سه شنبه 02 مرداد 1403

بیانیه توافق سطح خدمت

بیانیه توافق سطح خدمت

 

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران را به اطلاع میرساند:

1- تارنمای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق بخش دایره ای شکل وسط صفحه "سامانه پاسخگویی به شکایات"  که در صفحه اصلی تارنما با آدرس  (www.isipo.ir) قابل مشاهده می باشد، فراهم نموده است. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های بازرسی سازمان به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

2- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

3- اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرمهای الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی گیرد.

4- جهت اطلاع از فرآیندها، ضوابط، مشوق ها و .... مرتبط با متقاضیان میتوان از طریق تارنمای اصلی سازمان (www.isipo.ir) از بخش "راهنمای متقاضیان" استفاده نمایید.

5- جهت ورود به سایت هر یک از شرکت های استانی میتوان از طریق تارنمای اصلی سازمان (www.isipo.ir) و از بخش دایره ای شکل وسط صفحه " وب سایت شرکت های استانی" استفاده نمایید.

6- تارنمای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

7- در ذیل این صفحه زمانهایی که تارنما و سامانه های سازمان از دسترس خارج خواهد شد اطلاع رسانی می گردد.

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.
تنظیمات قالب