه به صاحبان صنایع کوچک در بحران ها

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: تحولات جهانی؛ ملی و منطقه ای بر صنایع کوچک را می توان عاملی برای وقفه در عملکرد تولید کنندگان و نوسان تولید دانست اگرچه صاحبان صنایع کوچک در خوزستان؛ حتی در دوران کرونا، مقید به حفظ شرایط تولید هستند اما باید دیدگاه تمامی دستگاه های استان نسبت به این صنایع، حمایت کننده باشد.


طی ماه های آتی: بهره برداری از ۲ پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی شوشتر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طی چند ماه آینده ؛ ۲ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۴۵ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی شوشتر به بهره برداری خواهند رسید‌.انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان/ مدیریت بازار، حمایت از مصرف کننده و ایجاد آرامش در فضای کسب و کار/ رفع دغدغه صاحبان کارخانجات در تأمین مواد اولیه

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گفت‌وگو با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستور داد با انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان، تلاش خود را بر مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، جهش تولید، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار متمرکز کند.


مشکل ‌کمبود آب شهرک صنعتی شوش مرتفع می گردد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: با وارد مدار شدن چاه آب خام واقع در شهرک صنعتی شوش؛ مشکل کمبود آب مورد نیاز برای فعالیت صنعتگران مستقر در این شهرک مرتفع خواهد گردید.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان: نیروگاه خورشیدی در ناحیه صنعتی شاوور به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: نیروگاه خورشیدی با تامین روزانه ۵ مگاوات برق در فاز اول به زودی در ناحیه صنعتی شاوور به بهره برداری خواهد رسید.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: اجرای ۱۴۸ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک صنعتی ماهشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اجرای ۶ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۴۸ میلیارد ریال در شهرک صنعتی ماهشهر خبر داد.


اجرای ۱۱۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بندر امام خمینی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی بندر امام خمینی اجرایی شده است.


حسين مدرس خیابانی به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد

رئیس جمهور با صدور حکمی حسین مدرس خیابانی را به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.


اتمام عملیات اجرایی احداث 5 واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی دارخوین

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اتمام عملیات اجرایی احداث 5 واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی دارخوین واقع در شهرستان شادگان خبر داد .


جهش تولید با بهبود محیط کسب ‌و کار و مشارکت دادن مردم در اقتصاد محقق مي‌شود

مقام معظم رهبری روز چهارشنبه به مناسبت هفته‌ کار و کارگر، در ارتباط تصویری مستقیم و سه‌ ساعته با هفت مجموعه تولیدی، ضمن تأکید بر نقش و اهمیت جایگاه کارگر و وظایف متقابل کارگر و کارفرما در افزایش کمی و کیفی تولید و ایجاد ثروت در یک اقتصاد سالم، به بیان نکاتی درخصوص علت نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید و الزامات تحقق این شعار و بخش هایی که باید بر آن ها تمرکز ویژه شود، پرداختند و وظایف مسئولان در این عرصه را بیان کردند.


برگزاری اولین رویداد استارت آپی مجازی در حوزه صنایع کوچک کشور در سال 1399

رویداد تخصصی ایده های استارتاپی در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی با ابتکار شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بصورت مجازی برگزار و با برقراری ارتباط بصورت ویدیو کنفرانس با معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برگزیدگان این رویداد تقدیر بعمل آمد.


شناسایی واحدها و طرح های صنعتی با عنوان طرح پیش امکان سنجی (PFS)

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در سال 98 جهت تحقق اهداف سرمایه گذار فوق، اقدام به شناسایی واحدها و طرح های صنعتی با عنوان طرح پیش امکان سنجی (PFS) در شهرک ها و نواحی صنعتی استان کرده است.


شرایط مطلوب سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی دزفول/ نقش شرکت های خدماتی در ارائه خدمات به صنعتگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرستان های شمال استان خوزستان مانند دزفول دارای شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری در صنایع میان دستی و پایین دستی صنایع کلان بویژه کشاورزی هستند‌.


فعالیت 21 سرمایه گذار خارجی در شهرک‌های صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از به بهره برداری رسیدن 9 واحد صنعتی با سرمایه گذاری خارجی بیش از 32 میلیون دلار و تداوم انجام عملیات اجرایی احداث 12 واحد صنعتی دیگر با سرمایه گذاران خارجی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


بهره برداری از پروژه شبکه فیبر نوری در شهرکها و نواحی صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت : پروژه شبکه فیبر نوری و ارتقای پوشش مخابراتی در شهرکهای صنعتی استان به ویژه در شهرکهای صنعتی آبادان ۲ ، بندرامام ، دزفول یک ، ماهشهر ، مسجدسلیمان ، شوشتر یک و شوشتر ۲ در سال جاری مورد بهره برداری قرارخواهد گرفت.


احیای 39 واحد تولیدی راکد در شهرک های صنعتی خوزستان

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان خوزستان گفت: در سال رونق تولید 39 واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشتند.


۹ واحد صنعتی به منظور تولید مواد ضد عفوني در شهركهاي صنعتي خوزستان خط تولید جدید راه اندازی کردند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان خوزستان گفت: در شهرکهای صنعتی برخی واحدهای صنعتی با تغییر کاربری و یا راه اندازی خط جدید موفق به تولید مواد ضد عفونی کننده بهداشتی، دستکش، شوینده، لباس ضد ویروس و بیمارستانی، ماسک و ژل ضدعفونی دست شدند.


با حضور استاندار خوزستان انجام شد؛ افتتاح واحد تولید کننده ماسک در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از افتتاح واحد صنعتی تولید کننده ماسک در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز با حضور استاندار خبر داد.


استقرار سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان و بهره مندی از مزایا و تسهیلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خواستار استقرار سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان شد تا از مزایا و تسهیلات این مناطق بهره مند شوند


زیر ساختهای جهش تولید در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان فراهم است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: زیر ساخت های جهش تولید در شهرکها و نواحی صنعتی استان فراهم می باشد.


عملیات گند زدایی و ضد عفونی شهرکهای صنعتی خوزستان تا شکست کرونا ادامه دارد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از ضد عفونی شهرکهای صنعتی استان تا پایان شکست کرونا خبر داد.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تخصیص امکانات و تأمین ارزاق و نیازهای عمومی سیل زدگان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستوری از سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی بزرگ در استان‌های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.


دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای آسیب شناسی برنامه‌های رونق تولید/ تهیه برنامه عملیاتی متناسب با الزامات جهش تولید

رضا رحمانی گفت: بنا بر دستور رهبری، باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد؛ لذا با توجه به ارکان اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت‌های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف در این خصوص مورد توجه جدی قرار گرفته و فعال شوند.


خود را مکلف به ثمردهی حداکثری اهداف "جهش تولید" در سال جدید می‌دانیم

رضا رحمانی گفت: در سال "جهش تولید" همه برنامه‌های حرکت آفرین و مشوق‌های نتیجه بخش را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد تا دستور مقام معظم رهبری برای مشهود بودن آثار اقدامات در زندگی مردم، ظهور و بروز جدی و کاملاً مؤثری داشته باشد.


سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران؛ همگام با توسعه صنعتی کشور، از رونق تا جهش تولید

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت آغاز سال نو و نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" پیامي صادر كرد.


دومين نشست كارگروه مديريت بيماري كرونا در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد

در اين نشست كه روز سه‌شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بيماري كرونا برگزار شد، ضمن قدرداني مجدد از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در مقابله با ويروس خطرناك كوويد ـ 19، اقدامات صورت گرفته به منظور پيشگيري و مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تشريح شد.


واگذاری اداره امور شهرک صنعتی شماره 2 دزفول به شرکت خدماتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از واگذاری اداره امور شهرک صنعتی شماره 2 دزفول به شرکت های خدماتی خبر داد.


مديريت تعطيلات نوروزي و آمادگي هرچه بيشتر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور

مديريت ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران نيز در راستاي آمادگي هرچه بيشتر در ايام تعطيلات نوروز به منظور رعايت مسائل ايمني، بهداشت و محيط زيست در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و جلوگيري از خطرات و خسارات احتمالي، بر آمادگي ايستگاه‌هاي آتش نشاني و خودروهاي اطفاء حريق و امداد و نجات، مراكز درماني و درمانگاه‌ها و همچنين تصفيه‌خانه‌هاي فاضلاب صنعتي براي خدمات رساني به واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، با انجام برنامه‌ريزي‌هاي از پيش تعيين شده تأكيد كرد.


کاشت نهال به مناسبت هفته درختکاری در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از کاشت 2 هزار اصله نهال به مناسبت هفته درختکاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


تسهیل نحوه پرداخت اقساط حق بهره برداری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان از تسهیل نحوه پرداخت اقساط حق بهره برداری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


انعقاد 33 قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شماره 4 دزفول

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از انعقاد 33 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی .شماره 4 دزفول خبر داد .


نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تسهيل شد

سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با هدف مساعدت به سرمايه‌گذاران واحدهای توليدی، نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه خود را تسهيل نمود.


انعقاد 207 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ‌گفت: از ابتدای سال تاکنون در بخش واگذاری زمین و 207 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌منعقد شده است.


فعالیت 17 واحد تولید کننده محلول های ضدعفونی و ماسک در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از فعالیت 17 واحد تولید کننده ماسک و محلولهای ضد عفونی و شوینده در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: ارائه خدمات به متقاضیان و صنعتگران از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: واحدهای صنعتی و متقاضیان می توانند جهت انجام کارهای خود به درگاه خدمات الکترونیک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به آدرس www.eservice.isipo.ir مراجعه کنند.


تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در اين نشست كه روز شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بحران و دو تن از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، ضمن قدرداني از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در كنترل ويروس كرونا، بر تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تأكيد شد.


اقدامات شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در مقابله با کرونا ویروس

شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، در اقدامی با قرار دادن مواد ضد عفونی کننده در مبادی ورودی و شستشوی هر روز سطوح به مبارزه با شیوع کرونا ویروس پرداخته است.


بازدید 36 واحد صنعتی از نمایشگاه گلفود دبی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اعزام فعالان صنعتی کشور به نمایشگاه گلفود دبی خبر داد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و شرکت گاز استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با هدف پیاده سازی برنامه های توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی در حوزه تجهیزات صنعت نفت با شرکت گاز استان خبر داد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: فعالیت ۴۰۰ واحد قطعه ساز در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از فعالیت ۴۰۰ واحد صنعتی ساخت تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


بازدید وزیر نفت از خط تولید مته های حفاری در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز

وزیر نفت از خط تولید مته های حفاری سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان مستقر در شهرک صنعتی شماره ۳ اهواز بازدید کرد.


توسط استاندار خوزستان انجام شد: آغاز عملیات اجرایی احداث ۲ طرح صنعتی و یک پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهبهان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: با حضور استاندار خوزستان عملیات اجرایی احداث ۲ طرح صنعتی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای ۸۵ نفر و یک پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهبهان آغاز شد.


برگزاری پیش رویداد تخصصی ایده‌های استارتاپی در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: پیش رویداد تخصصی ایده‌های استارتاپی در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار شد.


برگزاری نشست بانوان صنعتگر و کارآفرین با مدیران و مسئولان استانی

جمعی از بانوان کارآفرین و صنعتگر خوزستان به مناسبت روز زن، در نشستی با حضور تعدادی از مدیران و مسئولان خوزستان در شرکت شهرک صنعتی استان، دغدغه‌های خود را بیان کردند.


آغاز عملیات اجرایی احداث ناحیه صنعتی کارون

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی احداث ناحیه صنعتی کارون با مساحت 50 هکتار با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان خبر داد.


استان خوزستان قهرمان دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شد

تیم فوتسال شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خوزستان در دیدار نهایی این رقابت‌ها که در سالن ورزشی شهید سرلشگر بابایی قزوین برگزار شد، با حساب پنج بر صفر از سد کرمانشاه گذشت و جام قهرمانی این مسابقات را تصاحب کرد.


برگزاری نشست و نمایشگاه شهر و صنعت در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خورستان هدف از برپایی این نشست و نمایشگاه را ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان عنوان کرد.


افتتاح یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی شوش

یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی شوش با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال افتتاح شد و برای ۶۰ نفر ایجاد اشتغال نمود.


با حضور استاندار خوزستان در شهرک صنعتی امیدیه : دو واحد صنعتی به بهره برداری رسید

با حضور غلامرضا شریعتی ؛استاندار خوزستان؛ دو واحد صنعتی با ایجاد اشتغال برای ۲۰ نفر و سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی امیدیه به بهره برداری رسید.


بهره‌برداري از بيش از 450 طرح با سرمايه‌گذاري بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بهره‌برداري از 453 طرح با سرمايه‌گذاري داخلي بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال و خارجي افزون بر 19 ميليون دلار و ميزان اشتغالزايي 13 هزار و 352 نفر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور آغاز ‌شد.


نامگذاری بلوار اصلی شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی

پدر سردار شهید مجدی نسب از تمثال شهید قاسم سلیمانی در ورودی شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک رونمایی کرد.


افتتاح واحد صنعتی سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی با اعتبار ۰ ۱۲ میلیارد ریال

یک طرح صنعتی سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی، سبزی و صیفی جات با میزان سرمايه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۱۵۰ نفر با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعي در شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک افتتاح شد.


افزایش روند ایجاد اشتغال در اندیمشک توسط بخش خصوصی

کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث طرح صنعتی تولید و بسته بندی انواع نوشیدنی در شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک توسط معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر زمین زده شد.


ایجاد ۸۰ فرصت شغلی در ناحیه صنعتی شهدای آبادان

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر؛ دو واحد تولیدی در ناحیه صنعتی شهدای آبادان؛ توسط " غلامرضا پناه " معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی با ظرفیت ایجاد ۸۰ فرصت شغلی و سرمایه گذاری ۱۰۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور انجام شد:

آغاز عملیات اجرایی احداث فاز توسعه طرح صنعتی نوین چوب


افتتاح پالایشگاه پارس پترو شوشتر با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور، چهارشنبه ۱۶ بهمن با حضور در شهرستان شوشتر پالایشگاه پارس پترو را افتتاح کرد.


بهره برداری همزمان از 29 پروزه عمرانی و 22 واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور، معاون وزیر صمت و استاندار خوزستان 29 پروژه عمرانی و 22 واحد صنعتی به صورت همزمان در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح شد.


افتتاح یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی شماره یک شوشتر در دهه مبارک فجر

همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور، معاون وزیر صمت و استاندار خوزستان شرکت پارس پترو واقع در شهرک صنعتی شماره یک شوشتر افتتاح شد.


آیین‌ نامه اجرایی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصویب شد

آیین نامه اجرایی "ایجاد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید" با هدف حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی و کمک به تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی، معادن و رفع موانع صادراتی، در دولت به تصویب رسید.


برگزاری کارگاه آموزشی اصول هدف گذاری

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری کارگاه آموزشی اصول هدف گذاری در حاشیه نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی خوزستان خبر داد.


برگزاری نشست های (B2B) در زمینه صادرات در نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری نشست های (B2B) در زمینه صادرات به کشورهای همسایه در نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی استان خبر داد.


شناسایی بازارهای جدید صادراتی برای واحدهای تولیدی در نمایشگاه توانمندی های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان هدف از برگزاری نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی تولیدی و خدمات فنی مهندسی استان در منطقه آزاد اروند را شناسایی بازارهای جدید صادراتی برای واحدهای تولیدی عنوان کرد.


برگزاری نمایشگاه معکوس و نشست های B2B با حضور تجار کشور عراق و چین

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری نمایشگاه معکوس و نشست های b2b در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی با حضور تجار کشور عراق و چین در نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی استان خبر داد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، خدمات فنی و مهندسی، تورهای بازدید صنعتی و مشارکت در برگزاری استارتاپ‌ها با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان خبر داد.


بازدید تور صنعتی استان لرستان از نهمین نمایشگاه توانمندی های خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بازید تور صنعتی استان لرستان از نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی استان خبر داد.


بازدید هیات تجاری عراق از نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی خوزستان

هیات تجاری عراقی از نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی و مهندسی خوزستان بازدید کردند.


استاندار خوزستان: اعمال معافیت‌های گمرکی برای واردات مواد اولیه مورد نیاز صنایع ضروری است

استاندار خوزستان گفت: در راستای حمایت از چرخه تولید واحدهای صنعتی مستقر در استان خوزستان اعمال معافیت‌های گمرکی برای واردات مواد اولیه مورد نیاز صنایع ضروری است.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان: نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی‌های صنعتگران هستند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی‌های صنعتگران است تا با ظرفیت های اقتصادی آشنا و با برخورداری از تکنولوژی های روز، سطح توانمندی خود را افزایش و نیز صادرات بیشتری به کشورهای مختلف داشته باشند.


افتتاح نهمین نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان

با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان نهمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی خوزستان در منطقه آزاد اروند آغاز به کار کرد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان: جذب سرمایه گذار خارجی با 18 میلیون و 500 هزار دلار در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 2 سرمایه گذار خارجی با 18 میلیون و 500 هزار دلار سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی بندر امام خمینی (ره) و اندیمشک جذب و با واحدهای صنعتی مشارکت کرده اند.


افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک در صنایع کوچک و متوسط با استفاده از بسته های حمایتی بیمه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست مشترک با مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران به منظور حمایت از صنایع کوچک و متوسط خبر داد.


13 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه گذاری در نواحی صنعتی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: برای سرمایه گذاری در نواحی صنعتی به مدت 13 سال معافیت مالیاتی اعمال می شود.


سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن با 156 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.


آغاز واگذاری فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور

در راستای اجراي تفاهم نامه تفویض اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور واگذار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه‌اي صادر كرد.


افتتاح فاز اول پست برق آنزان در شهرک صنعتی ایذه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از افتتاح فاز اول پست برق 33/132 کیلو ولت آنزان در شهرک صنعتی ایذه خبر داد.


شناسايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض بحران‌هاي طبيعي و تهيه نقشه واحدهاي صنعتي پرخطر

محسن صالحي‌نيا با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي براي مديريت بحران در جنبه‌هاي پيشگيري، آمادگي، مقابله و بازسازي اظهار داشت: تاريخچه مديريت بحران‌ها در كشور از منظر حادثه در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفته و زلزله و سيل به‌عنوان عوامل طبيعي و واحدهاي صنعتي پرخطر به‌عنوان عوامل انسان ساخت، مهمترين منشاء امكان وقوع بحران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شناسايي شده‌اند.


در راستای برنامه های توانمندسازی سازندگان تجهیزات نفت و گاز برگزار شد؛ سمینار فرآیند اخذ گواهینامه کیفیت محصول از انجمن نفت ایران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری سمینار فرآیند اخذ گواهینامه کیفیت محصول از انجمن نفت ایران در راستای برنامه های توانمندسازی سازندگان تجهیزات نفت و گاز خبرداد.


برگزاری دوره های آموزشی اطفاء حریق در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق در شهرکهای صنعتی خرمشهر و اندیمشک خبر داد.


همایش آشنایی با قوانین شرکتهای دانش بنیان، الزامات و حمایت ها

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: همایش آشنایی با قوانین شرکتهای دانش بنیان، الزامات و حمایت ها با هدف آشنایی با آخرین قوانین و الزامات شرکتهای دانش بنیان برگزار شد.


حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در مرکز سامد استانداری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با حضور در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مردم بود.


150 دوره آموزشی در شهرکهای صنعتی خوزستان برگزار شد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری 150 دوره آموزشی در سال جاری برای 3 هزار و 100 نفر از صنعتگران شاغل در واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان خبرداد.


برگزاری نشست راهبردی ارتباط صنعت و دانشگاه با رویکرد فراهم کردن بسترهای مناسب برای صنعتگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست راهبردی ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور مدیران دانشگاه آزاد اسلامی کشور با رویکرد فراهم کردن بسترهای مناسب و همسو شدن اساتید دانشگاهی با صنعتگران خبر داد.


نامگذاری شهرک صنعتی شماره 4 اهواز به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از تغییر نام شهرک صنعتی شماره 4 اهواز به سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: این اقدام در راستای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره بزرگمردی است که حضور وی در سال های دفاع مقدس و تمامی برهه های سخت بر تارک این استان و سراسر کشور نقش بسته است.


کسب امتیاز 100 شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در ارزیابی های حقوق شهروندی و عفاف و حجاب

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط استانداری خوزستان این شرکت موفق به کسب امتیاز 100 در ارزیابی های حقوق شهروندی و عفاف و حجاب شده است.


کسب رتبه اول شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در امر آموزش نیروی انسانی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بر اساس ارزیابی مرکز آموزش و پژوهش های توسعه آینده نگری سازمان مدیریت برنامه ریزی استان این شرکت موفق به دریافت رتبه اول در امر آموزش کارکنان شده است.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پروژه های عمرانی شهرکهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پروژه های عمرانی در حال اجرا در شهرکهای صنعتی شماره 3 و 5 اهواز بازدید کرد.


نشست مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با صنعتگران مستقر در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نشست با صنعتگران مستقر در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر گفت: هم اکنون 21 پروژه عمرانی با اعتبار بیش از 212 میلیارد ریال در این شهرکها در دست انجام است.


بازگشت مجدد مجتمع فرآورده های فسفات کارون واقع در شهرک صنعتی شماره یک آبادان به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از شرکت مجتمع فرآورده های فسفات کارون واقع در شهرک صنعتی شماره یک آبادان که امسال مجدد به چرخه تولید بازگشته است بازدید کرد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان: قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور یعنی راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی راکد و ایجاد اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نشست با صنعتگران شهرک صنعتی شماره 4 اهواز از قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور خبر داد.


مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان اعلام كرد: اعزام 10 هیئت تجاری به کشورهای خارجی با هدف شناخت بازارهای جدید

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان از اعزام 10 هیئت تجاری به کشورهای خارجی به منظور شناخت بازارهای جدید صادراتی خبر داد.


رئيس جمهور قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور" پيش از اين طي طرح دو فوریتی در نشست ۲۰ آذر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفته بود و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت، به تصویب رسید.


اعزام تور صنعتی اعضای انجمن پوشاک خوزستان به اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 20 نفر از اعضای انجمن پوشاک استان در قالب تور صنعتی به منظور بازدید از سیزدهمین نمایشگاه صنایع نساجی و پوشاک اصفهان اعزام شدند.


اجرای 30 پروژه عمرانی با اعتبار 150 میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی دزفول

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای 30 پروژه عمرانی با اعتبار 150 میلیارد ریال در 4 شهرک و دو ناحیه صنعتی شهرستان دزفول خبر داد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و دانشگاه صنعت نفت

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری این شرکت با دانشگاه صنعت نفت خبرداد.


دستور رئیس‌ جمهور به بانک‌ها برای بازگشت واحد‌های تولیدی تملک شده به چرخه تولید

بابک دین پرست همچنين از دستور ویژه رئیس جمهور به استانداران برای ارزیابی واحد‌های اولویت‌دار خبر داد و گفت: با توجه به باقی ماندن عمر دو ساله دولت، باید این کار در دستور استانداران باشد. از اين رو از استانداران خواسته شده برنامه توسعه خود را برای دو سال باقی مانده دولت ارائه کنند.


كسب عنوان 3 شرکت شهرک‌های صنعتی برتر در بخش آموزش، پژوهش و فنآوری

در اختتاميه هشتمین جشنواره پژوهش و فنآوری صنعت، معدن و تجارت كه روز دوشنبه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شد، شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي تهران، خوزستان و سيستان و بلوچستان عنوان شرکت شهرک‌های صنعتی برتر را كسب كردند.


در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار شد، پنل تخصصی معرفی نیاز های فناورانه

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: پنل تخصصی معرفی نیاز های فناورانه با همکاری انجمن مشاورین صنایع کوچک و متوسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و پارک علمی و فناوری استان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار شد.


بازدید مدیر مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

همزمان با برگزاري نمايشگاه دستاورد هاي پژوهش و فناوری استان، مدیر مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور در غرفه شركت شهرك هاي صنعتي ضمن آشنايي با دستاوردهاي پژوهشي اين شركت، از فعاليت هاي انجام شده در اين بخش بازدید كرد.


همکاری مشترک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و دانشگاه آزاد اسلامی استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از امضاء تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان و شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد.


برگزاری نمایشگاه معکوس در غرفه‌ی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری نمایشگاه معکوس شناسایی نیازهای فناورانه و پیگیری رفع آن‌ها در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبرداد.


در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان؛ معرفی بیش از 160 نیاز فناورانه در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بیش از 160 نیاز فناورانه در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان معرفی شده اند.


یکهزار و ۴۰۶ محصول ارزآور در کشور شناسایی شد

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: یکهزار و ۴۰۶ محصول با برآورد حدود ۱۰ میلیارد دلار ارز آوری برای کشور شناسایی شده است.


برگزاری اولین رویداد استارتاپ دمو در منطقه آزاد اروند با همت شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: اولین رویداد استارتاپ دمو این شرکت در منطقه آزاد اروند برگزار شد.


شركت شهركهاي صنعتي خوزستان در حوزه پژوهش وزارت صمت برتر شد

شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان موفق به کسب عنوان شرکت شهرکهای صنعتی برتر در جشنواره هفته پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت شد.


حضور فن بازار منطقه ای شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری منطقه آزاد اروند

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از حضور فن بازار منطقه ای شرکت شهرکهای صنعتی استان در نمایشگاه و جشنواره گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری در منطقه آزاد اروند خبر داد.


انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران

این تفاهم‌نامه همكاري مبتنی بر مدیریت بانک اطلاعاتی پیمانکاران، رابطه گری، بهینه کاوی، الگو برداری و توانمند سازی پیمانکاران در راستای تعهدات طرفين تفاهم خواهد بود.


استقرار نخستين شهرک فنآوری نفت، گاز و پالایش جنوب غرب کشور در خوزستان در آينده‌‌اي نزديك

فرصت‎های توسعه ساخت داخل در پروژه‎های صنعت نفت با رویكرد حمایت از صنایع كوچك و كسب و كارهای نوپا و نوآورانه در یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری بررسی شد.


انعقاد 7 تفاهم نامه همکاری در نمایشگاه به هم رسانی صنف و صنعت

مدیرعامل شرکت شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد 7 تفاهم نامه همکاری میان تولیدکنندگان استانی با توزیع کنندگان در نمایشگاه به هم رسانی صنف و صنعت خبرداد.


بهره برداری از شبکه روشنایی شهرکهای صنعتی ماهشهر و بندر امام

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: عملیات احداث شبکه روشنایی شهرک های صنعتی بندر ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) به پایان رسید.


نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بهبود فضای کسب و کار در شهرکهای صنعتی از اولویت های کاری این شرکت است.


18 درصد صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی خوزستان صنایع غذایی می باشند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 18درصد واحدهای تولیدی به بهره برداری رسیده مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان صنایع غذایی می باشند.


آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز خبر داد.


اجرای سامانه تحت وب GIS در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان از اجرای سامانه تحت وب GIS در 51 شهرک و ناحیه صنعتی خبر داد.


تاکید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر فعالیت بیشتر دفاتر ارتباط صنعت و دانشگاه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نشست با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاونان ایشان بر فعالیت بیشتر دفاتر ارتباط صنعت و دانشگاه تاکید کرد.


لزوم توجه جدی به صنایع کوچک در شرایط فعلی

علی کرانی خاطرنشان‌کرد: انجمن‌های سازندگان، بازوهای حمایتی و کمک‌ کننده مجموعه وزارت نفت هستند و اگر از این بازوها استفاده شود، قطعاً شاهد کاهش هزینه‌های وزارت نفت و همچنین رشد و توسعه واحدهای سازنده در استان خوزستان و دیگر استان‌های کشور خواهیم بود.


نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی: حفظ اشتغال موجود واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از اهمیت زیادی برخوردار است

یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: حفظ اشتغال موجود واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از اهمیت زیادی برخوردار است.


برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده‌های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری دومین رویداد تخصصی ایده های استارت آپی در حوزه صنعت و تجارت در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.


بازگشت 5 واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بازگشت 5 واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر به چرخه تولید خبر داد.


بازدید کارآفرینان نسل فردا و شرکت های دانش بنیان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی اهواز

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بازدید کارآفرینان نسل فردا و شرکت های دانش بنیان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی شماره 3 و 4 اهواز خبر داد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد: انعقاد تفاهم نامه با متقاضی احداث نیروگاه خورشیدی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه با نمایندگان شرکت اروند پرتو انرژی راهبردی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش خبر داد.


حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور

مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور شرکت کردند.


در حاشیه یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش: انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند

در یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور که از 27 لغایت 30 آبان ماه در جزیره کیش برگزار شد شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند تفاهم نامه ای با هدف همکاری های مشترک و جذب سرمایه گذار امضا نمودند.


مصون‌ سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه‌شنبه شب در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولید کنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی كشور، هدف اصلی از اين نشست را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولید کنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.


پایان عملیات ترمیم و احداث خیابان در شهرک صنعتی شماره یک آبادان

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پایان عملیات ترمیم و احداث خیابان ST1 شهرک صنعتی شماره یک آبادان خبرداد.


تعیین تکلیف اراضی راکد در شهرکها و نواحی صنعتی استان خوزستان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: تعداد 24 پرونده در جلسه هیات حل اختلاف و داوری شهرکهای صنعتی استان خوزستان بررسی شد .


انعقاد 86 قرارداد واگذاری زمین در شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 86 قرارداد واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی خوزستان منعقد شده است.


در جشنواره ملی خرما استان بوشهر انجام شد؛ تقدیر از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

در جشنواره ملی خرما استان بوشهر از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به منظور تلاش مجدانه در حوزه پژوهش و فناوری در راستای بهبود کیفیت و افزایش ارزش افزوده محصولات خرما تقدیر شد.


برگزاری تور صنعتی بازدید از واحدهای تولیدی خرما در استان بوشهر

معاون صنایع كوچك شركت شهرك‌های صنعتی خوزستان از برگزاری تور صنعتی بازدید از واحدهای تولیدی خرما در استان بوشهر خبر داد.


استفاده از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

محسن صالحي‌نيا در بخشنامه‌اي به مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها متذكر شده است: در راستاي تحقق اهداف عاليه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستاي سياست‌هاي ابلاغي مقام عالي وزارت مبني بر نظارت مستمر بر امور واحدهای توليدي و حل مشکلات آنان، لازم است در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه و در هماهنگي كامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتي به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپي آن، ارتقاء توان تولید ملي در کشور استفاده شود.


حضور کنسرسیوم صادراتی خرما خوزستان در دومین نمایشگاه تخصصی خرما بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از حضور کنسرسیوم صادراتی خرما خوزستان در دومین نمایشگاه تخصصی خرما و صنایع وابسته بوشهر خبر داد.


عملیات آسفالت و بهسازی خیابان های شهرک صنعتی شماره 3 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: عملیات زیرسازی، آسفالت و بهسازی خیابانهای شهرک صنعتی شماره 3 اهواز در حال انجام است.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی و معرفي واحدهای تولیدی مشکل دار سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه 13 آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.


ایجاد 230 هکتار فضای سبز در شهرک های صنعتی استان خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌‌های صنعتی خوزستان گفت: تاکنون 230 هکتار فضای سبز در شهرک‌های صنعتی استان ایجاد شده است.


برگزاری اولین رویداد استارت آپی فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) در سال۱۳۹۸

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: این رویداد با همکاری منطقه آزاد اروند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.


در گردهمایی مدیران عامل شرکتهای خدماتی شهرکهای صنعتی خوزستان مطرح شد؛ اجرای 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال در استان در حال انجام است.


در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان انجام شد؛ رونمایی از سایت مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان از سایت مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز رونمایی شد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: ثبت نام دوره آموزشی GIZ از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: صنعتگران خوزستانی که تمایل به شرکت در دوره آموزشی GIZ را دارند از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران ثبت نام کنند.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد: ارائه خدمات کلینیکی از طریق درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران

در حاشیه چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان، از خدمات کلینیکی ارائه شده در درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به صنعتگران استان پرده برداری شد.


در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ استان؛ حضور 4 استارتاپ در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 4 استارتاپ منتخب رویدادهای استارتاپی این شرکت در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ استان ایده و خلاقیت های خود را به نمایش گذاشته اند.


همکاری مشترک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و پارک علم و فناوری استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از امضاء تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری استان و شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد.


با حضور استاندار خوزستان و همزمان با چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ ؛ نمایشگاه مجازی تولیدات صنعتی در خوزستان رونمایی شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از رونمایی نمایشگاه مجازی تولیدات صنعتی برای اولین بار در استان با حضور استاندار خوزستان خبرداد.


در چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان با حضور استاندار انجام شد؛ رونمایی از سیستم واگذاری الکترونیک زمین در شهرکهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از رونمایی سیستم واگذاری الکترونیک زمین در شهرکهای استان با حضور استاندار خبرداد.


افزایش ظرفیت برق در شهرک صنعتی ماهشهر و بندر امام خمینی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ظرفیت شبکه برق فشار متوسط شهرکهای صنعتی ماهشهر و بندر امام خمینی افزایش یافت.


برگزاری کارگاه آموزشی گسترش عملکرد کیفیت در شهرک صنعتی ماهشهر

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: کارگاه آموزشی گسترش عملکرد کیفیت برای صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی ماهشهر برگزار شد.


برگزاری پیش رویداد تخصصی ایده‌های استارتاپی در حوزه ICT

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیش رویداد تخصصی ایده های استارتاپی در حوزه ICT در آبادان خبر داد.


11 تور صنعتی توسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 11 تور صنعتی برای صنعتگران استان برگزار شده است.


تاکید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر تکمیل زیر ساخت شهرکها

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بر تکمیل زیر ساخت شهرکها و نواحی صنعتی استان تاکید کرد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از شهرکهای صنعتی دزفول

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از روند اجرای پروژه های عمرانی در شهرکهای صنعتی دزفول بازدید کرد.


48 میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی انجام شده در ناحیه صنعتی شاوور

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای پروژه های عمرانی در ناحیه صنعتی شاوور با اعتبار 48 میلیارد ریال خبر داد.


احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن هوایی در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از روند احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن هوایی 100 متر مکعبی شهرک صنعتی اهواز 4 بازدید کرد.


بخشنامه معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائیه براي رفع مشكلات و موانع توليد و حمايت از فعالان اقتصادي

محمد باقر الفت با عنايت به تأكيدات رئيس قوه قضائيه، در بخشنامه‌اي به رؤسای دادگستری‌های کل استان‌های سراسر کشور، خودداري از مجموعه اقداماتي كه به تعطيلي واحدهاي توليدي منتج مي‌شود را ابلاغ كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان: فعالیت ۲۶ مشاور در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی اهواز/ هزینه برای مشاوره یک سرمایه گذاری سودآور است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: صنعتگران با عنصر مهمی به نام « بازار » مرتبط هستند که این عنصر بسیار متغیر است،امروزه می توان گفت بازار ایران رقابتی شده است و هر کسب و کاری از دانش، تخصص و تکنولوژی روز غافل بماند میدان را به نفع سایر رقبا ترک خواهد نمود.


حضور 120 واحد صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در سال جاری 120 واحد صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت کردند.


برگزاری 79 دوره آموزشی در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری 79 دوره آموزشی در شش ماهه نخست امسال در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبرداد.


برگزاری تورهای صنعتی گامی موثر در توسعه صنعتی

تور یک روزه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بهبهان برگزار شد.


خیابان سازی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز با اعتبار 80 میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای پروژه عمرانی خیابان سازی فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 اهواز خبرداد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبرداد: انعقاد تفاهم نامه تحویل شبکه های گاز به شرکت گاز خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد تفاهم نامه با شرکت گاز خوزستان با محوریت تحویل شبکه گاز شهرکها و نواحی صنعتی استان به این شرکت خبرداد.


اجرای 19 پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی آبادان، خرمشهر و شادگان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ضمن بازدید از شهرکهای صنعتی آبادان، خرمشهر و شادگان گفت: 19 پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی آبادان، خرمشهر و شادگان در حال اجراست.


در شش ماه گذشته 33 واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی خوزستان به بهره برداری رسیده اند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان گفت : از ابتدای سال تا کنون 33 واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که برای 418 نفر اشتغالزایی به همراه داشته است .


59 میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی در دست اجرا در شهرکهای صنعتی دزفول

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای چند پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی دزفول با اعتبار 59 میلیارد ریال خبر داد.


انجمن صنایع پلیمری و شیمیایی خوزستان می تواند در حل مشکلات مواد اولیه واحدهای صنعتی موثر باشد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست مشترک با انجمن صنایع پلیمری و شیمیایی استان خبر داد.


بسته بندی در فروش و صادرات خرما تاثیر بسزایی دارد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در نشست مشترک با اعضای کنسرسیوم صادراتی خرما به موضوع نقش بسته بندی در فروش خرما پرداخته شد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از شهرک صنعتی بهبهان

در راستای رسیدگی به وضعیت عمومی شهرکهای صنعتی و مشکلات صنعتگران مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از شهرک صنعتی بهبهان بازدید کرد.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و فرماندار امیدیه از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبرداد: 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی خوزستان مستقر است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از استقرار 12 ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی استان خبرداد و گفت: هدف از ساخت و احداث این ایستگاه ها، کاهش زمان رسیدن به محل حادثه و ارتقاء ایمنی در شهرکها و نواحی صنعتی می باشد.


افتتاح 2 پروژه های عمرانی در ناحیه صنعتی رامشیر

به مناسبت هفته دفاع مقدس 2 پروژه عمرانی در ناحیه صنعتی رامشیر با اعتبار 25 میلیارد و 700 میلیون ریال افتتاح شد.


انعقاد 55 قرارداد سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 55 فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.


در شش ماهه نخست امسال 38 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی خوزستان به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از بهره‌برداری 38 واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 800 میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.


غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت برتر شد

غرفه شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت و دومین نمایشگاه تخصصی کارآفرینی و اشتغال توسط استاندار خوزستان به عنوان غرفه برتر شناخته شد.


نمایش توانمندی های ۵۲ واحد صنعتی کوچک و متوسط در نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۵۲ واحد تولیدی که تاکنون برای ۱۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده اند محصولات خود را در دومین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی خوزستان به نمایش گذاشته اند.


افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی و بهره برداری از ۱۸ واحد تولیدی در هفته دولت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: با توجه به مشکلاتی که در زمینه ورود سرمایه گذاران و تحریم کشور وجود دارد، کمی شرایط برای جذب سرمایه گذار دشوار است ولی جذابیت برای حضور سرمایه گذاران خارجی در استان خوزستان وجود دارد.


برگزاري جلسه توجیهی كنسرسيوم های صادراتي استان خوزستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری جلسه توجیهی به منظور مرتفع شدن ابهامات اعضای کنسرسیوم های صادراتی استان خوزستان خبر داد.


افتتاح 3 واحد تولیدی در شهرک صنعتی ماهشهر

همزمان با هفته دولت 3 واحد تولیدی در شهرک صنعتی ماهشهر افتتاح و عملیات اجرایی یک واحد صنعتی آغاز شد.


افتتاح 3 پروژه های عمرانی در شهرک صنعتی امیدیه

به مناسبت هفته دولت 3 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی امیدیه با اعتبار 30 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.


شرکت شهرک‌های صنعتی استان، برترین دستگاه اجرایی خوزستان شد

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در جشنواره شهید رجایی سال 97 استان به عنوان برترین دستگاه اجرایی خوزستان معرفی شد.


کسب رتبه برتر پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در جشنواره مالک اشتر

پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری در استان معرفی شد.


سهم قابل توجهی از صادرات صنایع بزرگ مرهون صنایع کوچک در زنجیره تأمین است

محسن صالحی‌نیا در همایش گراميداشت روز حمايت از صنایع کوچک در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز در جمع صنعتگران استان خوزستان بیان کرد: بخش زیادی از واحدهای صنعتی بزرگ از خدمات صنایع کوچک استفاده می‌کنند و صنایع بزرگ موفقیت خود را در صادرات مدیون صنایع کوچک و خدمات آن‌ها هستند.


رونمایی از دستاوردهای شرکت دانش بنیان مهندسی کارون ایمن قطعه

با حضور ﻣﻌﺎﻭﻥ ﻭﺯﻳﺮ ﺻﻨﻌﺖ و ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺻﻨﺎﻳﻊ ﻛﻮﭼﻚ و ﺷﻬﺮﻙ ﻫﺎﻱ ﺻﻨﻌﺘﻲ اﻳﺮاﻥ ﻣﺤﺴﻦ صالحی نیا محصول دانش بنیان میل لنگ پمپ گل و غلطک آسیاب لوتوس که توسط شرکت دانش بنیان ایمن قطعه واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز برای نخستین بار در کشور طراحی و تولید شده اند رونمایی شد.


توسط معاون وزیر صمت صورت گرفت: افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهرک صنعتی شماره یک اهواز

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سالن ورزشی چند منظوره زنده یاد علی خسروی واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز را افتتاح کرد.


دستگاه‌های اجرایی باید با نگاه ویژه برای تحقق شعار رونق تولید همت کنند

با حضور محسن صالحی‌نیا، دو طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی اندیمشک افتتاح و کلنگ زنی شد.


افتتاح 5 پروژه شاخص عمرانی و آغاز عملیات اجرایی 6 پروژه در سطح شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ۵ پروژه شاخص عمرانی با اعتبار ۲۳۹ میلیارد ریال را در سطح شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان افتتاح کرد.


پیگیری برای احداث شهرک مرزی مشترک ایران و عراق

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: پیگیر هستیم تا شهرک مرزی مشترک ایران و عراق در منطقه فتح المبین شوش احداث شود.


عملیات اجرایی 3 طرح عمراني در شهرک‌های صنعتی دزفول آغاز و 2 پروژه افتتاح شد

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه از واحد صنعتی "آوان طب" با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی در شهرک صنعتی شماره یک دزفول فعالیت می‌کند بازديد کرد.


چهار طرح عمرانی و یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي شوش افتتاح شدند

محسن صالحی‌نیا در آيين افتتاح طرح‌هاي عمرانی و تولیدی در شهرک صنعتی شوش اظهار داشت: احداث شهرک‌های صنعتی مشترک‌ با کشورهای همسایه در دستور کار دولت است؛ چرا كه این مهم باعث رونق اقتصادی و تقویت تولید و تجارت در کشور می‌شود.


کنسرسیوم های صادراتی و خوشه های صنعتی برنامه های حمایتی شهرک های صنعتی استان

معاون امور صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شرکت شهرک های صنعتی خوزستان کنسرسیوم های صادراتی و‌ خوشه های صنعتی را نیز جزو برنامه های حمایتی خود برای شرکت های صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان دارد.


حضور ۳۵ شرکت صنایع کوچک در نمایشگاه فولاد خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: حدود ۶۵ غرفه در این نمایشگاه تحت عنوان صنایع کوچک یا مراکز تحقیقاتی، واحدهای دانش بیان و فناوری حضور دارند؛ از این بین ۳۵ شرکت صنایع کوچک مستقر در شهرک های صنعتی هستند.


حرکت موفق شهرک های صنعتی خوزستان در حمایت از بخش خصوصی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور حقوقی، مجلس و استان‌ها گفت: شهرک های صنعتی بسترساز حضور بخش خصوصی در صنعت هستند و شهرک های صنعتی حرکت بسیار خوبی را در کشور شروع کرده‌اند.


نخستین نمایشگاه بومی سازی قطعات صنایع فولاد برگزار شد

با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی اولین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان برگزار شد.


توسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان انجام شد: برگزاری تور صنعتی بازدید کارشناسان محیط زیست خوزستان از تصفیه خانه شهرک صنعتی اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری تور صنعتی توسط این شرکت با محوریت بازدید معاونان و کارشناسان سازمان محیط زیست خوزستان از تصفیه خانه شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان خبر داد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان عنوان کرد: لزوم تصمیم گیری بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود تسهیلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به بالا بودن نرخ سود تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی خاطرنشان کرد: بانک ها خود به خود نمی توانند نرخ سود بانکی را پایین بیاورند و در این زمینه بانک مرکزی باید برای کاهش نرخ سود تسهیلات تصمیم گیری کند.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان عنوان کرد: لزوم توجه ویژه به توسعه صنایع کوچک/ خسارت 111 میلیاردی سیل به صنایع خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با بیان اینکه در سیلاب خوزستان مجموعا 111 میلیارد تومان خسارت به واحدهای صنعتی استان که در شهرک ها مستقر بودند وارد شد، گفت: در این زمینه 23 میلیارد تومان به صورت مستقیم و 88 میلیارد تومان به صورت غیر مستقیم به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها خسارت وارد شد.


بازدید مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان خرمشهر از شهرک صنعتی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان خرمشهر از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بازدید کردند.


پیام مهندس اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک

بيست و يكم مرداد فرصتی است بسیار در خور توجه برای تبیین و معرفی نقش و جایگاه تلاش‌های مستمر همه‌ی دست‌اندرکاران و تاثیرگذاران چرخه‌ی پر برکت و امید بخش در صنايع كوچك و متوسط کشورمان و استان عزیز و غیرت‌مدارخوزستان و زمانی است برای به تصویر کشیدن زحمات بارور شده و اراده‌هایی که همچنان در کار کاشت بذر زندگی، اشتغال، رفاه و یافتن حلقه‌های مفقوده صنایع کشورند.


تخصیص ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت های واحدهای صنعتی بر اثر سیل

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای صنعتی سیل زده استان در نظر گرفته شده است که هنوز آیین نامه اجرایی اعطای این تسهیلات ابلاغ نشده است.


حمایت از صنایع کوچک ، حمایت از اشتغال و مبارزه با فقر و بیکاری است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: حمایت از صنایع کوچک، حمایت از تولید کنندگان و تولید داخلی در اصل حمایت از ایجاد اشتغال، رونق تولید و مبارزه با هر ناهنجاری است که منشأ آن فقر و بیکاری باشد.


برگزاری نشست (B2B) در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست (B2B) در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.


بازدید مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان شوش از شهرک صنعتی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امام جمعه و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان شوش از شهرک صنعتی شوش و ناحیه صنعتی شاوور بازدید کردند.


تسهیلات طرح کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع

بهره‌مندی واحدهای صنعتی از تسهیلات طرح کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع


تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شوش آماده بهره برداری است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شوش با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال احداث شده است.


رشد 82 درصدی سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در سال گذشته در حوزه سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان شاهد رشد 82 درصدی در قالب انعقاد 429 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین به مساحت 170 هکتار به متقاضیان سرمایه گذاری در این بخش بوده ایم.


انعقاد88قرارداد با متقاضيان در شهرك صنعتي آباده/ فازنخست بزرگترين كارخانه شهرك صنعتي آباده در آستانه يهره برداري

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از آماده بودن فازهاي 1و2شهرك صنعتي آباده براي جذب سرمايه گذار خبرداد.


حضور کنسرسیوم صادراتی خرمای خوزستان در نخستین نمایشگاه بین المللی خرما وخشکبار استانبول

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اعزام یک هیأت تجاری متشکل از 4 واحد تولید کننده خرما و همچنین کنسرسیوم صادراتی خرمای استان به نخستین نمایشگاه بین المللی خرما و خشکبار استانبول خبر داد.


بازدید 50 واحد تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات از گروه فولاد خوزستان

مدیران 50 واحد صنعتی تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد که در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند از گروه فولاد خوزستان بازدید کردند.


بازدید 50 واحد تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات از گروه فولاد خوزستان

مدیران 50 واحد صنعتی تولید کننده و تأمین کننده قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد که در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند از گروه فولاد خوزستان بازدید کردند.


نمایشگاه بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: به مناسبت روز ملی صنایع کوچک نمایشگاه بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد استان با محوریت توانمندی های واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعال در این زمینه با مشارکت و همکاری شرکت فولاد خوزستان برگزار می شود.


واحدهای تولیدی در دست ساخت با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد از تسهیلات ویژه بانکی بهره‌مند می‌شوند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنين در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي اروند و جمعي از صنعتگران و توليد كنندگان مستقر در اين منطقه، به گفت‌وگو و تبادل نظر درخصوص راهکارهای تسهیل شرایط تولید، پایداری و رونق فعالیت‌های بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط پرداخت و در پايان نيز از صنعتگران نمونه منطقه آزاد تجاري صنعتي اروند تقدير شد.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


حمایت 2 میلیارد ریالی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از پروژه عارضه یابی 20 واحد صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 20 واحد صنعتی برای عارضه یابی و پی بردن به موانع تولید خود در 9 رسته تعیین شده با مشاوران مربوطه قرارداد منعقد نموده اند که این شرکت از هر فقره قرارداد تا سقف 100 میلیون ریال حمایت کرده است.


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


اتمام عملیات اجرایی 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان/ 30 پروژه در مرحله برگزاری مناقصه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: در سال گذشته 120 پروژه عمرانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار 530 میلیارد ریال به اتمام رسیده و تحویل موقت شدند


آغاز عملیات اجرایی تکمیل ایستگاه آتش نشانی شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در سال جاری، ایستگاه آتش نشانی مستقر در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر با اعتبار 3 میلیارد و 60 میلیون ریال از محل منابع داخلی تکمیل خواهند شد.


نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان و سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان برگزارشد

طی نشستی که با حضور حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان ، مهندس اخلاق محمدیان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان در فرمانداری مسجدسلیمان با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد ، مسائل و مشکلات شرکت شهرک های صنعتی شهرستان بررسی وبه سوالات خبرنگاران دراین خصوص پاسخ داده شد.


بازدید منتخبان رویدادهای استارتاپی و فعالان حوزه صنعت از نمایشگاه بین المللی اینوتکس

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از برگزاری یک تور صنعتی با محوریت برگزیدگان رویدادهای استارتاپی برگزار شده توسط این شرکت، شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه اقتصاد دانش محور از نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2019 در تهران خبر داد.


راه اندازی مجدد یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی مسجد سلیمان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: یک واحد تولید کننده محصولات لبنی در شهرک صنعتی مسجد سلیمان که به دلیل جانشینی بانک دچار رکود شده بود در سال جاری توسط بانک به متقاضی جدید واگذار و مجددا به چرخه تولید بازگشت.


بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از شهرک صنعتی شماره دو اهواز

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز و 4 واحد صنعتی مستقر در این شهرک بازدید کرد.


پرداخت 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه امسال برنامه‌های مفصلی برای شرکت‌های دانش‌بنیان داریم، گفت: سال گذشته 20 هزار میلیارد تومان وام به شرکت‌های دانش‌بنیان از طریق بانک‌ها و صندوق توسعه پرداخت شد.


بازدید معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از شهرک صنعتی شماره دو اهواز

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز و 4 واحد صنعتی مستقر در این شهرک بازدید کرد.


اجرای طرح عارضه یابی واحدهای صنعتی توسط کلینیک کسب و کار

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طرح عارضه یابی واحدهای صنعتی توسط کلینیک کسب و کار در سال جاری آغاز شده است و تاکنون برخی از واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی ماهشهر، شماره 2 اهواز، شماره 3 اهواز، آبادان، خرمشهر، ایذه و باغملک مورد بازدید و بررسی قرار گرفته اند.


تقدیر معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از تلاش های مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در راستای فراهم نمودن امنیت و آرامش خاطر صنعتگران و تلاشگران عرصه تولید در جریان سیل فروردین 1398 تقدیر کرد.


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


برگزاری تور صنعتی منتخبان رویدادهای استارتاپی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

منتخبان سه رویداد استارتاپی برگزار شده توسط شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در قالب یک تور صنعتی از 4 واحد صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان بازدید بعمل آوردند.


طرح تاپ زمینه را برای رقابت پذیر شدن واحدهای صنعتی فراهم می کند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: با توجه به اینکه تاپ، طرحی دانش محور است ، واحدهای صنعتی شرکت کننده در این طرح را نیز به مرور به سمت و سوی دانش بنیان شدن هدایت نموده و زمینه را برای رقابت پذیری آنان بیش از پیش فراهم می سازد.


اقتصاد متکی بر منابع، محکوم به شکست است

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت گفت: طرح تاپ ( توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) یک طرح بزرگ ملی است و منحصر به بخش های صنعت، معدن و تجارت هم نیست بلکه کل بخش دانشگاهی و اقتصاد کشور را شامل می شود.


رونمایی از طرح « تاپ» با حضور معاون وزیر صمت در خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار « تاپ» با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در چهارشنبه هفته جاری رونمایی می شود.


تهیه یک بسته حمایتی ویژه از کلیه واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: سیل خوزستان، علاوه بر وارد کردن خسارت مستقیم به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز، باعث خسارت کلیه واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان شده است.


واحدهای صنعتی کوچک و متوسط ایران از ظرفیت صادراتی مطلوبی برخوردارند

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان در دیدار با مدیران واحدهای صنعتی کوچک و متوسط مستقر در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور گفت: زیرساخت‌های مورد نیاز برای تجارت بین دو کشور ایران و عمان در سطح مطلوبی قرار دارد.


اتصال گاز واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

اخلاق محمدیان تأكيد كرد: پیگیری و تلاش برای مرتفع کردن مشکلات به‌وجود آمده ادامه خواهد داشت و به‌زودی شرایط به حالت عادی باز می‌گردد.


آغاز عملیات اجرایی احداث سیل بند در شهرک صنعتی شماره یک آبادان

با سرریز شدن سیلاب در اطراف جاده آبادان ـ اهواز و احتمال آب گرفتگی شهرک صنعتی آبادان، عملیات احداث سیل بند در این شهرک از شامگاه جمعه آغاز شد.


شبکه آب شهرک صنعتی شماره 2 اهواز وصل شد

اخلاق محمديان از اتمام عملیات تعمیر شبکه آب شهرک صنعتی شماره 2 اهواز خبر داد و گفت: در حال حاضر، جریان آب در واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک متصل است.


سرپرست حراست شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان معرفي شد

آيين معارفه سرپرست حراست شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با حضور مدیركل حراست استان خوزستان، نمایندگان حراست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیرعامل و جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار شد.


تعریض خیابان ورودی شهرک صنعتی بهبهان در دستور کار است

اخلاق محمدیان در نشست با اعضای هيأت مديره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بهبهان اظهار داشت: از مهم‌ترین مزایای واگذاری اداره شهرک‌ها به شرکت‌های خدماتی، مدیریت شهرک توسط منتخبان صنعتگران است.


مسیر خروجی شهرک صنعتی شماره 2 اهواز بازگشایی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: مسیر خروجی توسط دو دهانه پل عریض با در کنار هم قرار گرفتن لوله‌های قطور، بازسازی و بازگشایی شده است.


حداقل میزان خسارت سیل اخیر در شهرک‌های صنعتی استان خوزستان

معاون معين وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان اضافه كرد: بازدیدهای میدانی کمک می‌کند برآورد و درک دقیق‌تری از میزان خسارت‌ها و تلاش منسجم‌تری برای بازگرداندن شرایط در سه بخش صنعت، معدن و تجارت به حالت عادی داشته باشيم.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


عملیات احداث مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز به پایان رسید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه احداث مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز پس از 3 شبانه روز به پایان رسید و تردد خودروهای سبک و سنگین از هم اکنون به این شهرک میسر است.


بازدید استاندار خوزستان از پروژه احداث مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

استاندار خوزستان با حضور در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز، از پروژه احداث مسیر دسترسی، فضای عمومی و واحد تولیدی تک نان جنوب مستقر در اين شهرک بازدید كرد.


فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک صنعتي شماره ۲ اهواز متوقف نیست

اخلاق محمدیان در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز اظهار داشت: عملیات احداث مسیر دسترسی به این شهرک از پنج شنبه گذشته آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی اجرا شد و پیش‌بینی می‌شود ظرف 24 ساعت آینده به بهره‌برداری برسد.


شهرک صنعتی شماره 2 اهواز در محاصره سیلاب است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: بیشتر واحد‌های صنعتی این شهرک، از جمله واحد‌های تولید صنایع غذایی همچنان درحال فعالیت هستند و مواد غذایی تولید شده توسط این واحد‌ها توسط بالگرد‌های جمعيت هلال احمر به شهر اهواز منتقل می‌شود.


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


بازدید معاون معین وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان از عملیات اجرای خاکریز حفاظتی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز

معاون معین وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان در ادامه با حضور در واحد تولیدی "تک نان جنوب" که بخش اعظمی از خط تولید خود را به تهیه نان برای سیل زدگان استان و ارسال به اردوگاه‌های محل اسکان آنان اختصاص داده است، بازدید و از این اقدام خداپسندانه تقدیر كرد.


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


تمامی قراردادهای راکد در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان تعیین تکلیف شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: تمامی قراردادهای راکد مربوط به دهه 70 و 80 و سال 1390 در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با برگزاری چندین جلسه داوری و حضور صاحبان قرارداد بررسی و تعیین تکلیف شدند.


کسب رتبه اول شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در شاخص راه اندازی میز خدمت

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان توسط متولی ارزیابی میز خدمت دستگاه های اجرایی استان بعنوان دستگاه برتر با کسب 98 امتیاز شناخته شد.


انتخاب 3 ایده در رویداد استارتاپی کارآفرینی در بنگاه های کوچک و متوسط خوزستان

سومین رویداد ایده پردازی با محوریت کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط توسط شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار و 3 ایده برتر توسط هیأت داوران از میان 13 ایده ارائه شده انتخاب گردید.


رونمایی از ربات حامل قابل کنترل با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

یک تولید کننده مستقر در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز موفق به ساخت ربات حامل قابل کنترل برای عکسبرداری، رادیوگرافی، اطفاء حریق، باربری و سندبلاست ( ماسه پاشی ) بر روی سطوح فلزی شد.


کاشت 1000 اصله نهال و افتتاح 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی باغملک

همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و در روز درختکاری، یک هزار اصله نهال در شهرک صنعتی باغملک توسط دانش آموزان و مسئولان کاشته شد و 2 واحد تولیدی نیز به افتتاح رسید.


راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی در شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: سامانه خدمات الکترونیکی شامل فعالیت هایی است که در میز خدمت و راهنمای سرمایه گذاران ارائه می شود اما با راه اندازی این سامانه دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای مراجعات و پیگیری های حضوری نیست.


۲۴۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان منعقد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به رشد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌گفت: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون در بخش واگذاری زمین و عقد قرارداد بیش از ۲۴۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌منعقد شد.


برگزاری نشست هم اندیشی صنعتگران و تولید کنندگان با مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: همفکری، مشورت و اتحاد بین صنعتگران و تولید کنندگان می تواند بسیاری از موانع را مرتفع سازد.


افتتاح ۶ واحد تولیدی در شهرک‌ صنعتی بهبهان

برات قبادیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ۶ واحد تولیدی در شهرک صنعتی بهبهان را افتتاح کرد.


۲ افتتاح و یک کلنگ زنی در ناحیه صنعتی هفتکل

یک واحد کارگاهی تولید کننده ظروف یک بار مصرف کاغذی با ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر و اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


یک واحد تولیدی همزمان دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی ایذه افتتاح شد.

با حضور استاندار خوزستان یک واحد تولیدی همزمان دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی ایذه افتتاح شد.


با حضور استاندار خوزستان یک واحد تولیدی همزمان دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی ایذه افتتاح شد

استاندار خوزستان واحد تولید کننده کنسانتره خوراک دام و طیور را در شهرک صنعتی ایذه افتتاح کرد.


آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه روشنایی شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول/ در شهرک‌های صنعتی دزفول ۱۰۰ میلیارد ریال پروژه در دست اجرا است

عملیات اجرایی احداث شبکه روشنایی شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال امروز آغاز شد.


آغاز عملیات اجرایی احداث ۸ واحد تولیدی در شهرک صنعتی بهبهان

با حضور برات قبادیان معاون وزیر صنعت عملیات اجرایی احداث ۸ واحد تولیدی همزمان با دهه فجر در شهرک صنعتی بهبهان آغاز شد.


وضعیت شهرک‌ها، بازگردانی صنایع راکد به تولید، پروژه‌های دهه فجر و ...

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان اینکه بانک‌ها در بحث واگذاری طرح‌های تملک‌شده پیشگام هستند، گفت: از سال 93 تا کنون تلاش شده است تا 259 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگردانده شود و در این زمینه از ابتدای امسال نیز 21 واحد مجددا وارد چرخه تولید شده‌اند.


برگزاری دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

همزمان با دهه مبارک فجر دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت در مرکز کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز برگزار شد.


برگزاری دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

همزمان با دهه مبارک فجر دومین رویداد بزرگ استارتاپ با حضور دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت در مرکز کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز برگزار شد.


بازدید معاون امور صنایع وزارت صنعت از شهرک‌های صنعتی خوزستان

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مواد اولیه مورد نیاز صنایع یکی از مهم ترین مسائل است و نباید واحدهای صنعتی به دلیل کمبود مواد اولیه دچار رکود یا وقفه در تولید شوند.


آماده افتتاح بودن 38 واحد تولیدی در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، 38 واحد تولیدی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان آماده افتتاح هستند.


افتتاح 43 پروژه عمرانی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از افتتاح 43 پروژه عمرانی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار بیش از 250 میلیارد ریال در ایام دهه فجر خبر داد.


توسعه صنایع کوچک مستلزم ایده های نوین است

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: صنایع کوچک به همان میزان که زودبازده هستند شکننده نیز می باشند و برای حفظ خود در چرخه رقابت نیازمند نوآوری، ابتکار و خلق ایده های جدید هستند.


احراز رتبه شایسته تقدیر ویژه شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان توسط ارزیابی های بعمل آمده توسط ستاد اقامه نماز استان موفق به احراز رتبه شایسته تقدیر ویژه در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز و توجه وافر به این مهم شد.


57 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان دارای برق هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری برای فازهای عملیاتی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان؛ 15 مگاوات برق تأمین شده است.


ایجاد اشتغال برای 756 نفر در سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: برای 756 نفر در 9 ماهه نخست سال جاری در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خوزستان ایجاد اشتغال شده است.


اتصال 22 شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان به شبکه فیبر نوری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 22 شهرک و ناحیه صنعتی در استان خوزستان از طریق فیبر نوری به اینترنت متصل هستند.


اجرای 70 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی شوشتر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه هایی صنعتی مانند احداث شبکه دفع و تصفیه فاضلاب، توسعه گازرسانی، توسعه برق و غیره با اعتباری معادل 70 میلیارد ریال در سطح شهرک‌های صنعتی شماره 1 و شماره 2 شوشتر در حال اجرا هستند.


اجرای بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آبادان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال در شهرک‌ها و ناحیه صنعتی آبادان در حال اجرا هستند.


اجرای بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آبادان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال در شهرک‌ها و ناحیه صنعتی آبادان در حال اجرا هستند.


عملیات اجرایی آسفالت معابر و ساخت ۵ واحد کارگاهی را در ناحیه صنعتی دارخوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از عملیات اجرایی ساخت ۵ واحد کارگاهی را در ناحیه صنعتی دارخوین خبر داد.


موفقیت بانوان در ایجاد فرصت های شغلی و کسب و کار

معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته بانوان نسبت به آقایان در طرح های کسب و کار و ایجاد فرصت شغلی موفق تر عمل کرده اند.


تقدیر استاندار خوزستان از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان

استاندار خوزستان گفت: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرگز دیدگاه تنگ نظرانه نداشته و همواره دغدغه حمایت از تولیدکننده و جذب سرمایه گذار را داشته است.


لزوم اجرای قانون بخشودگی جرائم تولید کنندگان توسط بانک‌های استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از استاندار خوزستان خواستار ملزم نمودن بانک ها نسبت به اجرای بند ( و) تبصره ۱۶ قانون بودجه در راستای بخشودگی جرائم بانکی برای تولید کنندگان استان شد.


بومی سازی تولید مته حفاری گامی مهم در توسعه مخازن نفتی است

معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار خوزستان گفت: یکی از ابزارهای مهم و استراتژیک به منظور توسعه 28 مخزن نفتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مته حفاری است که خط تولید این کالای صنعتی در اهواز بومی سازی شد.


ستاد رفع موانع تولید حمایت کننده است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ستاد رفع موانع تولید مجموعه ای از همه دستگاه های متولی استان است که در راس آن استاندار قرار دارد و تصمیمات این ستاد عمدتا حمایتی و در راستای تسهیل شرایط تولید است.


موانع نمی توانند چرخه تولید را متوقف کنند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: با وجود تمامی موانع واحدهایی هستند که به نحو مطلوب از شرایط استفاده می کنند و تهدیدها را به فرصت تبدیل می نمایند.


خط تولید انبوه مته حفاری در اهواز راه اندازی شد

خط تولید انبوه مته حفاری ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس در شهرک صنعتی شماره سه اهواز افتتاح شد.


راه اندازی مجدد 250 واحد صنعتی راکد خوزستان طی چند سال اخیر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طی چند سال اخیر بیش از ۲۵۰ واحد صنعتی راکد را با جذب مشارکت و واگذاری تسهیلات و یا واگذاری به اهل فن به چرخه تولید برگرداندیم


استقرار 47 درصد از واحدهای به بهره برداری رسیده در زمینه صنایع کوچک در شهرک‌های صنعتی اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 40 درصد قراردادهای واگذاری حق انتفاع زمین به متقاضیان سرمایه گذاری مربوط به شهرک های صنعتی اهواز است و 47 درصد واحدهای به بهره برداری رسیده نیز در شهرک‌های صنعتی اهواز مستقر هستند.


رشد 75 درصدی سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌‎های صنعتی خوزستان گفت: درسال گذشته رشد مطلوبی در زمینه عقد قرارداد داشتیم که نسبت به ۹۵ بالغ بر ۶۸ درصد رشد واگذاری زمین در ۴۱ شهرک و ناحیه صنعتی داشتیم.


تشریح دستاوردهای نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از دستاورد‌های نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی استان خوزستان، امضای 85 تفاهم نامه، 194 مذاکره جدی و 74 همکاری مشترک غیرمالی هستند.


نمایشگاه‌ها ظرفیتی برای کسب بازارهای جدید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان این‌که در هر نمایشگاه قطعا یک دستاورد یا اتفاق جدید رخ می‌دهد، گفت: واحدهای تولیدی می‌توانند با بدست آوردن بازارهای جدید، تولیدات خود را ارتقا دهند و محصولات تولیدی خود را به بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌ها و حتی مردم عرضه کنند.


رشد صنایع کوچک و متوسط در خوزستان مطلوب است

فرمانده قرارگاه کربلا گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصاد و اشتغال توجه ویژه به صنایع کوچک و متوسط است که در سطح کشور و بویژه خوزستان رشد و توسعه بسیار مطلوبی داشته اند


نمایشگاه های صنعتی بستر مناسبی برای یافتن بازارهای جدید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: حضور در نمایشگاه ها نماد بارز اعتقاد و باور شرکت ها نسبت به وزن و عیار خود در چرخه رقابت اقتصادی و ثابت قدمی در مسیر توسعه محوری است که انتخاب کرده اند.


هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان افتتاح شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و استاندار هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی خوزستان آغاز به کار کرد.


نمایشگاه توانمندی های صنعتی خوزستان بیانگر نقش مؤثر شهرک های صنعتی است

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: سطح تولیدات و محصولات ارائه شده در هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی، مهندسی استان بیانگر نقش مؤثر شهرک های صنعتی در توسعه اقتصادی خوزستان است و اثبات کرد این موضوع شعار نیست بلکه واقعیت دارد.


اشتغال 526 نفر در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان خوزستان در سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 526 فرصت شغلی جدید توسط واحدهای صنعتی کوچک و متوسطی که در این بازه زمانی به بهره برداری رسیده اند ایجاد شده است.


واگذاری 56 هکتار زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 56 هکتار زمین به 126 متقاضی سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان واگذار شده است.


خوشه کسب وکارکشاورزی خوزستان درسامانه بین المللی اروپاثبت شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: خوشه کسب و کار ادوات کشاورزی خوزستان به تازگی در سامانه بین المللی خوشه ای اروپا ثبت شد.


٢ طرح تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز افتتاح مي شود

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان گفت: همزمان با سفر معاون اول رییس جمهور و‌ وزیر صمت به استان، دو طرح تولیدی بزرگ در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز در سه شنبه هفته جاری افتتاح می شود.


پیگیری برای راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمشهر به دلیل عدم انجام تعهدات مالی خود نسبت به بانک های عامل توسط این بانک ها تملک شده اند.


بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان و هیأت همراه از شهرکهای صنعتی شوشتر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرعامل بانک توسعه استان خوزستان از شهرک های صنعتی شوشتر و واحد تولیدی پرشین کیمیا کلر با هدف بررسی مشکلات این طرح بازدید نمودند.


شرایط ویژه فعالیت های صادرات محور در شهرک‌های صنعتی مستقر در محدوده منطقه آزاد اروند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرک های صنعتی واقع در محدوده منطقه آزاد اروند ( خرمشهر و آبادان ) از شرایط مطلوبی برای انجام فعالیت های تولیدی با هدف صادرات برخوردار هستند.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از شهرک های صنعتی اندیمشک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: چندین پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 52 میلیارد ریال در شهرک های صنعتی اندیمشک در حال اجرایی شدن هستند.


شرایط سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی شمال استان مطلوب است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرک ها و نواحی صنعتی واقع شده در شمال استان از ظرفیت های بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری برخوردار هستند.


6 پروژه عمرانی در شهرک و ناحیه صنعتی شوش با اعتبار 80 میلیارد ریال در حال اجرا است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در آینده نزدیک شهرک صنعتی شوش نیز دارای تصفیه خانه فاضلاب خواهد شد و این پروژه که در مرحله تکمیل و راه اندازی قرار دارد با اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.


اجرای بیش از 40 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی شوشتر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در بازدید از عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 1 شوشتر گفت: اعتبار این پروژه بیش از 17 میلیارد ریال است و پیش بینی می شود تا اواسط سال آینده به بهره برداری برسد.


در آینده نزدیک شهرک صنعتی رامشیر دارای سند ثبتی می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: طبق توافق به عمل آمده با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در آینده نزدیک شهرک صنعتی رامشیر دارای سند ثبتی خواهد شد.


برگزاری رویداد استارت آپی « ایده شو »

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: رویداد استارت آپی « ایده شو » با رویکرد برگزیدن برترین ایده ها در زمینه بسته بندی، انبارش و حمل و نقل در حوزه صنایع کوچک برگزار می شود.


ایجاد اشتغال صنعتی مستلزم حمایت ویژه از صنایع کوچک است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: با توجه به میزان سرمایه گذاری صورت گرفته در حوزه های مختلف صنعت، درصد قابل توجهی از اشتغال صنعتی استان در حوزه صنایع کوچک شکل گرفته است.


انعقاد 86 قرارداد سرمایه گذاری در 6 ماهه نخست امسال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 86 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد و بیش از 46 هکتار زمین به آنان واگذار شده است.


انعقاد 86 قرارداد سرمایه گذاری در 6 ماهه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 86 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد و بیش از 46 هکتار زمین به آنان واگذار شده است.


برگزاری همایش مقابله با رکود اقتصادی

همایش مقابله با رکود اقتصادی با شعار « فروش داغ در بازار سرد » با حضور یکصد تن از صنعتگران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی خوزستان برگزار شد.


سرمایه گذاری آلمانی ها در شهرک صنعتی خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از احداث نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه گذاران کشور آلمان در شهرک صنعتی خرمشهر خبر داد.


برخورداری 57 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان از انشعاب برق

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 71 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد که از این تعداد 51 شهرک به بهره برداری رسیده و 45 شهرک در حال واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری هستند.


سهم 26 درصدی شهرک های صنعتی خوزستان در ایجاد اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 74 درصد از واحدهای به بهره برداری رسیده در استان در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند.


افتتاح ساختمان اداری شهرک صنعتی شماره 3 اهواز با حضور معاون وزیر صنعت

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ساختمان اداری شهرک صنعتی شماره 3 اهواز به بهره‌برداری رسید.


بهره‌برداری از ناحیه صنعتی درودگران اهواز و 14 طرح صنعتی با حضور معاون وزیر صنعت

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ناحیه صنعتی تخصصی - صنفی غیردولتی درودگران اهواز افتتاح شد.


افتتاح همزمان 36 طرح صنعتی و عمرانی در خوزستان

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار خوزستان 14 طرح صنعتی و 22 پروژه عمرانی به صورت همزمان در سطح شهرک‌های صنعتی استان افتتاح شد.


شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان چهارمین دستگاه اجرایی استان از لحاظ تعداد پروژه های عمرانی آماده افتتاح در هفته دولت

شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان چهارمین دستگاه اجرایی از لحاظ تعداد پروژه های عمرانی آماده افتتاح به مناسبت هفته دولت از بین 24 دستگاه اجرائی استان است.


دولت اخیر توجه ویژه ای به صنعت و صنعتگران دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: دولت اخیر توجه ویژه ای نسبت به صنعت و صنعتگران که مولدان اشتغال پایدار و افزایش تولید سرانه هستند دارد.


تقدیر مدیران ارشد استان از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

در جشنواره شهید رجایی سال 1397 از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت احراز جایگاه برتر این شرکت در محور اشتغال و سرمایه گذاری و کسب رتبه 7 در زیر گروه دستگاه های زیر بنایی و تولیدی تقدیر به عمل آمد.


تقدیر مدیران ارشد استان از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

در جشنواره شهید رجایی سال 1397 از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به مناسبت احراز جایگاه برتر این شرکت در محور اشتغال و سرمایه گذاری و کسب رتبه 7 در زیر گروه دستگاه های زیر بنایی و تولیدی تقدیر بعمل آمد.


تولیدات دانش بنیان نقطه ی عطف تجاری سازی صنایع کوچک است

عرصه‌ دانش بنیان نقطه اتصال و پیوند اساسی دانش و علم، و دانشمندان و عالمان و محققین خوش فکر حوزه تحقیق و نوآوری با تولید و امکانی برای تجاری سازی بهتر صنایع خصوصا صنایع کوچک است


آمادگی بخش خصوصی برای آغاز عملیات اجرایی احداث دو ناحیه صنعتی تخصصی، صنفی غیر دولتی در اهواز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آمادگی بخش خصوصی برای آغاز عملیات اجرایی احداث دو ناحیه صنعتی تخصصی، صنفی غیر دولتی در اهواز همزمان با هفته دولت خبر داد.


ناحیه صنعتی تخصصی، صنفیِِ غیر دولتی درودگران اهواز آماده افتتاح است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ناحیه صنعتی تخصصی، صنفیِ غیر دولتی درودگران در اهواز با سرمایه گذاری 480 میلیارد ریالی بخش خصوصی به مرحله آماده بودن برای افتتاح و بهره برداری رسیده است.


کسب رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در محور اشتغال و سرمایه گذاری

بر اساس ارزیابی های بعمل آمده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ،شرکت شهرک‌های صنعتی استان موفق به احراز جایگاه برتر در میان دستگاه های اجرایی استان در محور اشتغال و سرمایه گذاری در سال 96 شد.


برگزیده شدن مدیران 2 واحد صنعتی خوزستان بعنوان صنعتگران و کارآفرینان نمونه کشوری

همزمان با بیست و یکم مرداد و روز ملی حمایت از صنایع کوچک از مدیران دو واحد صنعتی خوزستان بعنوان کارآفرینان و صنعتگران نمونه کشوری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مجلس شورای اسلامی تقدیر بعمل آمد.


آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک ایران

نخستین و بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با رویکرد نمایش و ارائه برترین دستاوردهای بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط شروع به کار کرد.


بخشودگی تعدیل اقساط معوق تا سقف 80% در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از بخشودگی تا سقف 80 درصد تعدیل اقساط معوق واحد های صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.


پيام تبريك مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت 21 مرداد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن 21 مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک پیام تبریکی صادر کرد متن این پیام به شرح ذیل است:


پيام تبريك مدیرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومي و بين الملل، متن پيام تبريك دكتر صادق نجفي، به مناسبت روز 17 مرداد، سالروز شهادت شهيد محمود صارمي و روز خبرنگار، به شرح زير است:


صادرات خرما به 11 کشور توسط خوشه کسب و کار خرما

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: خوشه کسب و کار خرما که با عضویت 73 بنگاه کوچک و متوسط با ایجاد اشتغال برای 40 هزار و 164 نفر تشکیل شده است در حال حاضر به 11 کشور صادرات خرما انجام می دهد.


برگزاری همایش تقابل با قراردادهای بانکی مغایر با قوانین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از برگزاری همایش تقابل با قراردادهای بانکی مغایر با قوانین در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی اهواز خبر داد.


واگذاری بیش از 35 هکتار زمین در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان به سرمایه گذاران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از انعقاد 55 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین از ابتدای سال جاری تاکنون با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


تقدیر مدیرسامانه تدارکات الکترونیکی دولت از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از خدمات مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تقدیر کرد.


برخورداری 57 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان از انشعاب برق

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 71 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد که از این تعداد 51 شهرک به بهره برداری رسیده و 45 شهرک در حال واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری هستند.


تببین سیاست های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از سرمایه گذاران

سیاست های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در راستای جذب سرمایه گذاران جدید و حمایت از فعالان عرصه صنایع کوچک و متوسط تببین شد.


سهم 26 درصدی شهرک های صنعتی خوزستان در ایجاد اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: 74 درصد از واحدهای به بهره برداری رسیده در استان در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند.


سرمایه گذاری آلمانی ها در شهرک صنعتی خرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از احداث نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه گذاران کشور آلمان در شهرک صنعتی خرمشهر خبر داد.


پویایی و جنب و جوش در فضای شهرک های صنعتی منطقه آزاد اروند مشهود است

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: فعالیت در عمده شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد اروند بین 70 تا 100 درصد است که امیدوارکننده است و لازم است از حسن مدیریت این شهرک‌ها به‌صورت ویژه تشکر کنیم.


آغاز عملیات اجرایی بهسازی بخشی از خیابان‌های شهرک صنعتی رامهرمز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه بهسازی بخشی از خیابان ها و جدول کاری در شهرک صنعتی رامهرمز با اعتباری معادل 6 میلیارد و 890 میلیون ریال در دست اجرا است.


واگذاری 6 هکتار زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی باغملک

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک و ناحیه صنعتی باغملک منعقد شده است


عرصه تولید عرصه سود و منفعت صنعتگران نیست

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: عرصه تولید عرصۀ سود و منفعت مستقیم صنعتگران نیست بلکه عرصۀ حل یکی از مهم ترین مشکلات کشور یعنی اشتغال است.


بازدید از شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند

هیأت ارزیابی عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پروژه های عمرانی در دست اجرا و واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند ( آبادان و خرمشهر ) بازدید کردند.


آغاز مطالعات برای احداث یک ناحیه صنعتی در شهرستان کارون

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آغاز مطالعات بمنظور احداث یک ناحیه صنعتی در شهرستان کارون در آینده ی نزدیک خبر داد.


با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.


برگزاري مجمع عمومي طرح تملك داراي سرمايه اي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

9طرح تملك دارايي سرمايه اي در حوزه كمك به تكميل و ايجاد تصفيه خانه هاي فاضلاب شهركهاي صنعتي ، كمك به ايجاد و توسعه خوشه هاي صنعتي، ايجاد هفت شهرك فناوريو مراكز خدمات فناوري و كسب و كار ،كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع، كمكهاي فني و اعتباري به صنايع لبني و همچنين كمك به ايجاد زير ساختهاي شهركهاي صنعتي و توسعه زير ساختهاي جاسك و گواتر بوده كه اقدامات مناسبي در اين راستا انجام شده است.