سه شنبه 02 مرداد 1403

در دیدار مدیرکل زندانهای استان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان عنوان شد: امنیت لازمه کسب و کار فعالیت های اقتصادی است.

  • 1402/05/28 - 09:56
  • - تعداد بازدید: 421
  • - تعداد بازدیدکننده: 420
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zebc

در دیدار مدیرکل زندانهای استان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان عنوان شد: امنیت لازمه کسب و کار فعالیت های اقتصادی است.

امنیت از مباحث بسیار مهمی تلقی می شود که لازمه ی کسب و کار و فعالیت اقتصادی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان،مدیر کل زندان های استان در دیدار با مدیر عامل این شرکت با بیان مطلب فوق ضمن تبریک 21 مرداد روز صنایع کوچک به رسالت اصلی سازمان زندان ها اشاره کرد وگفت: رسالت اصلی سازمان زندانها اصلاح، تربیت و بازگشت زندانیان به جامعه است.

 

غلامرضا روشان با بیان اینکه این موضوع در قوانین هم دیده شده است افزود: در حوزه زندان و زندان بانی در آموزه های دینی هم موارد زیادی مطرح شده و در قانون اساسی هم آمده که همه دستگاه ها برای اصلاح و تربیت زندانیان همکاری لازم را داشته باشند.

 

وی در ادامه به فضاهای مختلفی که زندانیان می توانند آموزش ببیند و صاحب فن شوند اشاره کرد و گفت: این یک ظرفیت بسیار عالی است که کارآفرینان می توانند از آن ها به نحو مطلوبی استفاده کنند.

وی خاطر نشان ساخت: قانون هم حمایت های لازم را جهت بکار گیری اعم معافیت های مالیاتی و غیره پیش بینی کرده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: زندانیان جرائم غیر عمدی هم وجود دارند که همه دستگاه ها و بخش های مختلف صنعتی می توانند با کمک به آنها برای آزادی کمک کنند.

بر اساس این گزارش مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال می تواند بر کاهش جرائم بسیار کمک کند گفت: معرفی ظرفیت های زندانیانی که آموزش دیده و مهارتی را کسب کردند به تولید کنندگان می تواند برای مشغول شدن آنها در واحدهای صنعتی کمک کند.

مهندس مهدی پور افزود: مزیت هایی که قانون برای استفاده از این افراد در نظر گرفته است می تواند موجب کاهش هزینه های تولید شود.

  • گروه خبری : گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت راست,گروه اطلاع رسانی,گروه فراخوان
  • کد خبر : 22358
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب